Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
verejne (pubertacke?) mineni...
#1
Po case jsem dala "asexuala" do Googlu a narazila jsem na jednu "diskusi", ze ktere nevim, jestli se mam smat nebo brecet - <!-- m --><a class="postlink" href="http://diskuze.libimseti.cz/opustil-me-129592/0?uid=16743681d07afca900d613be2a61b570">http://diskuze.libimseti.cz/opustil-me- ... be2a61b570</a><!-- m -->
Jedna velka cast ji tam za to nadava, ze je blba/hloupa/debilni atd. Dalsi cast povazuje asexuala evidentne za sci-fi a povazuje tu zpoved za vtip. Necetla jsem to uplne dukladne, ale vypada to, ze se ji tam zastal snad jen jediny clovek. Na predposledni strane tomu jeden dal korunu: "... co je to asexuální?To je jako že nežiješ?To jako jenom spíš, jíš a koukáš na bednu?No teda....lituju tě..nevíš o co přicházíš....takovýhle lidi by neměli volně pobíhat po světě." LOL
Laissez-faire...
Odpovědět
#2
Rekla bych, ze verejny mineni. Ale na klavesnici tyhle svoje ubohy odpovedi vytukaji prave ti pubertaci. Rozumny clovek to mozna nechape, ale asi mu to bude sumafuk a nebude mit potrebu nekoho takhle ztrapnovat.

Takovy diskuze nema vubec smysl cist. To se jen clovek rozcili. Pisou tam jen debilove, kteri to nechapou a co je horsi, jeste na tebe utoci a delaji z tebe vola. A nema ani smysl psat na servery, kam chodi skoro vsichni heterosexualove, ze jsem Acko. To uz jsou odpovedi jasny dopredu. Ze bude clovek nepochopenej, ze ho budou posilat k doktorovi, ze mu budou radit, aby se zastrelil, ze nechapou, jak to muze bez sexu vydrzet, ze bez sexu neni zadnej vztah... atd... A proc by nebyl? Nebo jsou hetero bez fantazie a neumi si volny cas jinak predstavit? To pak oni nevedi, o co prichazeji. Kolik casu prosexuji a mohli by se venovat necemu uzitecnejsimu. Homosexualy uz asi chapou. Tam ten sex je. Ale pochopit nekoho, ze ho nebavi to, co je, to je asi nad jejich sily...
Odpovědět
#3
Ze asexuala posilaji k doktorovi, to bych jeste pochopila (pokud tim nemysli "jsi debil, zajdi si za cvokarem"). Ze si neumi predstavit fungujici vztah bez sexu, to bych taky asi jeste pochopila.
Ale proc ji tam proboha tak ponizuji a delaji, jako by byla neco min, nez ostatni? Vzdyt dneska se sexualnim hratkam venuji uz trinactilete deti (evidentne misto hodin cestiny, soude z jejich pisemneho projevu), tak to neni zadne umeni.
Laissez-faire...
Odpovědět
#4
Je pravda, že zrovna libimseti.cz je asi nejpřesexualizovanější (to je hrozný slovo :-D) server ze všech... Kam se hrabe lide.cz, xchat.cz, atd.... Když vidíte, co si tam ti lidi o sobě vyplňujou za informace (tj. popis všech svých úchylek, atd.), tak bych takový reakce i docela očekával... Prostě to není server pro nás, já tam teda chodím, ale spíš tak z recese :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#5
A největší nesmysly jsou na: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.doktorka.cz">http://www.doktorka.cz</a><!-- m --> tam mají až takové uvalené diskuze o sexu, že to nemá cenu ani číst. LOL
Odpovědět
#6
libimseti je uplne vo hovne, sami diskonti
Odpovědět
#7
Backstreet Boy Napsal(a):Je pravda, že zrovna libimseti.cz je asi nejpřesexualizovanější (to je hrozný slovo :-D) server ze všech... Kam se hrabe lide.cz, xchat.cz, atd.... Když vidíte, co si tam ti lidi o sobě vyplňujou za informace (tj. popis všech svých úchylek, atd.), tak bych takový reakce i docela očekával... Prostě to není server pro nás, já tam teda chodím, ale spíš tak z recese :-)

A já tam mám vytvořený profil...
;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#8
Je pravda, že na libimseti.cz mají z 90% profily ti největší zabedněnci. "uživatel byl eliminován" znamená, že komentář je psán anonymně, nebo že se mi jméno ukáže až po přihlášení? Btw jednu dobu jsme ve škole zvažovali založení parodie na nelibimseti.cz, ale nikomu se nechtělo platit hosting a doménu :-( :)
Odpovědět
#9
"Uživatel byl eliminován" znamená, že si autor zrušil svůj profil nebo mu ho zrušili kvůli porušení nějakých podmínek. Anonymně se tam psát nedá.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#10
To jsem si původně myslel taky, ale připadalo mi nějaké podezřelé, že by tam tolik lidí mělo zrušené profily Nechápavě zírající Ale asi fakt má LOL
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex