Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak trochu příbuzné téma....
#1
http://zena.centrum.cz/sex-a-vztahy/clan...position-2
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#2
"Přitom mým jediným problémem je, že nevěřím lidem a že mi přijde zbytečné "špinit s nimi své tělo", jestliže vím, že je za týden či několik měsíců už nikdy neuvidím."
- Lezt s nekym do postele na prvnim rande nebo po tydnu, pro to mam pochopeni, ze se nekomu nechce. Ze potrebuje cas. Treba i nekolik mesicu, let. Pak ale nechapu, proc do toho taha svatbu, ktera asi tezko muze zarucit vetsi duveru a to, ze ji za nekolik mesicu ten chlap tak jako tak neutece. Sranda bude, az ji utece par tydnu po svatbe, protoze zjisti, ze si v posteli nerozumi. Zvlast kdyz sam tu svatbu uspisi, aby ji do te postele dostal.

"A taky, kromě jiného, toužím po sexu na úrovni. Po sexu, který mi dá víc, než fyzický prožitek. Toužím po něze, po vzájemném prolnutí, extázi, která z nás dvou učiní dvojici, která bude doslova závislá na přítomnosti toho druhého ve svém životě."
- No jo, a to bez svatby fakt nejde :-)

"A když si něco usmyslím, dotáhnu to do konce. Takže pokud jsem si jednou řekla, že vydržím s nikým nespat až do svatby, dokážu to. "
- To je fakt dobrej duvod. Jako kdyz se nekdo na zakladni skole usmysli, ze v tramvaji si nikdy nebude sedat na cervenou sedacku a uzkostlive to dodrzuje i v duchodu. No hlavne ze ma ze sebe dobry pocit. Pocit, ze "to dokazal". Pevna vule je fajn, ale o smysluplnosti jejiho smeru v tomto pripade bych si dovolila celkem pochybovat. Ale pokud ji to pomaha k psychicke pohode, tak o tom zadna, hlavne ze je spokojena, i kdyby mela byt spokojena na zaklade toho, ze si kazde rano vytrhne vlas nebo zakrici z okna.
Sami vime, jak nam (ne)sex komplikuje zivot (vztahy). Ale ze to nekdo dela dobrovolne a jen z principu... ?!
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Okurková sezóna.
Nám nenamluvíš, že ti není líto promarněných let do svatby :-)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
http://ona.idnes.cz/sex-pred-svatbou-ne-...vztahy_jup
Tady je něco obdobného a ukazuje to jasně, že někteří jsou schopni vystavět své chování na svých hodnotách oproti vleku jen sexuálního pudu, že to nemusí být vždy jen tento, který vládne a to ani u sexuálních lidí. Věčné diskuze biologické pudy versus hodnotové orientace atd.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#5
Tohle je opravdu zajímavé. Četl jsem několik podobných příběhů, ale v žádném nechtěla dotyčná zároveň "do svadby ne" a "sex na úrovni". Osobně si myslím, že obojí je velmi nepravděpodobné a to ze dvoud důvodů - fyzická kompatibilita a úroveň sexuální touhy.

Pokud chce žena dokonalý, extatický sex, tak musí mít partnera, který jí vyhovuje, protože zaprvé jsou tu fyzické rozměry příslušných orgánů, zaruhé je tu styl, jakým je akt prováděn. I když je možné změnit styl (literatury i filmů je na to spousta :-) ), změnit orgány je mnohem těžší a změnit to, jak funguje mozek a jaká je úroveň vzrušivosti je mimo úroveň současné lékařské vědy.

Například pokud žena dosáhne orgasmu až po půl hodině neustálé stimulace, tak nemůže mít partnera, který uznává předehry leda tak v divadle a po pětiminutévm aktu se bezvládně svalí do postele jako chroptící divočák trefený narkotizační puškou.

V běžné praxi žena hledající kvalitního sexuálního parnera musí zkusit řádově desítky mužů, leda že by měla obzvlášť velké štěstí (někde je dostupná i statistika, ale nedovažuju se jí vzhledem k nutným klíčovým slovům hledat), hlavně z toho důvodu, že ze začátku ani neví, co přesně hledá. Mimo toho jsou tu i ač málo pravděpodobné, přesto možné biologické problémy typu alergie na partneropvo sperma.

Shrnuto: žena, která ač panna, očekává u svého prvního partnera dokonalý sex, ho s vysokou pravděpodobností nedostane a nejspíš může být ráda, kdyš to bude fungovat alespoň uspokojivě.

Pokud dnes chce žena zůstat pannou až do svatby, tak musí počítat s ním, že potenciální kandidáti budou spíš muži s nižším sexuálním apetitem, tudíž nebudou mít takovou "sexuální praxi" a proto možnost, že sex s nimi bude dokonalý, bude mnohem nižší než u zbytku možných partnerů.

Navíc budou (třeba i podvědomě) předpokládat, že jim jejich potenciální partnerka nemusí po sexuální stránce vyhovovat, tudíž počítají i s tím, že sexu v manželství si moc neužijí, případně ho budou provozovat jen pro plození dětí. Proto to budou muži, pro které sex není příliš důležitý (což byl záměr), jenže pro takové nebude zároveň příliš důležité jej provozovat. A dostáhnou dokonalého sexu s mužem, kterého musíte do sexu nutit, nebude vůbec snadné ...

Shrnuto: muž, který něco takového dobrovolně podstopí, bude pravděpodobně nejen horší v sexu než průměr, ale bude mít nejspíš i nižší potřebu sexu než průměr.

Osobně si myslím, že tato žena musí být buďto velmi optimistická nebo naivní, navíc nejspíš bude mít téměř určitě netechnické vzdělání. Jinak by musela vědět, jak je v praxi pravděpodobné očekávat perfekní spolupráci u dvou techologických sytémů, kde má každý z nich zcela jiného výrobce, u kterých není žádná přesně popsaná specifikace, komunikační protokoly jsou závislé na straně i implementaci (včetně implementace výrokové logiky), výrobní dokumentace neexistuje (a pokud ano, pochází od třetí strany a stejně neobsahuje ty opravdu důležité údaje), povolené toleracne jsou tak volné, že extrémní odchylky do sebe ani nemusí pasovat a minimálně jeden ze systémů nebyl nikdy testován v praxi ... :-)
Odpovědět
#6
Ále, nebuďte hnusní. Je dost dobře možné, že jí ta svatební noc bude vážně připadat jako nádherný intimní zážitek a užije si to stokrát víc než ti, kdo vyzkoušeli padesát partnerů, aby měli kvalitní srovnávací vzorek. A ne proto, že natrefila na sexuálního génia, ale prostě proto, že ona to čeká, bude tak naladěná. Tohle je zjevně holka se železnou vůlí, která konstruuje svoji realitu velice pečlivě a ovládá každý detail.

Kdybych se přece jen rozhodla, že s někým jednou budu mít sex, udělala bych přesně totéž: zařídila bych si to přesně podle svých představ a naladila bych se tak, aby se mi to líbilo, i kdyby se mi to vlastně reálně moc nelíbilo :D Vlastně jsem to v jednu dobu i takhle plánovala udělat, ale pak mi to přišlo jako moc námahy pro něco, bez čeho se stejně dobře obejdu...
Odpovědět
#7
(15. 08. 2012, 09:24:48)AlineDaryen Napsal(a): Ále, nebuďte hnusní. Je dost dobře možné, že jí ta svatební noc bude vážně připadat jako nádherný intimní zážitek a užije si to stokrát víc než ti, kdo vyzkoušeli padesát partnerů, aby měli kvalitní srovnávací vzorek. A ne proto, že natrefila na sexuálního génia, ale prostě proto, že ona to čeká, bude tak naladěná. Tohle je zjevně holka se železnou vůlí, která konstruuje svoji realitu velice pečlivě a ovládá každý detail.
Myslím si, že když je mezi dvěma lidmi hluboký cit, tak jim ten sex jde nějak automaticky. A když to ze začátku není úplně ono, dá se na tom pracovat.
Ale s těmi rozměry orgánů měl Magramal pravdu, Kamasutra třeba rozděluje muže dle velikosti orgánů na zajíce, býky a hřebce, ženy na gazely, klisny a slonice. Zajíc se při uspokojování slonice hodně nadře a s gazelou musí více obdaření jedinci spíš opatrně.
Asi není o svatební noci příjemné zjistit, že na sebe novomanželé zkrátka nepasují. Pán zelený











Odpovědět
#8
Z části tu dotyčnou chápu, ale připadá mi to už jako dost velký extrém a naivita.
Já třeba vůbec neuznávám svatby. Pro mě je to trapný, směšný "obřad", který se tváří jako něco romantického a krásného, ale ve výsledku je to hlavně zbytečné papírování a překážky v případě, že se nakonec ti dva lidi po několika letech poznají víc a zjistí, že si jdou strašně na nervy a už spolu nechtějí být. Kdyby nebylo svatby, tak se prostě rozejdou a tečka. Ale ne, oni musí složitě řešit u soudu kažkou prkotinu a nakonec to jenom zvyšuje jejich vzájemnou nevraživost.
Prostě na svatbách nevidím vůbec nic pozitivního.
V případě lidí, kteří vyznávají zásadu "sex až po svatbě", je hodně velké riziko, že pak zjistí, že mají úplně rozdílnou potřebu sexu, nebo třeba že jeden z nich je asexuál aniž by to věděl (a proto neměl problém čekat se sexem do svatby).
Nebo se ti lidi vezmou moc brzo, aniž by se pořádně poznali, protože už budou chtít mít sex, tak hlavně aby to bylo až po svatbě, že... Což je podle mě katastrofa.

Spíš ještě dokážu pochopit takové zásady u věřících lidí, kterým od malička vtloukali do hlavy, že sex je hřích, když to není v manželství a jenom pro plození dětí. Ale je mi jich spíš líto.
Odpovědět
#9
Jen taková poznámka k článkům tohoto typu: Ať otevřete který chcete magazín/webovou stránku, tak se tam vždycky něco takového najdete. A důvod: není o čem psát, a za druhé
je to senzace - a vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby ten příběh byl i vymyšlený, taková je dnes praxe. Za 500 vám vychrlí kde kdo článek podobného ražení.

Téma sex až po svatbě nebo panna ve 30, na takových zena.cz a ono.idnes bedete nacházet pořád. A na další nejspíš najdete pro kontrast stránku "10 tipů, jak ho uspokojit v posteli."
Takový lehký bulvárek.
Odpovědět
#10
(15. 08. 2012, 12:07:51)MadRat Napsal(a): V případě lidí, kteří vyznávají zásadu "sex až po svatbě", je hodně velké riziko, že pak zjistí, že mají úplně rozdílnou potřebu sexu, nebo třeba že jeden z nich je asexuál aniž by to věděl (a proto neměl problém čekat se sexem do svatby).
Třeba jsou to právě lidé, pro které není sex až tak důležitý a v případě rozdílné potřeby jsou schopni přistoupit na nějaký kompromis.





Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Přednáška a diskuse na téma asexualita Lady -diskusni-forum-Chloë 3 12032 26. 11. 2010, 02:13:43
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet
  zajimava diskuse divek a zen na tema sexualni disfunkce Mortishe 2 9524 02. 01. 2009, 15:05:09
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex