Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím zkušené, poraďte mi
#21
(27. 08. 2012, 00:21:45)Katrina Napsal(a): No, to se řekne, nebrečet. Ale určitě bych se předem psychicky připravila na zklamání tak, abych se v případě neúspěchu nezhroutila. I když to se také lépe řekne a hůře udělá.

To chápu, ale jak se asi cití ten kluk? Protože jí má rád, tak chce, aby se jí to líbilo, aby jí uspokojil a ona se rozbrečí. To potom musí brát jako svoje selhání a to je špatně. Prostě bych to nehrotila a nedělala z toho větší problém, než je. Protože potom by to teprv mohlo být špatný.

- já vím, že nebrečela kvůli sobě, ale že byla třeba zoufalá z toho, že jemu se to nelíbí, ale on to právě může brát jinak.
Odpovědět
#22
Týna: Ptala ses, zda jít k sexuologovi sama nebo oba dva. Sexuolog každopádně bude chtít oba, protože sex je záležitostí dvou. Pokud to budeš řešit jen Ty, tak je to polovina léčby (vlastně ještě mnohem menší část). Když Ti nejde míchat koktejl, tak taky nemůžeš řešit jenom jednu ingredienci.
Odpovědět
#23
Určitě byste měli přijít oba dva, ale napoprvé bude lepší tam jít sama, jak asi chceš. :)
Pochopitelně nemusíte, ale bylo by to zřejmě lepší.
pro AD: špatně jsem to formulovala.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#24
(27. 08. 2012, 12:25:14)Dobra Napsal(a): Určitě budete muset přijít oba dva, ale napoprvé bude lepší tam jít sama, jak asi chceš. :)

Nestrašte ji, propánaboha. Jasně že nebudou muset, zákon na vynucování návštěvy u sexuologa ještě nevymysleli. Jestli její přítel nebude chtít, ve svěrací kazajce ho tam nepovezou :-) Doktor samozřejmě při účasti jenom jednoho z partnerů nebude moct udělat diagnózu, ale radu a konzultaci jistě poskytne, od toho tam je.
Odpovědět
#25
Týno, obávám se že tvůj přítel bude takový ten zvláštní druh asexuála (nebo "hyposexuála" či jak tomu kdo říká)......jako jsem já.
Když jsem četl to, jak jsi ho popisovala, připadalo mi to jakoby to psala moje expřítelkyně O MNĚ v době před 15 lety, naprosto přesně. Tedy v době kdy jsem si nebyl jistý sám sebou, KDE je ta chyba, PROČ mě ten sex nepřitahuje, ale přitom všechno ostatní kromě toho samotného "pohlavního styku" mám rád, stejně jako tvůj přítel. Tehdy jsem si myslel že je to dočasné(tehdy ještě na internetu o asexálech nic nebylo, navíc to byl internet neinternet s rychlostí 28kb/s:-D )
Každopádně později už jsem raději žádnou další ""sexuální"" přítelkyni nehledal a zůstal sám, protože jsem věděl z předchozích zkušeností, že takový vztah by byl trápením PRO OBA. Tak jak se to pravděpodobně děje v tuto chvíli vám.
Myslím že máš na výběr....zůstat s ním, užívat si s ním všechny něžnosti, erotiku, mazlení atd., a "nahradit" ten samotný pohlavní styk pomůckama, pokud to zvládneš.......osobně znám jeden přesně takový pár a kupodivu jim to klape už 5 let, protože se velmi milují a sex(pohlavní styk) pro ně NENÍ na prvním místě důležitosti ve vztahu.
Druhá možnost je samozřejmě najít si někoho jiného, ale když píšeš jak jste spolu po všech ostatních stránkách šťastni, nepředpokládal bych tuto možnost.....protože když si sečteš všechna pro a proti, zjistíš, že ten sex (myšleno samotný pohlavní styk) JE MALICHERNÁ záležitost oproti tomu všemu ostatnímu, a dá se nahradit, aniž by sis musela najít milence a podobně.
To je můj subjektivní názor a zkušenost z druhé strany. Není to lehké a přeji ať to dobře dopadne.


Odpovědět
#26
Pokud chceš jít k sexuologovi, tak být tebou sama. Jestli jsem to dobře pochopila, tak přítel nemá nějakou poruchu nebo nemoc. Tak na co by tam chodil? Podle mě by tím akorát získal pocit, že je s ním něco v nepořádku a pak už by se do sexu tuplem nehrnul. Stejně si myslím, že nic jiného, než to dál zkoušet, ti neporadí. Já jsem tam s přítelem byla, a bylo to potom ještě horší. Jednu dobrou radu ale měl - nezaměřujte se ve vztahu na to, co nefunguje, ale na to, co funguje. Být tebou tomu dám čas a trpělivost.
(27. 08. 2012, 18:03:18)vye Napsal(a): protože když si sečteš všechna pro a proti, zjistíš, že ten sex (myšleno samotný pohlavní styk) JE MALICHERNÁ záležitost oproti tomu všemu ostatnímu, a dá se nahradit

Myslím, že tohle sexuálovi nevysvětlíš a že jde o úhel pohledu. A co až bude chtít děti? To půjdou do laboratoře? Z mého pohledu běžné sexuálky teda pohlavní styk NENÍ malicherná záležitost a nahradit se to opravdu nedá.
Jak jsem to pochopila, tak její přítel má nějaký konkrétní problém (velikost/tloušťka penisu?) a proto jim ten sex nefunguje, to ale neznamená, že je její přítel asexuál.
Odpovědět
#27
"Sex" (kdyz se vyhneme snaham o lepsi definici) je predevsim o KOMUNIKACI. At je to hlasem, slovy, rukama, telem - vetsinou kombinace vseho - ale kazdy je jiny.
Ja si tanec v paru predstavuju jako skvely priklad: spolecny cas, spolecna nalada, spolecny rytmus, telo regauje na telo, jeden vede, druhy se nechava vest, obcas se to prohodi, obcas improvizuje...

Zname to uslovi, ze nejvetsi sexualni organ je mozek? Ok, da se rict, ze to plati hlavne pro zeny. Nicmene: spis nez na kouzleni s jeho penisem bych hledal co jej vzrusuje, co se mu libi. Muzete si zahrat na prvni rande... hledat jiskreni :)

Z vlastni zkusenosti bych rekl, ze pokud se chlap vyhyba intimite (polibky, objeti etc - tam kde se komunukuje vztah a emoce) - tak tam je nejspise nejaky skryty problem ve vztahu. Ale jak uz je jednou vzruseny, tak to jde stranou, aspon na tech par minut...

NICMENE - nerovnovaha sexualni spokojenosti mezi partnery ve vztahu je celkem normalni problem, ktery se obvykle objevi po nejake dobe - mesice, roky.

Ve dvaceti letech bych normalne cekal ze hormony s vami budou cloumat docela dost... ale je to holt individualni. Snad bych se opatrne zeptal bych se pritele jak casto masturbuje.

Ja vzpominam ze jsem si dlouho uzival te "ciste" romanticke erotiky, dvoreni, fantazie... a sex jsem bral jako dalsi "dospelou" uroven, po ktere jsem size touzil, ale moc jsem tam nespechal, protoze mi bylo jasne ze cesty zpatky neni :)

* "na velikosti nezalezi" aneb rozhodne nehledej problemy v penisu. Odvedla jsi skvelou praci s polohami atd. Ale pokud je to tobe prijemne a vzrusuje te to, tak je vsecko to v poradku. Chlapi jsou - na rozdil od holek - v tehle hydraulice jednodusi: jak se to ztopori, tak jsou obvykle pripraveni a hormonalne naladeni :)

* silikonove "navleky" jsem zkusil, a popravde neni o co stat, tezko se hleda nejaky co by dobre sedel, a navic temer bez vyjimky jsou vsecky "prodluzovaci" aspon o 3 centimetry a tim padem je to dost neohrabane (co se velikosti tyce tak jsem ucebnicovy evropsky prumer, tak snad jen ze by byly na me male???). Vyzkouset jako hracku proc ne - ale reseni bych v tom moc nehledal.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14744 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  poraďte.... Han-diskusni-forum-ule 19 35813 10. 12. 2012, 21:55:03
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Prosím o radu sa-diskusni-forum-rah 12 26900 07. 11. 2012, 09:27:08
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 116431 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas
  Prosím o radu lod-diskusni-forum-ička 5 16095 12. 04. 2011, 23:20:39
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex