Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nový web o asexualitě?
#11
Pochopitelně za tyhle věci není třeba bojovat. Protože v tomhle není problém.
Problém je v tom, že někteří sexuálové se dívají na asexuály jako na neschopné až patologicky postižené osoby. A někteří asexuálové s tím mají problémy. Koneckonců to víš, neříkám ti nic nového.
Asexuální hnutí říká, a to především asexuálům: jsme lidé jako ostatní, absence sexuální touhy je běžná u spousty dalších lidí, je to normální.
Není třeba odvádět pozornost jinam nebo jakoby žertovat, když se nás někdo zeptá jak to máme se sexem. V hnutí asexuálů jde o to, aby byla asexualita brána jako přirozenost některých lidí, aby asexuálové byli sebe vědomí, aby společnost, respektive část společnosti, na nás nepohlížela jako na ty, kteří mají handicap - nejsou schopni sexuálního styku. Proto si myslím, že další stránky o asexualitě jsou dobré.
Hnutí asexuálů je hnutí pro uvědomění si vlastních kvalit a pro uvědomění nechápající části společnosti o co v asexualitě jde.
A nakonec máš pravdu v tom, že je to také hnutí za legalizaci asexuálních svateb, a to když jsou snoubenci stejného pohlaví.Velmi šťastný
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#12
Abych se přiznala k asexualitě, nepotřebuju žádný web ani hnutí.
Na web si jdu pokecat se ,,spřízněnými,, lidmi.
Do žádného hnutí bych se nezařadila už jenom proto, že si zakládám na své individualitě a nechci stádovost v žádném slova smyslu.
Už jako dítě jsem nenáviděla prvomájové průvody a akce typu Love parade řadím mezi podobné šaškárny.
Já nechci na povel slavit ani Silvestra.
Proč taky. Mám oslavovat to, že jsem zase o rok blíž k hrobu??
Odpovědět
#13
Nel, tak teď si ve stádu čítajícím 1720 hlav, a to asexuálních i sexuálních. To je tohle fórum. Tohle fórum spřízňuje lidi, kteří jsou asexuální nebo o ně mají z jakéhokoli důvodu zájem.
Hnutí přece neznamená, že vyrazíme do ulic s vlajkou asexuálů namalovanou na čele, i když by to byl happening. Ten průvod by byl dokonce proti hnutí, a to právě proto, že jen málo lidí by se odvážilo "odkrýt svoji asexualitu". V letošním průvodu Queer byly co vím jen Aline Daryen a Špagetka.:-( Z hlediska neutrálního člověka bych z toho počtu usoudila, že asexuálů je asi tak tucet v celé ČR a divila bych se proč vůbec se zúčastní takového průvodu a mají zájem o zbavení nálepky "sexuálně neschopní", když je jich pět a půl.
Já taky nepotřebuji žádný web ani hnutí, abych řekla, že jsem asexuálka. Ale na tomto fóru jsem hlavně proto, abych se seznámila s názory členů webu o asexualitě a právě tady jsem zjistila, že mnozí asexuálové mají s odkrytím své asexuality problémy. Právě to označení "sexuálně neschopní" v téhle sexualizované společnosti působí asexuálům zármutek, nechuť nebo jiné negativní pocity A to proto, že my sex nepovažujeme za nejvyšší lidskou potenci. Potence každého z nás se projevuje jinak, nemusí to být sex. Konečně, po půl roce zde, souhlasím s tím, že asexualitu by měli lidé uznat za čtvrtou sexuální orientaci, protože by pak byla hodnotově rovna ostatním třem orientacím a sexuálové by se na nás už nedívali jako na podivná individua a náctiletí i víceletí by neměli kvůli svojí asexualitě dilemata nebo dokonce polymata (to je hezké slovíčko).
Rozumím ti Nel. Nechceš být stádní, ale proto, že jsi členem tohoto fóra, tak ve stádě fakticky jsi. A proto, že se cítíš s lidmi odsud "spřízněna" a jsi také asexuální, tak bys se nemusela od asexuálního hnutí distancovat.Pán zelený
A tvoji individualitu ti nikdo nebere. Každý ze stáda má individuální znaky.Velmi šťastný

Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Novy trend - zivot bez sexu. Mit-diskusni-forum-chum 16 43672 28. 08. 2012, 14:32:18
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Nový Prostor spag-diskusni-forum-etka 17 38166 29. 10. 2009, 21:13:35
Poslední příspěvek: Čír-diskusni-forum-ina
  Nový výzkum sexu Red -diskusni-forum-Alert 1 7678 21. 04. 2009, 21:44:31
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë
  Nový článek o asexualitě Ne-diskusni-forum-la 6 16978 14. 04. 2009, 00:31:05
Poslední příspěvek: Fr-diskusni-forum-igi

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex