Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový Prostor
Už jsme v Novém Prostoru!Nechápavě zírající8-) Celá dvoustrana je věnována asexualitě,a zmíněny jsou i tyto stránky.zatím jsem to ještě nestihla dočíst,ale začátek dobrý...:-)
Odpovědět
Jeeee, mohl by pak nekdo udelat scan nebo to nejak rozumne vyfotit a dat sem? ;)
Odpovědět
A to nemaj archiv na internetu?
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
Ano ale se spozdenim, to cislo tam asi zatim neni. ;)
Odpovědět
Ale no tak, podpořte svého bezdomovce a NP si za 40 Kč kupte ;)
Odpovědět
Mně ten článek přijde jako seznámení s asexualitou pro veřejnost, za tím účelem je napsaný pěkně :)
Odpovědět
Ano, taky se mi clanek libi (az na jeden preklep a jednu pravopisnou chybu :-D). Hezky napsany a pekne to shrnuje. Jsem rad, ze nekdo neco takoveho napsal. :) A diky Maxi, ze jsi to sem dal. Nebyt chudy student, tak si to take koupim. ;) (ted mam vetsi pruser s T-Mobile :-\)
Odpovědět
pekne napisane. Viac by sa mi pacilo, keby sa vyskytol podobny clanok v nejakych vacsich novinach aj u nas na SK. je to tam dobre popisane to s tou presexualizovanou spolocnostou
Byl jsem stvořen pro úplně jinou planetu. Spletl jsem si cestu. 
Simone de Beauvoir

Fandím čemukoliv, co se snaží nahradit skutečný kontakt mezi lidmi.
Odpovědět
Nový prostor vychází i na Slovensku,třeba se tamní redakce inspiruje.
Odpovědět
aha, to som nevedel :) dik za info. Mam vsak dalsi problem. Nasi tunajsi bezdomovci su lenivy jak jedny hovada, stale iba chlastaju a nic nerobia. Nemam si ho teda kde kupit :)
Byl jsem stvořen pro úplně jinou planetu. Spletl jsem si cestu. 
Simone de Beauvoir

Fandím čemukoliv, co se snaží nahradit skutečný kontakt mezi lidmi.
Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  nový web o asexualitě? zer-diskusni-forum-ubis 12 19030 28. 09. 2012, 16:29:02
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  Novy trend - zivot bez sexu. Mit-diskusni-forum-chum 16 30575 28. 08. 2012, 14:32:18
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem
  Nový výzkum sexu Red -diskusni-forum-Alert 1 5800 21. 04. 2009, 21:44:31
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë
  Nový článek o asexualitě Ne-diskusni-forum-la 6 12318 14. 04. 2009, 00:31:05
Poslední příspěvek: Fr-diskusni-forum-igi

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex