Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Hledám urostlého, mužného chlapa! Zn. Který nechce sex" na Žena.cz
#1
Viz odkaz. Autorka popisuje, že se jí sice muži líbí a má ráda mazlení a tělesný kontakt, ale sex je ochotná provozovat leda za ůčelem plození dětí (a děti zatím nechce), protože jí připadá zvířecí a nechutný (typu "Výměny tělesných těkutin jsou blééé!"). Je zajímavé, že samotný článek se o asexualitě nijak nezmiňuje, narozdíl od diskuze pod ním, která je sama o sobě celkem zajímavá ap lná rozličných klišé od těch, pro které je asexuaklita něco, co nejsou schopni/ochotni pochopit.
Odpovědět
#2
Taky by se mi jeden takový hodil. Nosil by mi tašku s nákupem a tak.
Odpovědět
#3
Tak kluci,kdo z vás jí už odepsal? ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#4
Ale to stejně psala nějaká káča z toho jejich webu, aby zvedla návštěvnost.



Odpovědět
#5
Dneska čtenáře zaujmou jen kontroverzní témata.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
(29. 10. 2012, 08:36:02)ChildFreeMan Napsal(a): Dneska čtenáře zaujmou jen kontroverzní témata.

Nedávno mi kámoš říkal: Už tu mám strašnej bordel. A taky bych si dal něco dobrýho, doma vařenýho. Je čas najít si ženu.... Chytrý

Zírala jsem, že každý žijeme v jiném světě... V takovém, jaký si ho vytváříme. Jsem moc šťastná, že mě nechaváte nahlížet do těch Vašich :)


Odpovědět
#7
(29. 10. 2012, 13:10:23)M... Napsal(a): Nedávno mi kámoš říkal: Už tu mám strašnej bordel. A taky bych si dal něco dobrýho, doma vařenýho. Je čas najít si ženu.... Chytrý

Tomu bych nechtěla být sympatická a nachomýtnout se v jeho blízkosti.
(být ženou)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  "David (18) má o životě jasno: Sex není nic pro mě!" na Žena.cz Magr-diskusni-forum-amal 8 28189 14. 01. 2016, 01:48:22
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Žena.cz: "Sex mě obtěžuje. Je ho prostě moc!" Magr-diskusni-forum-amal 1 6878 10. 08. 2013, 07:07:57
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Žena.cz Fr-diskusni-forum-igi 4 13489 01. 07. 2012, 18:45:29
Poslední příspěvek: Slečna XY
  Hledám muže, který... zn. nemůže! (zena.centrum.cz) Adria-diskusni-forum-ne Fox 5 16852 28. 03. 2011, 00:29:44
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Květa Fialová: "Nenávidím sex, šport a politiku" Ne-diskusni-forum-la 3 12345 07. 05. 2009, 23:56:44
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex