Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
poraďte....
#1
ahojte lidi, v uvítacím koutku jsem byla více než před rokem a od té doby se nic tak moc nezměnilo. ve smyslu mého asexuálna či hyposexuálna.
obecně tedy krom toho, že z městské holky a produkční jsem se stala ženskou na farmě se spoustou starostí o zvířata a provoz. taky štípu dříví sekerou,
nemajíce "chlapa", jakož dělám i další exekutivní o) činnosti.
poraďte mi, prosím. v okolí mám pár lidí, kteří mně pomáhají a já se jim to zase snažím jinou formou vracet. pomáhající jsou mnohdy muži - sousedé.
a samozřejmě už vystrkují čumák. není jim až tak "divné", že štípu dříví a dělám kde co okolo, ale je jim divné, že nepostrádám sex a tak mi zvláště ten mi nabízejí.
mnohdy i za naštípání dříví :-))) bez ohledu na mé pocity či potřeby. nedokážu těm lidem vysvětlit, že mě 1) sex sám o sobě až tak nezajímá 2) pokud bych ho
OBČAS AKCEPTOVALA, jedná se ale o zcela jinou rovinu společenskou i závazkovou. a ta společenská tu není vůbec a závazková taky ne, páč to navíc jsou prudící "ženáči". takže zbytečná investice.
docela prekérní situace. jak si udržet pomocníky, kterým jejich pomoc vracím jinou pomocí třeba i celé rodině a mám je všechny skutečně ráda čistě jako lidi a přitom se zbavit
toho šahání na prdel a nabídek stojících "nástrojů" a dalších nekonstruktivních kravin? ha, poraďte o)!
už jsem zkusila různé roviny, od pravdy (nevnímá se) přes pokusy jakoby navnadit, že jsem spíš na holky (to nejsem taky! a navíc to spíš "rajcovalo") po pokus vybájených tklivých poznatků z minula.
nic nefunguje. otázka tedy zbagatelizovaně zní: jak si nemuset štípat dříví sama (a další "mužské" činnosti) a nemuset být "káceným dřevem", ostatně jsem prošpikovaná sousedskými hláškami na téma,
"že žena a dřevo na ležato vydrží všechno", nebo jak být občas tím káceným dřevem a vydržet to za předpokladu získání "zabezpečení"? nejlépe od námořníka :-) ten je dlouho pryč.
je to vůbec reálné, vzhledem k obecně vnímanému "sexu"?
Odpovědět
#2
Zpátky do města?? Těžko radit, zkus si najít nějaké kultivovanější přátele - pomocníky. Anebo si někoho najmi.
Odpovědět
#3
zpátky do města nemířím. najmout je asi dobrá cesta, ale ne tady, i u nájemné placené mužské síly se projevují stejné znaky, o to je to horší, protože to musím platit a přesto (přes placení a o to je to horší!) vznikají jisté nabídky či nároky na sex - i přes zaplacení za práci!


Zpátky do města?? Těžko radit, zkus si najít nějaké kultivovanější přátele - pomocníky. Anebo si někoho najmi.
[/quote]

Odpovědět
#4
(08. 12. 2012, 22:42:46)Hanule Napsal(a): zpátky do města nemířím. najmout je asi dobrá cesta, ale ne tady, i u nájemné placené mužské síly se projevují stejné znaky, o to je to horší, protože to musím platit a přesto (přes placení a o to je to horší!) vznikají jisté nabídky či nároky na sex - i přes zaplacení za práci!


Zpátky do města?? Těžko radit, zkus si najít nějaké kultivovanější přátele - pomocníky. Anebo si někoho najmi.


[/quote]

No, moje matka má spustu takových kamarádů, jak říká, a vím, že ji různě zvou a nabírají na ni, ale myslím, že takto otevřené nabídky k sexu to nejsou. A to taky lecco udělajíVelmi šťastný

Co takhle říct to nějak hodně rázně a jednoznačně, nebo třeba si vymysli, že někoho máš. Občas pozvi nějakého kamaráda, a máš alibi.

Myslím, že ke mně by si někdo nějaké osáhávání nedovolil, vypadám dost odtažitě, a že bych si to nenechala líbit. :)
Odpovědět
#5
Zkusil jsem si představit, co by mohlo fungovat na vilného heterosexuálního venkovana natolik, aby ztratil zájem o určitou ženu, pokud možno nadobro, a vzhldem k tomu, co jsem o podobnýžch typech slyšel, tak nejspíš nic. Ten kamarád by možná fungoval, ale musel by zajíždět často a pokud možno vypadat drsně. Pak je tu ještě možnost vybudovat si nějak špatnou pověst, pokud je ve vesnici dostatek drben, tak to bude držet muže dál, aby se i oni sami nedostali do drbů, ale cena za něco takového je zapomenou na běžné sousedské vztahy.

Být ženou v podobné situaci, asi si raději pořídím elektrickou štípačku dřeva.
Odpovědět
#6
V krajním případě jde si vymyslet, že máš pohlavní chorobu nebo že jsi třeba po chirurgickém zákroku nepoužitelná.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
Já bych se na Tvém místě držel pravdy a nic bych si nevymýšlel a prostě stál bych si za tím. A nejde jenom o to co řekneš, ale i jak to řekneš. Pokud je v tom nějaká váhavost a nejistota, tak budou debilní narážky nejspíš pokračovat.
Lidi jsou (aspoň si to myslím) na nevědomé úrovni propojení, takže to co ti kdo říká závisí nejenom na nich, ale i na Tobě. Pokud budeš žít s myšlenkou, že chlapi jsou všichni nadržené hovada, tak to taky budeš pořád zažívat.

Odpovědět
#8
Než trpět plácání po zadku, to bych si to dřevo naštípala sama... zas taková dřina to být nemůže, když jsem to viděla dělat dvanáctiletý děcka. LOL

Řekni, že jsi chlap předělaný na ženskou.

Nebo co takhle důrazně říct: "Tohle opravdu nezkoušej." Pevným hlasem, s kamenným výrazem a studeným pohledem. Když do toho vložíš tu správnou energii, tak to musí fungovat, není přece možné, aby ti vesničani byli úplně natvrdlí...Kroutící očima


Odpovědět
#9
Tady je každá rada drahá :-( Myšlení druhých nezměníš, zvlášť když jsou natvrdlí. Prostě si je nepouštět k tělu, tvářit se nepřístupně, ale ne zas tolik, aby je to rajcovalo ještě víc, a mít spoustu, spoustu trpělivosti... Koneckonců, dokud si někdo nezačne vynucovat sex násilím, jsi v podstatě fyzicky v bezpečí a jde jen o to, srovnat se s tím psychickým terorem. Ten je bohužel v podobě, kterou popisuješ, společensky naprosto přijímaný.

Ta elektrická štípačka dřeva zní jako dobrý nápad. Případně si najímat za peníze námezdní sílu odněkud z větší dálky, z nějaké větší firmy, místní si dovolí nejvíc. A štípání dřeva není zas tak nemožné zvládnout, čtyřicetikilová dívka s trochou trpělivosti, času a úsilí složí i patnáct metráků uhlí a naštípe metr dřeva (vlastní zkušenost)...

Ale čistě z mé zkušenosti je opravdu život bez sexu a bez většího obtěžování mnohem dosažitelnější ve velkém městě. Tady se lidi vesměs ignorují, což je v tomhle případě jedině dobře.
Odpovědět
#10
Fakt lepší si to dřevo sekat sama než tohle...hnus. Ještě navíc když jsou to vesměs ženatí chlapi.

A pořiď si velkého, zabijácky vypadajícho psa, který na tebe musí být hodně fixovaný - do té míry, že by od tebe odháněl i lidi, které bys odhánět nechtěla. :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Smile Prosím zkušené, poraďte mi -diskusni-forum-na 26 53724 18. 09. 2012, 21:38:26
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex