Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doktor House
#1
Viděli jste uputávku na dnešní díl Dr.House? Má tam být něco o asexuálce.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#2
Jo já jsem tu upoutávku taky viděl a už hodněkrát a dr. House podle všeho na asexualitu nevěří. Každopádně se dneska podívám, může to být zajímavé.
Odpovědět
#3
Též se budu dívat.
Odpovědět
#4
(04. 02. 2013, 23:39:21)krab Napsal(a): koukal jsem. nic moc teda :D

Nekoukal jsem, taky nic moc
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
Měla jsem v plánu kouknout, leč usnula jsem dřív, než doktor začal s léčbou... :-D
Odpovědět
#6
Rozuzlení bylo takové, že asexualita jako orientace neexistuje. Kroutící očima

Asexuálové dokonce proti tomu sepsali petici:

http://www.change.org/petitions/vice-pre...characters
Odpovědět
#7
(04. 02. 2013, 23:39:21)krab Napsal(a): koukal jsem. nic moc teda :D

Tak to jsem o nic nepřišla, když jsem se nedívala LOL
Odpovědět
#8
Rozhodně jsi o nic nepřišla, kromě dalšího spolehlivého nasí*acího zdroje... Mi stačilo jak se to před nějakou dobou řešilo na AVENu, když byla premiéra toho dílu v USA.
Autory fakt vykostit a upálit. Naštvaný Krásně nám "pomáhají"...
Odpovědět
#9
Bylo mi jasné, že tuhle asexualitu Dr. House nějakým způsobem vyřeší, ale přesto jsem si po upoutávce říkal, že to bude dobré aspoň k tomu, aby se o věci zase trochu více vědělo a pár lidem to pomohlo k pochopení vlastního já. Slovo asexual a něco málo kolem sice zaznělo, avšak celý díl by bohužel psán s účelem přesně opačným, takže nevím, zda si na základě jeho odvysílání najde někdo cestu třeba až sem. Tvůrci mě dost naštvali.
Odpovědět
#10
Hmmm, když se to vezme, tak asexuálové v televizi jsou buďto excentričtí géniové, vraždící psychopati nebo potrhlí pošuci. Jedinou "normální" postavou, která mně napadá, je Spongebob z dětského kresleného seriálu Spongebob v kalhotách a to jen proto, že je to mořská houba a rozmnožuje se nepohlavně - pučením.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex