Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Metrosexuál lepší než ASEXUÁL!
#11
Jsem stejně teplý jako každý jiný, posledně když jsem si to ověřoval, tak jsem měl 36,8˚C. LOL LOL
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#12
To jsi skutecne teply, ja mam normalne 36,6°C ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#13
Lur Raven Napsal(a):[Obrázek: 55_nemetrosexual.jpg]
Takže takhle prosím vypadá typický asexuál !!! LOL LOL

To je hrozný !!!!! LOL Budeme sem muset co nejdříve vložit své fotografie, profily atd., aby bylo vidět, že to není pravda ! ;)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#14
hic iacet Napsal(a):To jsi skutecne teply, ja mam normalne 36,6°C ;)

Nebo ty jsi jak ledová královna LOL o tom se dá polemizovat... ještě třeba nepřesnost teploměru, chladnější prostředí atd. atd. ;)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#15
Prasata mají normální teplotu 38-39,5. To jen zootechnická vsuvka.
Odpovědět
#16
LOL Já mám obvykle 35.6°... Frigi, no 8-)
53x + m3 = 0
Odpovědět
#17
Jezis to se mi ulevilo, ze je Anshin prasatum bliz, nez ja LOL
Laissez-faire...
Odpovědět
#18
No tak jsem napsal dost kritickej mail do jejich redakce, tak čekám, co mi odepíšou :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#19
Ja jim tehdy taky neco napsala. A neobtezovali se odepsat. Jake prekvapeni... :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#20
Backstreet Boy Napsal(a):No tak jsem napsal dost kritickej mail do jejich redakce, tak čekám, co mi odepíšou :-)

Já kdyby jsem měla napsat ty nejsprostší a nejhrubší výrazy na stranu sexu, tak to píšu minimálně týden v kusu. LOL LOL LOL
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Emocionální intimita je v manželství důležitější než sex Kat-diskusni-forum-rina 1 8028 17. 07. 2009, 18:02:06
Poslední příspěvek: Vlad-diskusni-forum-ushka
  Je nás víc,než si myslíme? ka-diskusni-forum-tze 6 14144 07. 11. 2008, 21:21:45
Poslední příspěvek: Fr-diskusni-forum-igi

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex