Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Web nefunguje bez přihlášení
#1
Ahoj,

[sorry pokud se tu tohle téma už někde řešilo, zkoušel jsem náhodně hledat a nenašel, ale samozřejmě jsem možná hledal málo či špatně]

protože nejsem asexuál (mám jen takovou manželku, které se snažím porozumět :-), nejsem přihlášený a sleduji v podstatě jen Uvítací koutek a Zhlédnuto a nalezeno. Už tak cca dva týdny nejsou bez přihlášení vidět žádné příspěvky. Myslel jsem, že jde o nějakou chybu, ale teď jsem se zkusil přihlásit, a koukám, že server funguje. Počítám, že je to spíš záměr, i když nelze vyloučit, že zasloužilí členové jsou trvale přihlášení, tak si ničeho nevšimli. Nicméně pokud to je záměr, nepřipadá mi to příliš šťastné, protože právě ta dvě zmíněná fóra by měla být veřejně dostupná pro "nově příchozí", aby viděli, co a jak. Kdybych kdysi přišel k serveru, kde bez přihlášení nic není, s nějakým zakládáním účtu bych se neobtěžoval (a to počítám ani jako asexuál, natož jako někdo, kdo se o to jen z nějakého důvodu zajímá).

Mějte se.
Odpovědět
#2
Ahoj. Diky za nazor.
Ja to prave pred nejakym casem zamknul, protoze se mi zdalo, ze nekteri kteri tam sdeluji sve pribehy se tim mohou prozradit, hlavne kdyz je tam videt jejich prezdivky.

Zalezi na nazorech ostatnich. Me je to jedno. Mit to pro verejnost citelne je samozrejme lepsi i tim, ze se da takhle dohledat klicova slova v google...

Vyresilo by se to skrytim prezdivek pro neprihlasene, coz by bylo dobre udelat tak ci tak. Nemam ale tuseni jak moc slozite to muze byt. Az najdu nejaky cas zkusim to udelat. Pak asi nebude nikomu vadit kdyby Uvitaci koutek byl verejne pristupny. Nebo ano?
Odpovědět
#3
(04. 06. 2013, 09:39:08)kexik Napsal(a): Ja to prave pred nejakym casem zamknul, protoze se mi zdalo, ze nekteri kteri tam sdeluji sve pribehy se tim mohou prozradit, hlavne kdyz je tam videt jejich prezdivky.

Zalezi na nazorech ostatnich. Me je to jedno. Mit to pro verejnost citelne je samozrejme lepsi i tim, ze se da takhle dohledat klicova slova v google...

Vyresilo by se to skrytim prezdivek pro neprihlasene, coz by bylo dobre udelat tak ci tak. Nemam ale tuseni jak moc slozite to muze byt. Az najdu nejaky cas zkusim to udelat. Pak asi nebude nikomu vadit kdyby Uvitaci koutek byl verejne pristupny. Nebo ano?

No pokud to nekdo explicitně nepožadoval (nebo dokonce spíš, pokud to explicitně nepožadovala dostatečně velká část zdejší společnosti), tak mi to přijde jako kladivo na komára, nebo spíš dítě vylité i s vaničkou. Ještě tedy doplním pár názorů:

pokud se nepletu, přihlásit se může kdokoli a vidí cokoli (nebo teda toho přinejmenším vidí hodně, zas tak moc jsem to nezkoumal :-)

takže pokud jde někomu o opravdovou anonymitu, tohle mu nepomůže

takže ten smysl vidím v tom, že někdo nechce, aby vyhledávače jeho přezdívku používanou i jinde našly i zde, když si ho například někdo bude "prověřovat" (teď jsem se třeba s pomocí internetu zbavoval nějakých věcí, no a poté, co první zájemce byl dost exot, další jsem si před pozváním raději googlil, a samozřejmě, najít se dnes dá o lidech leccos)

toto se ale řeší primárně tím, že zde má člověk jinou přezdívku než jinde, takže snad leda kdyby tento aspekt někdo při zakládání účtu nedomyslel (v příslušném formuláři by mohlo být upozornění :-)

v tom případě by mi ale jako vhodnější řešení přišlo dát uživatelům možnost jejich přezdívku nahradit ve veřejně dostupné části nějakým něčím, ale nedělat to plošně (většina to předpokládám buď domyslela, nebo jim to nevadí), protože tím se ztratí srozumitelnost těch diskusí -- já jsem si kdysi ten uvítací koutek prostě celý přečetl, no a samozřejmě je něco jiného, když se mi skrze zapamatovatelné přezdívky typu "Petr" ty názory/postoje/pocity nějak pospojují, než kdyby to byly všechny nějaké nezapamatovatelné identifikátory, nebo dokonce jen tak příspěvky v řadě za sebou

Zkrátka, myslím, že ta veřejná část je dobré "PR", o které mi přijde, že vlastně nějakým způsobem zpravidla stojíte (resp. každou chvilku tu lze vidět nějaké stížnosti, jak vám sexuálové nerozumí, jak mají o asexualitě nesprávné představy, jak co bylo tuhle a támhle nesmyslně překrouceno, no a tak podobně), tak mi přijde nerozum ty zkušenosti a komentáře takto schovávat. Navíc je to i užitečné dělení: tohle je pro příchozí zvenčí, tohle je pro ty s hlubším zájmem, tedy registrované. Takto se nějaký zájemce třeba i registruje, ale pak uvidí hromadu témat a vláken a třeba ani nepozná, že pro začátek je dobrý právě ten Uvítací koutek.

Jak už jsem psal, pro mě mnou zmíněná vlákna byla přínosná, no a kdybych k jejich přečtení potřeboval nejprve registraci, určitě bych se na to vykašlal, jen tak zadávat někde email, když ani vlastně nevím, "co za to", jestli tam vůbec najdu něco zajímavého a tak podobně. Nechci samozřejmě svou individuální zkušenost příliš generalizovat, ale trochu se to nabízí. :-)
Odpovědět
#4
Diky za vycerpavajici nazor. :)) Me by se to libilo taky verejne, ale nekteri lide (treba i nechtene) pouzili prezdivku kterou maji i jinde. Vcetne me. :P

Nemyslim, ze je to (aspon pro me) nejaky problem, ale dovedu si predstavit, ze to nekomu vadit muze.
Proto pockam na nazory ostatnich.

Pro neprihlasene by slo prezdivky alespon nejak upravit.
Nemel by byt moc velky problem poprehazet pismenka podle nejakeho klice nebo poprehazet cele slabiky...
A nebo to neresit vubec a zverejnit tak jak to je... zalezi na ostatnich.
Odpovědět
#5
Moje meno sa nesmie nijak skomoliť, to by som si asi otrieskal túto klávesnicu o hlavu =D

Mne to nevadí, pred pár mesiacmi som zmenil aj nick na FB, aj blog a z dlhých rokov zaužívanej prezývky som sa stal Charliem Werwolfom, na databazeknih mám tiež inú a na CSFD úúplne inú, tam mám aj iné pohlavie, takže ja som chameleon =D
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
(04. 06. 2013, 15:03:56)Charlie Napsal(a): Moje meno sa nesmie nijak skomoliť, to by som si asi otrieskal túto klávesnicu o hlavu =D

Mne to nevadí, pred pár mesiacmi som zmenil aj nick na FB, aj blog a z dlhých rokov zaužívanej prezývky som sa stal Charliem Werwolfom, na databazeknih mám tiež inú a na CSFD úúplne inú, tam mám aj iné pohlavie, takže ja som chameleon =D

PRO VĚTŠÍ UTAJENÍ PIŠ RADĚJI - CHALENEOM.

(04. 06. 2013, 15:03:56)Charlie Napsal(a): Moje meno sa nesmie nijak skomoliť, to by som si asi otrieskal túto klávesnicu o hlavu =D

Mne to nevadí, pred pár mesiacmi som zmenil aj nick na FB, aj blog a z dlhých rokov zaužívanej prezývky som sa stal Charliem Werwolfom, na databazeknih mám tiež inú a na CSFD úúplne inú, tam mám aj iné pohlavie, takže ja som chameleon =D

PRO VĚTŠÍ UTAJENÍ PIŠ RADĚJI - CHALENEOM.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#7
(04. 06. 2013, 15:08:05)adevr Napsal(a): PRO VĚTŠÍ UTAJENÍ PIŠ RADĚJI - CHALENEOM.


http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/orig...ntitle.JPG
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#8
(04. 06. 2013, 15:28:22)Charlie Napsal(a):
(04. 06. 2013, 15:08:05)adevr Napsal(a): PRO VĚTŠÍ UTAJENÍ PIŠ RADĚJI - CHALENEOM.


http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/orig...ntitle.JPG

Tak ne, no..a stejně už to teď tajný není... :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#9
(04. 06. 2013, 15:03:56)Charlie Napsal(a): ...Moje meno sa nesmie nijak skomoliť...

Tak je to správné Rachlie LOL

Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět
#10
Ja sa s vami nebavím! všetci si tu zo mňa strieľajú =D
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nefunguje přihlašování na PDA Backstr-diskusni-forum-eet Boy 3 30188 03. 01. 2009, 11:52:11
Poslední příspěvek: Backstr-diskusni-forum-eet Boy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex