Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#41
(26. 07. 2013, 16:09:27)malacarodejnice Napsal(a): Pracuji s malým dítětem, dětský svět je skvělý, v tom máš pravdu, i já během práce zapomenu na své starosti. Ale nikdy bych nemohla dítě vnímat jako sexuální objekt. Dotýkám se jen minimálně a to platí nejen u dětí, ale i obecně. Jako žena vnímám děti jako roztomilé a čisté bytosti, které vrací úsilí, které do nich bylo vloženo.

Promiň, ale tohle tak úplně nechápu...
Myslím že nějakou zkušenost už mám...dvě děti jsem pomáhal vychovat a to od plenek k pubertě....a jak můžeš napsat že se jich nedotýkáš?
Vždyť děti dotek vyžadují pořád a stále. Nebo lidově řečeno ,,furt se po tobě plazí.."
Teda pokud to není drsný puboš...ale i tam můžeš najít ve zbroji praskliny...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#42
(26. 07. 2013, 16:09:27)malacarodejnice Napsal(a): Pracuji s malým dítětem, dětský svět je skvělý, v tom máš pravdu, i já během práce zapomenu na své starosti. Ale nikdy bych nemohla dítě vnímat jako sexuální objekt. Dotýkám se jen minimálně a to platí nejen u dětí, ale i obecně. Jako žena vnímám děti jako roztomilé a čisté bytosti, které vrací úsilí, které do nich bylo vloženo.

Promiň, ale tohle tak úplně nechápu...
Myslím že nějakou zkušenost už mám...dvě děti jsem pomáhal vychovat a to od plenek k pubertě....a jak můžeš napsat že se jich nedotýkáš?
Vždyť děti dotek vyžadují pořád a stále. Nebo lidově řečeno ,,furt se po tobě plazí.."
Teda pokud to není drsný puboš...ale i tam můžeš najít ve zbroji praskliny...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#43
Proboha lidi tohle je stranka asexual.cz a ne pedofil.cz !!!!! Ja jsem asexual protoze nechci sex a ne proto, ze soulozit s detma mi zakazuje zakon!!! Ja deti nesnasim a nikdy zadny nechci ale kdybych je mel a mel by se o ne starat nekdo takovej tak se opravdu neznam.. Asexualita neni nemoc a ani tim nikomu neublizuju. Pedofil muze ublizit tim nejnezbranejsim !!! Podle me tu tenhle clovek nema co delat. A to ani nemluvim o tom jak na nas asexualy budou koukat ostatni kdyz uvidi ze mezi sebe nereme lidi , co si mysli ze maji choutky obtezovat deti pod kontrolou. Mam stochuti se odregistrovat . Sice jsem tu nasel svoji zenu ale nechci bejt nekde, kde jsou takovyhle uchylky vitany...
Odpovědět
#44
Já jsem to dotýkání u Malé čarodějnice pochopila tak, že ona myslí dotýkání se malých dětí - tzn. těch, kteří se ještě neumí po tobě plazitPosmívající seJá např. se dětí, a vůbec i dospělých dotýkám spontánně - nemám v tomto žádný blok. Pochopitelně se dotýkám těch částí těla, kterých je běžné se dotýkat bez sexuálních úmyslů. tzn. že se nedotýkám erotogenních částí.
A tady vidím ten háček. Mě může být klidně svěřeno vykoupání malého dítěte, kde mu musím pochopitelně umýt pohlavní orgán, protože tuhle část beru jako ostatní části těla. A spíš ji beru jako nutnost pro zachování lidstva.Vysmátý Ovšem když rodiče svěří dítě k vykoupání pedofilovi a nemají ponětí, že je to pedofil, tak si myslím, že je tady hrozné riziko, že ten člověk dítě zneužije.
A teď když jsem si přečetla, co jsem napsala, jsem dospěla k názoru, že pedofilové (ti, pro které je dítě sexuální objekt) jsou velmi nebezpeční. Ať se zaklínají čímkoliv, že dítěti neublíží, tak to není pravda. Příležitost dělá zloděje a příležitost může nastat kdykoli.Pán zelený
Proto asi Tony vyhledal web asexuálů, protože web pedofilů mu už nemůže co dát v úsilí zbavit se sexuální touhy po dětech. Ráda bych věděla co všechno už vyzkoušel, aby tuto touhu eliminoval. Mě napadla jako jedna možnost podrobit se hypnóze, příp. provozovat pod dohledem odborníka autohypnózu. Přestože s nimi nemám skoro žádnou zkušenost, tak těmhle technikám věřím.;)
-------

Teď jsem uložila svůj příspěvek a našla příspěvek co mezitím napsal Jakub:
Mám stochuti se odregistrovat . Sice jsem tu nasel svoji zenu ale nechci bejt nekde, kde jsou takovyhle uchylky vitany...

Přeháníš. Myslím, že nikdo z nás nevítá pedofilní úchyly. Nicméně, když se na tebe obrátí někdo, kdo potřebuje pomoci zbavit se této úchylky, tak mu přece neřekneš: Vodpal, úchyle! Tony si uvědomuje, že má nebezpečnou a velmi zlou úchylku a proto hledá, kde se dá, radu jak se jí zbavit.
Paralelně s tebou si mohu říci: Mám sto chutí se zabít. Sice se mi na tomhle světě spousta věcí líbí, ale nechci bejt někde, kde jsou takovýhle úchylky vítány - co vítány, ale jsou vytvořeny přírodou, Bohem, karmou, Stvořitelem, zkrátka tím co je beze jména, protože to nazývají mnoha jmény.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#45
(27. 07. 2013, 12:21:31)Jakub Napsal(a): Proboha lidi tohle je stranka asexual.cz a ne pedofil.cz !!!!! Ja jsem asexual protoze nechci sex a ne proto, ze soulozit s detma mi zakazuje zakon!!! Ja deti nesnasim a nikdy zadny nechci ale kdybych je mel a mel by se o ne starat nekdo takovej tak se opravdu neznam.. Asexualita neni nemoc a ani tim nikomu neublizuju. Pedofil muze ublizit tim nejnezbranejsim !!! Podle me tu tenhle clovek nema co delat. A to ani nemluvim o tom jak na nas asexualy budou koukat ostatni kdyz uvidi ze mezi sebe nereme lidi , co si mysli ze maji choutky obtezovat deti pod kontrolou. Mam stochuti se odregistrovat . Sice jsem tu nasel svoji zenu ale nechci bejt nekde, kde jsou takovyhle uchylky vitany...

Čiste teoreticky aj ty môžeš ublížiť najbezbrannejším, ale neurobíš to, pretože: 1) si rozumný, 2) máš svedomie a 3) bojíš sa zákonného postihu. A z presne týchto istých dôvodov to neurobí ani pedofil. Ak to urobí, tak nie preto, že je pedofil, ale preto, že niektorú z týchto podmienok nespĺňa. Toto je práve tá hystéria, o ktorej písal Zerda...
Odpovědět
#46
Nereknes mu odpal uchyle ale reknes mu "jdi za psychiatrem" coz on odmita... A kdyby hledal radu a pomoc jak ty rikas, uz by u toho psychiatra byl a nerikal, ze hleda radu kde se da...

Anebo mam navstivit psychiatra ja kdyz mam s pedofilama problem?? Protoze s nima evidentne problem mam... Nebo co kdybych napsal, ze chci nekoho zabit ale dari se mi se ovladat? To je taky normalni???
Odpovědět
#47
(26. 07. 2013, 16:50:00)adevr Napsal(a):
(26. 07. 2013, 16:09:27)malacarodejnice Napsal(a): Pracuji s malým dítětem, dětský svět je skvělý, v tom máš pravdu, i já během práce zapomenu na své starosti. Ale nikdy bych nemohla dítě vnímat jako sexuální objekt. Dotýkám se jen minimálně a to platí nejen u dětí, ale i obecně. Jako žena vnímám děti jako roztomilé a čisté bytosti, které vrací úsilí, které do nich bylo vloženo.

Promiň, ale tohle tak úplně nechápu...
Myslím že nějakou zkušenost už mám...dvě děti jsem pomáhal vychovat a to od plenek k pubertě....a jak můžeš napsat že se jich nedotýkáš?
Vždyť děti dotek vyžadují pořád a stále. Nebo lidově řečeno ,,furt se po tobě plazí.."
Teda pokud to není drsný puboš...ale i tam můžeš najít ve zbroji praskliny...

Respektuji skutečnost, že je to dítě, které potřebuje doteky, nicméně nejsem silný iniciátor, rozuměj, schválně ho nijak neosahávám, pokud to nevyžaduje situace. Nechávám tomu volný průběh, už si o to umí samo říct - natahuje ručičky, upoutává pozornost, zjednodušeně se nikam nevnucuji.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#48
Můj názor je ten, že až tak nezáleží na úchylce, či korektněji řečeno - odchylce, od v reálném čase uznávaných norem chování..., ale spíše na inteligenci a osobnosti člověka.
Pro příklad...když se třeba vrátím k předcházejícímu názoru o dotýkání se dětí... tak mě v dětství nikdo nepohladil a když už se mě dotkl, tak leda karabáčem, holí , pěstí a kopancem..
Sláva, ale nesetkal jsem se s pedofilem... A mám proto jásat? Jsem spíš rád že se mi povedlo za dramatických okolností ochránit své mladší bratry od nejhoršího pekla, a to i za cenu že jsem ve čtrnácti navždy ztratil domov. I když nebylo o co stát.
Dnes jsem rád, že je to zlo nezasáhlo až tak, mají oba velké rodiny, nepijí, žijí šťastně a nikoho netýrají...

Jenomže podle tabulek vzorového chování a statistik, by po tom co zažili, měli na to, být ,,zlý" právo..a věřím že by se našel i zvrhlý psychiatr který by jim dal v době dospívání, cejch potencionálních zmetků.
Proto říkám- ,,Jděte s teoretizováním do prdele, a pokud cítíte tu nutkavost někoho soudit, a berete toto právo bohu...suďte člověka až podle činů..."
A s teorií o odstraňování potencionálních hrozeb si zajděte na šluknovský výběžek..a nebo do Terezína...

Jasně že mezi námi chodí plno příšerných povah, ale ne každý svého démona nemá pod kontrolou.
Já jsem například zažil kousek války...Svaté války, nebyla moje, mohl jsem odjet, ale chvilku jsem ještě pobyl, myslel jsem si vždyť tu mám mezi místními kamarády, a jsou to slušní lidé...
Bohužel.. ten kdo něco takového nezažil, ten si ani nedovede představit, jak taková věc lidi změní...jak bestiálně s kamarády ve stejném oblečení zabijete souseda a znásilníte jeho děti... A kdo by to do vás ještě před týdnem řekl...že?

O lidské povaze vím už své, proto si i cením toho, co zde Tony napsal a přiznal, protože to beru jako jeho krok na cestě slušnosti , a věřím že povede správným směrem i proto že se nedočká jen odsuzování , ale i snahy o pochopení.
Je hřích dopředu dělat z někoho viníka.

Vím že když jsem se po svém čtrnáctém roce do vstupu do armády několik let protloukal mezi ulicí a internáty...našlo se dost lidí co se na mě dívali skrz prsty, a možná měli i důvod. Byl jsem rváč , hajzl a zmetek...
Ale nikdo nevěděl ( a myslím že tenkrát ani já ne) že je to proto že jsem nikdy nepoznal lásku, cit a důležité rodičovské pohlazení...

Dnes je ( snad :) ) hodně věcí jinak, na své cestě jsem potkal a stále nacházím lidi kteří ve mě asi viděli i něco jiného a já dostal šanci se měnit.
Snažím se být užitečný, a v rámci svých možností i pomáhat dětem které nemají to štěstí mít milující rodiče.
Jako pozůstatek zlých dob, si nesu nechuť k dotykům, a to že jsem po všem utrpení a odsudcích ztratil víru v to, že se dokážu někdy zamilovat..
S tím posledním jsem se už holt smířil, a na tom prvním se snažím pracovat. Naštěstí se občas pohybuji v uměleckém prostředí jehož jsou objetí a polibky docela nedílnou součástí.
A taky se učím že když s někým spolupracuji, je fajn ho občas poplácat po rameni či paži, a říct mu jak je dobrej..Pro někoho samozřejmost..ale já s tím měl celkem problém..

No a teď koukám na slova co jsem tu napsal, dost jsem do toho v příkladech promítl sebe.. a tak zvažuji jestli nebude lepší to celé zase smazat.
No..ale protože jsem to začal psát abych podpořil Tonyho,když vynesl svoji kůži do fóra, nechám to tak jak to je.

Prostě píšu o tom, že je to všechno vývoj, a je mi teď jedno jestli to čte fízl nebo sluníčkovej... Prostě šanci by měl dostat každý a někoho dopředu odsoudit dokáže jen člověk který musí mít sám nějaký problém..

A pokud by mi někdo položil otázku jestli bych Tonymu svěřil na hlídání svoji dceru...tak ať si na to odpoví sám, podle svých duševních možností...

A vlastně když o tom tak po napsání předchozí věty přemýšlím..hmm...tak by asi záleželo na více faktorech, ale věřím že pokud bych to o něm věděl, předpokládám že by o to ani nestál.
A bez obav bych mu ji nechal i vykoupat, ale jedině že by byla krásná, jemná a silná po mě..:) To by si asi nechal zajít chuť..

Ale tím nechci popřít to co jsem napsal...
Je to o tom , zase použiji přirovnání, že kdybych například věděl o někom že je hladový mlsoun..nenechal bych ho samotného hlídat opulentní hostinu...
Ale klidně bych ho jako známého pozval mezi ostatní , ať se dobře nadlábne.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#49
(27. 07. 2013, 12:21:31)Jakub Napsal(a): Proboha lidi tohle je stranka asexual.cz a ne pedofil.cz !!!!! Ja jsem asexual protoze nechci sex a ne proto, ze soulozit s detma mi zakazuje zakon!!! Ja deti nesnasim a nikdy zadny nechci ale kdybych je mel a mel by se o ne starat nekdo takovej tak se opravdu neznam.. Asexualita neni nemoc a ani tim nikomu neublizuju. Pedofil muze ublizit tim nejnezbranejsim !!! Podle me tu tenhle clovek nema co delat. A to ani nemluvim o tom jak na nas asexualy budou koukat ostatni kdyz uvidi ze mezi sebe nereme lidi , co si mysli ze maji choutky obtezovat deti pod kontrolou. Mam stochuti se odregistrovat . Sice jsem tu nasel svoji zenu ale nechci bejt nekde, kde jsou takovyhle uchylky vitany...

No já mám dojem že na tyhle stránky se může zaregistrovat kdokoliv a ne jen 100% asexuál.

Většina lidí má nějakou úchylku. On se k ní akorát veřejně přiznal. Ti ostatní si tu svou kolikrát nechtějí přiznat ani sami před sebou.

Argument Pedofil muze ublizit těm nejnezbranejsim!!! není moc namístě. Podle této logiky by jsi musel utopit všechny psy, protože mohou děti pokousat, zakázat rychlovarné konvice, které mohou děti opařit.. atd..
Neškodilo by víc tolerance. ;)
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět
#50
Adevr: je mi líto, že jsi prožil traumatické dětství. Jelikož se o mě šíří divné zvěsti, tak si držím odstup, ale snažím se to dělat tak, aby to tomu dítěti neubližovalo. Děti potřebují dotyky, potřebují se pochovat, pohladit, popovídat si, dělat blbosti a smát se tomu a slyšet vlídné slovo.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex