Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Částečně asexuální pedofil
#51
(27. 07. 2013, 12:21:31)Jakub Napsal(a): Proboha lidi tohle je stranka asexual.cz a ne pedofil.cz !!!!! Ja jsem asexual protoze nechci sex a ne proto, ze soulozit s detma mi zakazuje zakon!!! Ja deti nesnasim a nikdy zadny nechci ale kdybych je mel a mel by se o ne starat nekdo takovej tak se opravdu neznam.. Asexualita neni nemoc a ani tim nikomu neublizuju. Pedofil muze ublizit tim nejnezbranejsim !!! Podle me tu tenhle clovek nema co delat. A to ani nemluvim o tom jak na nas asexualy budou koukat ostatni kdyz uvidi ze mezi sebe nereme lidi , co si mysli ze maji choutky obtezovat deti pod kontrolou. Mam stochuti se odregistrovat . Sice jsem tu nasel svoji zenu ale nechci bejt nekde, kde jsou takovyhle uchylky vitany...
Já jsem se na tohle fórum zaregistroval, protože mám taky k tématu asexuality blízko. Můžu se myslím považovat za hyposexuála. Nějakou dobu jsem fórum pročítal, sbíral informace a uvažoval, jestli sem mám vůbec napsat (podívej se, kdy jsem se zaregistroval a kdy jsem vložil první příspěvek). Můj záměr nebyl, šířit tady informace o pedofilii (že se k tomu téma trochu stočilo, je druhá věc), ale jsem tady v podstatě ze stejného důvodu jako většina ostatních.

(27. 07. 2013, 12:28:18)Dobra Napsal(a): ... A teď když jsem si přečetla, co jsem napsala, jsem dospěla k názoru, že pedofilové (ti, pro které je dítě sexuální objekt) jsou velmi nebezpeční. Ať se zaklínají čímkoliv, že dítěti neublíží, tak to není pravda. Příležitost dělá zloděje a příležitost může nastat kdykoli.Pán zelený
Proto asi Tony vyhledal web asexuálů, protože web pedofilů mu už nemůže co dát v úsilí zbavit se sexuální touhy po dětech. Ráda bych věděla co všechno už vyzkoušel, aby tuto touhu eliminoval. Mě napadla jako jedna možnost podrobit se hypnóze, příp. provozovat pod dohledem odborníka autohypnózu. Přestože s nimi nemám skoro žádnou zkušenost, tak těmhle technikám věřím.;)
-------
... Přeháníš. Myslím, že nikdo z nás nevítá pedofilní úchyly. Nicméně, když se na tebe obrátí někdo, kdo potřebuje pomoci zbavit se této úchylky, tak mu přece neřekneš: Vodpal, úchyle! Tony si uvědomuje, že má nebezpečnou a velmi zlou úchylku a proto hledá, kde se dá, radu jak se jí zbavit.
Paralelně s tebou si mohu říci: Mám sto chutí se zabít. Sice se mi na tomhle světě spousta věcí líbí, ale nechci bejt někde, kde jsou takovýhle úchylky vítány - co vítány, ale jsou vytvořeny přírodou, Bohem, karmou, Stvořitelem, zkrátka tím co je beze jména, protože to nazývají mnoha jmény.
Nehledám, jak se zbavit pedofilie. Pedofil už jednou jsem a nikdy se toho nezbavím. Je to odchylka (úchylka, chcete-li), která ale sama o sobě není zlá ani nebezpečná, to jen já můžu být zlý a nebezpečný. Stejně jako můžu žít tak, abych nikomu neubližoval.
Nesnažím se ani nijak zoufale zbavit sexuální touhy, protože už podle mě jsem částečně asexuální. Nemám tak silnou sexuální touhu, aby mi činila problémy.

Doteky. Nestýkám se s dětmi moc často a nepamatuji si, že bych se někdy nějakého dotýkal, maximálně tak jeho ruky, když mu něco ukazuji. Kvůli pedofilii si dávám na jakékoliv doteky větší pozor a dost možná bych se vyhnul i takovým, nad kterými by se "normální" člověk ani nepozastavil.

(27. 07. 2013, 15:35:10)adevr Napsal(a): Můj názor je ten, že až tak nezáleží na úchylce, či korektněji řečeno - odchylce, od v reálném čase uznávaných norem chování..., ale spíše na inteligenci a osobnosti člověka.
...
Proto říkám- ,,Jděte s teoretizováním do prdele, a pokud cítíte tu nutkavost někoho soudit, a berete toto právo bohu...suďte člověka až podle činů..."
...


A pokud by mi někdo položil otázku jestli bych Tonymu svěřil na hlídání svoji dceru...tak ať si na to odpoví sám, podle svých duševních možností...

A vlastně když o tom tak po napsání předchozí věty přemýšlím..hmm...tak by asi záleželo na více faktorech, ale věřím že pokud bych to o něm věděl, předpokládám že by o to ani nestál.
A bez obav bych mu ji nechal i vykoupat, ale jedině že by byla krásná, jemná a silná po mě..:) To by si asi nechal zajít chuť..
Kdybych jen čekal na příležitost, abych mohl nějaké dítě zneužít a nikdy se na to nepřišlo, nemohl bych důvěřovat ani sám sobě. To by byl problém, a ne že se mi líbí děti.

Ten příklad s hlídáním - kdybychom se znali a věděl jsi o mně, že jsem pedofil, znamenalo by to, že máme opravdu důvěrný vztah. Znal bys mě dost na to, abys věděl, jestli mi svou dceru můžeš v klidu svěřit. A já bych si dobře rozmyslel, přijmout takovou zodpovědnost.
Pokud by k hlídání došlo, věděl bych, jak mi důvěřuješ a dával bych si dvakrát pozor, abych tu důvěru nezklamal. To by vlastně bylo přítelství, jaké si snad ani neumím představit. Dokázal bych snad něco takového zničit?
Odpovědět
#52
(27. 07. 2013, 15:35:10)adevr Napsal(a): A pokud by mi někdo položil otázku jestli bych Tonymu svěřil na hlídání svoji dceru...tak ať si na to odpoví sám, podle svých duševních možností...

A vlastně když o tom tak po napsání předchozí věty přemýšlím..hmm...tak by asi záleželo na více faktorech, ale věřím že pokud bych to o něm věděl, předpokládám že by o to ani nestál.
A bez obav bych mu ji nechal i vykoupat, ale jedině že by byla krásná, jemná a silná po mě..:) To by si asi nechal zajít chuť..
Kdybych jen čekal na příležitost, abych mohl nějaké dítě zneužít a nikdy se na to nepřišlo, nemohl bych důvěřovat ani sám sobě. To by byl problém, a ne že se mi líbí děti.

Ten příklad s hlídáním - kdybychom se znali a věděl jsi o mně, že jsem pedofil, znamenalo by to, že máme opravdu důvěrný vztah. Znal bys mě dost na to, abys věděl, jestli mi svou dceru můžeš v klidu svěřit. A já bych si dobře rozmyslel, přijmout takovou zodpovědnost.
Pokud by k hlídání došlo, věděl bych, jak mi důvěřuješ a dával bych si dvakrát pozor, abych tu důvěru nezklamal. To by vlastně bylo přítelství, jaké si snad ani neumím představit. Dokázal bych snad něco takového zničit?
[/quote]

Takhle nějak, v téhle rovině, jsem o tom uvažoval...

(27. 07. 2013, 20:26:50)malacarodejnice Napsal(a): Adevr: je mi líto, že jsi prožil traumatické dětství. Jelikož se o mě šíří divné zvěsti, tak si držím odstup, ale snažím se to dělat tak, aby to tomu dítěti neubližovalo. Děti potřebují dotyky, potřebují se pochovat, pohladit, popovídat si, dělat blbosti a smát se tomu a slyšet vlídné slovo.
Je to od tebe hezké, že je ti to líto, ale snad jsem to dětství nějak zvládl.. A možná mě to i posílilo ...
Ale to v příspěvku nemělo být o mě, jen jsem se snažil na vlastním příkladu (což je jediný který znám dokonale ) poukázat na to že nikdo by neměl soudit. A zvlášť pokud není zcela seznámen s povahou člověka kterého hodlá ukamenovat.

(27. 07. 2013, 20:26:50)malacarodejnice Napsal(a): Adevr: je mi líto, že jsi prožil traumatické dětství. Jelikož se o mě šíří divné zvěsti, tak si držím odstup, ale snažím se to dělat tak, aby to tomu dítěti neubližovalo. Děti potřebují dotyky, potřebují se pochovat, pohladit, popovídat si, dělat blbosti a smát se tomu a slyšet vlídné slovo.
Je to od tebe hezké, že je ti to líto, ale snad jsem to dětství nějak zvládl.. A možná mě to i posílilo ...
Ale to v příspěvku nemělo být o mě, jen jsem se snažil na vlastním příkladu (což je jediný který znám dokonale ) poukázat na to že nikdo by neměl soudit. A zvlášť pokud není zcela seznámen s povahou člověka kterého hodlá ukamenovat.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#53
http://xman.idnes.cz/jimmy-savile-udajny...n-styl_fro

Tohle jsem sem dala, abych připomněla populárního britského pedofila, který byl "odhalen" po svojí smrti. Na konci článku jsou další odkazy k tomuto článku.

Nedávno jsem také četla knížku Tygře, tygře od Margaux Fragosové, což je autobiografie dlouhodobě zneužívaného dítěte. A to víceméně dobrovolně zneužívaného, protože ten, kdo ji zneužíval, ji dokázal poskytnout to, co jí nedokázali dát její rodiče. Nebyl to násilník, byl to něžný muž. Ale to nic nemění na tom, že Margaux jejich nepřirozený stav negativně poznamenal. Ovšem je úžasné, že dokázala o svojí zkušenosti napsat knihu. Možná to pro ni bylo "shození balvanu".

Já si, Tony, taky myslím jako někteří tady, že bys měl kontaktovat psychologa nebo sexuologa. Přestože tvrdíš, že svoji pedofilii máš pod kontrolou. Časem můžeš pěkně vyhládnout a pak bude dobré mít někoho ke komu se můžeš obrátit o pomoc než začneš oslovovat desetiletá děvčátka a zvát je do cukrárny.Neutrální A ten někdo by měl být odborník.
Podle mě je sexuální pedofilie zlá a nebezpečná. A když tvrdíš, že ne, tak já tvrdím, že agresivní válka taky není zlá. Zlý je ten kdo válku začne.
Může se ti stát, že ti sexuální pedofilní pud zastře jasné myšlení a ještě si dokonce budeš myslet, že se to tomu děvčátku líbí a že jsi v podstatě její nejbližší člověk - ty jí rozumíš, umíš si s ní povídat, hladit ji, třeba i v rozkroku - vždyť se přitom i usmívá. Zneužívání není jenom znásilňování.

Divíš se, že nás tvoje pedofilie tak bere. Vždyť ty podle sebe snad ani pedofil nejsi. No, kdybys nebyl, tak to nepíšeš. Chtěl bys být stoprocentní asexuál. A já si myslím, že to chceš proto, že máš ze svojí pedofilie strach. Že se bojíš, že bys tomu mohl jednou podlehnout.

Tony:Co tady vlastně dělám?
Jak už jsem psal, rád bych zde zase o něco líp poznal sám sebe, pořád v té své sexualitě nemám úplně jasno. Nedokážu moc odlišit vrozené předpoklady od toho, jak je sám, třeba i podvědomě, ovlivňuju. Být asexuál z přesvědčení mi ale taky připadá jako zajímavá životní cesta, taková čistá, vhodnější třeba i ve vztahu k dětem.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#54
(27. 07. 2013, 22:57:39)Dobra Napsal(a): Nedávno jsem také četla knížku Tygře, tygře od Margaux Fragosové, což je autobiografie dlouhodobě zneužívaného dítěte. A to víceméně dobrovolně zneužívaného, protože ten, kdo ji zneužíval, ji dokázal poskytnout to, co jí nedokázali dát její rodiče. Nebyl to násilník, byl to něžný muž. Ale to nic nemění na tom, že Margaux jejich nepřirozený stav negativně poznamenal. Ovšem je úžasné, že dokázala o svojí zkušenosti napsat knihu. Možná to pro ni bylo "shození balvanu".
Četla jsi Lolitu? Tak nějak si představuji pedofila zmítaného sexuální touhou, který se nedokáže ovládat a jde doslova přes mrtvoly.

(27. 07. 2013, 22:57:39)Dobra Napsal(a): ... Vždyť ty podle sebe snad ani pedofil nejsi. No, kdybys nebyl, tak to nepíšeš. Chtěl bys být stoprocentní asexuál. A já si myslím, že to chceš proto, že máš ze svojí pedofilie strach. Že se bojíš, že bys tomu mohl jednou podlehnout.
Obávám se, že si pořád nerozumíme. Nesnaž se mi prosím vsugerovat, co chci a co si myslím.

Jsem pedofil, uvědomuji si to a snad jsem to jasně napsal. Chtěl bych být stoprocentní asexuál? Vlasně nevím. Ve smyslu, že bych nepociťoval vůbec žádnou sexuální touhu, nemusel ani masturbovat, by to bylo možná nejlepší. Taková asexualita ale snad současně s pedofilií ani existovat nemůže. Nicméně, vážně si myslím, že částečně asexuální, hyposexuální, jsem. Ujistit by mě v tom mohl nejspíš jen sexuolog, je mi jasné, že po vás na tuhle otázku nemůžu chtít odpověď.
Ze svojí pedofilie strach nemám, nebojím se, že podlehnu něčemu, co ztěží pociťuju (sexuální touha). Nemůžu samozřejmě vědět, jak to bude v budoucnu. Bojím se ale toho, že se to o mně dozví někdo, kdo by neměl, rozkřikne se to, lidi mě odsoudí, nedovolí mi jakýkoliv kontakt s dětmi a budu přežívat osamělý na okraji společnosti. Z toho mám strach, takovou situaci bych těžko zvládal.

(27. 07. 2013, 22:57:39)Dobra Napsal(a): Já si, Tony, taky myslím jako někteří tady, že bys měl kontaktovat psychologa nebo sexuologa. Přestože tvrdíš, že svoji pedofilii máš pod kontrolou. Časem můžeš pěkně vyhládnout a pak bude dobré mít někoho ke komu se můžeš obrátit o pomoc než začneš oslovovat desetiletá děvčátka a zvát je do cukrárny.Neutrální A ten někdo by měl být odborník.
Jak už jsem psal, výhledově se nebráním návštěvě odborníka. Určitě by mi ale chvíli zabralo se k tomu odhodlat a musel bych skrývat, že někam chodím. To by byla další psychická zátěž, kterou by musely vyvážit pozitivní přínosy. Jak ale poznat, který odborník je skutečně odborník a má smysl k němu začít chodit? Ve svém okolí nevím o nikom, kdy by mi mohl nějakého doporučit, a zkoušet jednoho po druhém se mi vážně nechce.
Odpovědět
#55
Tony, nikdo nemá právo Tě odsuzovat. Soudit Tě budou až "ti nahoře" u posledního soudu. :) Chápu Tvou situaci, mám jiný problém, ale opravdový odborník na duši by mi taky pomohl.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#56
Tony: Nesnaž se mi prosím vsugerovat, co chci a co si myslím.
----
Jestli moje názory na tebe tak působí, tak se omlouvám. Píšu jen co ve mně vyvolávají tvoje slova.

Tony: Jsem pedofil, uvědomuji si to a snad jsem to jasně napsal.
Já: Vždyť ty podle sebe snad ani pedofil nejsi. No, kdybys nebyl, tak to nepíšeš.

Tony: Chtěl bych být stoprocentní asexuál? Vlasně nevím. Ve smyslu, že bych nepociťoval vůbec žádnou sexuální touhu, nemusel ani masturbovat, by to bylo možná nejlepší.
Já: Chtěl bys být stoprocentní asexuál. A já si myslím, že to chceš proto, že máš ze svojí pedofilie strach.

Tony: Nemůžu samozřejmě vědět, jak to bude v budoucnu.
Já: Že se bojíš, že bys tomu mohl jednou podlehnout.

Tony: Jak ale poznat, který odborník je skutečně odborník a má smysl k němu začít chodit? Ve svém okolí nevím o nikom, kdy by mi mohl nějakého doporučit, a zkoušet jednoho po druhém se mi vážně nechce.
Já: Já si, Tony, taky myslím jako někteří tady, že bys měl kontaktovat psychologa nebo sexuologa.

A v té vaší komunitě ČEPEK nejsou nějaké informace o dobrých lékařích - odbornících na pedofilii?
Tak teď jsem se podívala na stránky ČEPEK - jsou tam uvedeni 3 odborníci - lékaři - s nabídkou možnosti konzultace. Členů pedofilní komunity je 198. Takže nemusíš chodit od jednoho odborníka k druhému. Jistě ti některý z těch tří lékařů a 198 pedofilů rád poradí kdo by ti mohl vyhovovat.A pak je tam ještě mapa sexuologů v celé ČR.
Myslím, že to jsou dobře udělané stránky. A knížku od Daniela Krbce si určitě přečtu.Vysmátý
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#57
(28. 07. 2013, 15:20:43)Dobra Napsal(a): Jestli moje názory na tebe tak působí, tak se omlouvám. Píšu jen co ve mně vyvolávají tvoje slova.
V pořádku, těmi mými popisy se mi taky možná nepodařilo přesně vystihnout, jak na tom jsem.

(28. 07. 2013, 15:20:43)Dobra Napsal(a): A v té vaší komunitě ČEPEK nejsou nějaké informace o dobrých lékařích - odbornících na pedofilii?
V Praze by to problém nebyl, tam jsem už i nějaká doporučení dostal, jenže Prahu mám dost z ruky a asi by nemělo smysl tam za sexuologem dojíždět. Pražští sexuologové jsou ale jediní, o kterých se mi podařilo získat nějaké reference, takže o těch dostupnějších stejně nic nevím (ale můžu ještě zkusit nějaké informace vyhledat).
Odpovědět
#58
Tony: Máme velmi pozitivní reference na MUDr. Pavlu Entnerovou z Olomouce, pokud ti to nějak pomůže. No, a jinak mrkni na http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewt...=16&t=1647

Zdůraznil bych, že zdaleka ne každý pedofil potřebuje sexuologa. Ale je dobré, když se ti, co ho potřebují, nemusí bát, když ví, za kým mohou zajít. Ideální by bylo, kdyby mohli bez obav za jakýmkoli, ale bohužel se i dnes může stát, že si návštěvou sexuologa spíš uškodí, viz např. http://fx100d.ic.cz/view.php?cisloclanku=2009120008. (Z USA jsem slyšel ještě mnohem horší věci.)
Odpovědět
#59
Jo jo, tohle už jsem četl. Tak uvidím, třeba se někdy někam dokopu.
Odpovědět
#60
tony:,,Četla jsi Lolitu? Tak nějak si představuji pedofila zmítaného sexuální touhou, který se nedokáže ovládat a jde doslova přes mrtvoly."

Tak s lolitou to bude asi trochu složitější.. bych řekla.. Ale to je jedno... ale asi nemůžu být kompetentní.. pro mě je ta kniha spíš takovej výstřelek:)

Uff, být pedofil.. to je asi to nejhorší. Asi se do toho ani neumím vžít. Taky pracuju s dětma.. rozumím si s nima.. chovám se dost nenuceně. Představa, že bych si musela v kontaktu s dětma neustále hlídat, jestli nepřekračuju nějaké hranice je docela šílená. člověk je pak asi dost paranoidní.. to by mě asi od práce s dětma odradilo (kdybych teda byla pedofilní)..taky je pravda, že děti toho dost vycítí...no, ale ta otázka je.. teda taková, jestli lze připustit, že pedofil může mít k dětem "bezzájmový" vztah. Já bych chtěla říct, že může... protože, když si ten příklad převedu do svejch kategorií (kdybych teda nebyla spíš asexuální),.. taky v každým chlapovi nevidím sexuální objekt, že?.... když to převedu na menšiny.. obvykle má (homofobní) společnost tendenci si myslet, že když je někdo homosexuál.. je nějak "nebezpečné" pro člověka stejného pohlaví (a jiné orientace).. být s daným v kontaktu, protože to na něj bude automaticky nějak zkoušet.. Posuzování pedofilů vychází z podobné "logiky".. jenže pedofilie je v naší společnosti prostě amorální a nepřípustná..proto ji nikdo radši nechce domýšlet do jemnější detailů..nikdo samozřejmě nechce riskovat nějakej průser tím, že bude (řekněme) tolerantnější. A tak si, bohužel, taky myslím, že pedofil by se měl držet od dětí radši dál.. pokud je to pro něj vůbec možné ??..

edit:
..ale to samozřejmě beru pedofilii jako sexuální orientaci.. spíš než jako úchylku.. nebo "poruchu"..
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex