Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím ^-^
#1
Za nedlouho mi bude 18 a mám trochu problém...nejsem si stoprocentně jistá jestli jsem asexuál(ka),spíše mi přijde že mě vystihuje slovo "demisexual".Není to totiž tak že by mi pomyšlení na sex vadilo,ale necítím žádnou potřebu mít sex...nemívám ani erotické sny,líbí se mi muži,ale necítím nijak výraznou fyzickou přitažlivost-líbí se mi někoho líbat,dotýkat se,ale víc toho prostě nepotřebuji,poměrně mě i těší uspokojit partnera(je pro mě příjemný fakt že jsem mu přivodila příjemný pocit),ale cítím se na rozpacích pokud on chce takto "potěšit" mně...Teď je to podruhé v životě co s někým chodím,sama jsem partnera nehledala,ale zamilovala jsem se do něj,nedávno jsme spolu spali,pro mě to bylo první milování v životě,ale cítila jsem se při tom děsně...prostě jsem z toho neměla nic,nebylo to nějak nepříjemné či špatné ale nic co bych chtěla znova...orální sex mi je mnohem příjemnější,ale například pouhé líbání se mi líbí víc...
Celkem mě mate fakt že se dokážu celkem jednoduše fyzicky vzrušit,ale přitom vnitřně cítím že sex nechci...Jsem z toho hrozně zmatená :-(
Odpovědět
#2
ahoj

pokud už máš partnera a je pravda, že -- tvými slovy: "poměrně mě i těší uspokojit partnera(je pro mě příjemný fakt že jsem mu přivodila příjemný pocit)" a že "se dokážu celkem jednoduše fyzicky vzrušit" ...ale měla jsi jen 1x soulož...přičemž orál se ti líbí

tak bych řekl, že to moc hrotíš. Počkej až budeš mít 10 sexů a pokud se při nich budeš cítit stejně blbě, tak pak bych to začal řešit. Do té doby je to předčasné -- i mně se první (ani druhej.....ani třetí a čtvrtej.....) sex nelíbil, na rozdíl od tebe se mi ale ani nelíbil orální sex, kdežto tobě se líbí... Jsi na tom tedy líp než jsem byl já ;)

Mamka kamarádky prohlásila jednou, že jí se sex začal líbit až po roce (!). Já jsem si říkal, že to je teda už trochu extrém a hlavně jsem se divil, že ho byla rok ochotna vykonávat ač se jí nelíbil...faktem ale je, že o pár let později opakovaně vyvolávala hádky se svým partnerem kvůli tomu, že on s ní nechtěl spát. Samozřejmě bych ale nečekal rok...to je zbytečně dlouho...ale rozhodně alespoň těch 10. Po prvním sexu nemůžeš dělat závěry, kór pokud to "nebylo nějak nepříjemné či špatné". Osobně si myslím, že jsi klasická sexuálka.


potom bych měl poznámku k tomuto:
Dixie Napsal(a):ale necítím žádnou potřebu mít sex...nemívám ani erotické sny
V dnešní přesexualizované době to vypadá jako by normální člověk musel být neustále puzen k šuku. Realita je jiná -- většina žen nemá spontánní sexuální touhu, ale sexuální vzrušení u nich je spíše reakcí na partnera, tzn. často je jako první sexuální stimulace, teprve pak přichází sexuální vzrušení a s ním i sexuální touha.

Porovnej dřívější lineární model sexuality ženy:
sexuální touha -> sexuální chování -> sexuální vzrušení -> orgasmus -> uspokojení

a krapet složitější současný model:
[Obrázek: sexcyklus.png]

(zdroj obrázku)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex