Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Homeopatie a asexualita
#1
http://www.homeopatiecesky.cz/asexualita...sexualita/

popravde vubec tomu nerozumim
Odpovědět
#2
Ten článek je úplná blbost. Ani jsem to nedočet. Na podobný články jsem narážel někdy před 10 lety, kdy asexualitu všichni brali jako nějakou naprostou kuriozitu. Z toho důvodu jsem se taky dlouho za asexuála vůbec nepovažoval. Stačí si přečíst jenom první 3 slova: "Žádná láskyplná objetí"
Já jako asexuál mam objetí rád a myslim si, že naopak proti sexuálovi si to objetí užiju jakoby na maximum a dám do toho maximum (dá-li se to tak nazvat), protože pro mě je to v podstatě vrchol. Já sice nevidim do duše sexuálů, ale myslim si, že oni si to maximum užijou až při sexu a nějaký objetí pro ně nemá takovej význam jako pro mě.
Odpovědět
#3
Myslím, že zdánlivá asexualita může být někdy způsobená i nějakým podvědomým blokem nebo hormonálním problémem (který ale taky může mít příčinu někde v duši/podvědomí) apod. Pokud vím, byli tady na fóru nějací lidi kteří se stali sexuály i když se považovali původně za asexuály.
Homeopatický lék se předepisuje konkrétní osobě, podle všech rysů (psychika, tělo, emoce...). Nepředepisuje se na konkrétní problém. Takže u homeopatické léčby nemůže nikdy jít o "léčbu asexuality".
Odpovědět
#4
proč léčit něco, s čím jsem spokojená?
Odpovědět
#5
S čím jsi spokojená, to nech tak ;) Chtěl jsem jenom říct, že podle mě není asexualita jako asexualita a občas může poukazovat na něco dalšího.
Odpovědět
#6
(01. 01. 2014, 23:13:41)houba Napsal(a): S čím jsi spokojená, to nech tak ;) Chtěl jsem jenom říct, že podle mě není asexualita jako asexualita a občas může poukazovat na něco dalšího.

není houba jako houba
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
(01. 01. 2014, 21:20:21)houba Napsal(a): Pokud vím, byli tady na fóru nějací lidi kteří se stali sexuály i když se považovali původně za asexuály.

To tady někdo působil na fóru jako asexuál a jednoho dne jako napsal, že se ráno probudil a dostal najednou chuť někoho přefiknout?
Nepočítám teda lidi, co se považujou za asexuály z toho důvodu, že nechtěj sex s každym, ale jenom s někym. A že jsem jich tu objevil celkem dost, když jsem tak různě pročítal náhodně profily. Pak se tam dočtu, že jsou vlastně hetero/homo/bisexuální, ale jenom se jim nedaří najít svýho vysněnýho partnera, se kterym by pak sex normálně provozovali, tak žijou v (ne)dobrovolnym celibátu.
Odpovědět
#8
ale asexuál přece nechce sex s nikým ani s vysněným princem ne?

protože pokud vím, tak je spousta lidi "normlních" sexuálů, co nechce spát s každým
Odpovědět
#9
radunka.91: Máš 100% pravdu. Já jsem to ve svym příspěvku asi napsal trochu nejasně. No prostě jsou tady na fóru zaregistrovaný lidi, co jsou tady podle mě tak trochu na špatný adrese. Nic proti nim nemam, i když mi připadá dost divný, když si někdo třeba do asexuální seznamky dá inzerát typu: "Hledám muže, pro kterého neni sex na prvnim místě."
Tak je pro něho sex až na druhym nebo na třetim místě? Nebo já nevim, jak to mam chápat. To může znamenat, že dotyčná sice nepotřebuje sex denně, ale úplnýho asexuála asi taky nechce.
Ale jinak smyslem mýho příspěvku bylo reagovat na to, že údajně tady byli asexuálové, co se "vyléčili" a stali se z nich sexuálové. Tomu já prostě nevěřim, že se dá asexualita nějak "vyléčit". Zřejmě to byli hetero/homo/bisexuálové, co našli jednoho dne tu pravou/pravýho.
Odpovědět
#10
UweFiltr: taky 100% souhlas, podle mě člověk buď určitou orientací má nebo nemá, jo třeba mu to trvá než na to přijde a potrvá to, ale není to něco co by šlo vyléčit, vím co tím myslíš, taky proti nikomu nic nemám
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex