Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj zo Slovenska :)
#1
Ahojte... dufam, ze nevadi, ak sa sem prida aj niekto "zahranicny" :D ziadne podobne slovenske forum som totiz nenasla, a tak som si pomyslela, ze sa k vam pridam tu :)

Mam 24 a o asexualitu som sa zacala zaujimat len prednedavnom... od asi 16 rokov som si myslela, ze som bisexualka, lebo som nikdy nevidela nejaky velky rozdiel medzi chlapmi a zenskymi, co sa tyka pritazlivosti... mala som par vztahov, ale bolo to skor take skolske "chodenie" nez "realny" vztah, pretoze vsetky pokusy stroskotali prave na tom, ze som nevidela nic extra zabavne alebo vzrusujuce uz na bozkavani, a kedykolvek som mala pocit, ze ten druhy clovek by chcel zacat nieco sexualne, hned som sa stiahla a nechapala som, preco sa nedokazem "premoct". A do toho tie klasicke kecy zo vsetkych stran, ze "vsak len pockaj, kym najdes toho praveho"... no, tak som hladala, a nenasla, a asi pred cca dvomi rokmi som si uvedomila, ze mi to vlastne aj vyhovuje, ked ma nikto do nicoho sexualneho netlaci. Potom asi pred rokom som sa dostala k pojmu asexualita... a zistila som, ze na mna celkom sedi :)

Tolko k mojmu "uvodu"... zdravim a som rada, ze som toto forum nasla, pretoze AVEN je sice fajn, ale predsa len, Cesi a Slovaci su si blizsie, a podla mna sa dokazeme lepsie pochopit, lebo sme z podobneho prostredia...
Odpovědět
#2
Ahoj a vitaj, nie si tu jediná zo Slovenska, napokon pozri si hore mapu uživateľov, tu sme ešte Československo ;c) Odkiaľ zo Slovenska si? S tým AVENom súhlasím, iný kraj, iný mrav a pre dosť ľudí môže byť problém aj jazyková bariéra.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#3
Ahoj, určite nevadí, že si Slovenka, však veľa ľudí tu je tiež "zahraničných" 8-) vrátane mňa. A som rád, že sa sem pridávajú aj Slováci, je väčšia šanca, že si nájdeš niekoho z tvojho okolia.
AVEN - o tom som tu počul už čosi, ale nikdy som sa tam nepozrel. No a je jasné, pre mňa by bol problém s tou jazykovou bariérou. Viem angličtinu a nemčinu na začiatočníckej úrovni užívateľa internetu - čiže sa ako-tak dohovorím, ale odbornejšie veci idú stále pomimo mňa.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#4
Ahojte, a dakujem za privitanie :)

Povodne som zo stredneho Slovenska, ale kvoli skole som sa presunula na vychod, Kosice/Presov :)

A AVEN je fajn, pre mna ta jazykova bariera v podstate nie je... akurat tam trochu pocitujem problem, ze ked sa diskutuje v niektorych anglickych terminoch, potom netusim, ci take terminy existuju aj na Slovensku/v Cechach... a predsa len, Americania ziju trosku v inych podmienkach, takze je fajn najst toto forum, kde su ludia z podobnej spolocenskej situacie :)))
Odpovědět
#5
A čo študuješ na východe?
Ja som pôvodom tiež zo stredného Slovenska - Lipt. Mikuláš. Ale kvôli rodičom som sa musel presťahovať už ale pred 14 rokmi na západ a poviem ti, otrasnejší kút Slovenska ani neexistuje.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex