Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
asexualita
http://www.velkaepocha.sk/2014020521881/...nosti.html
Anděli, odpusť mi mé hořké slzy,
vždyť je tu zima a ráno je brzy!
Na věži dál budou hodiny znít,
až děti v postelích sny budou snít...

Až usnu naposled v mrazivém sněhu,
přijmu Tvou lásku a přijmu Tvou něhu...
plný tvé vášně pak vybuchne sopka,
společným domovem bude nám hrobka.

Na štít pak napiš mi krvavou tuší,
na místo duhy proč černá mi sluší..
proč se vše kolem dál rychleji točí..
namísto smíchu mi déšť padá z očí...

Až zavřu oči, budeš mě líbat,
Anděli smrti, už nebudu dýchat...
Odpovědět
"Asexualita má podle Amy také pozitivní stránky, například zaměřování se u partnera na jeho charakter a vzájemnou snášenlivost, ne na živočišnou přitažlivost."

To by me docela zajimalo, jestli to takhle opravdu obecne je. Na prvni pohled logicke - neni sex, tak tam jde o tu "dusi". Proste povahu, charakter, jaky je to clovek... Na druhou stranu si myslim, ze tenhle aspekt je i pro bezny heterosexualni vztah velmi dulezity, jen zivocisna pritazlivost nikdy nestaci. Mozna na jednu noc, na par dni, ale ne na dlouhodoby vztah. A mam-li soudit podle sebe, ze nechci sex neznamena, ze by pro me ve vztahu nemela zadnou vahu "zivocisna pritazlivost". Sex neni jedine telesno ve vztahu a v asexualnim vztahu, jak si ho predstavuju ja, je pro tu "zivocisnou pritazlivost" dost prostoru. A stejne jako u normalnich heterosexualnich paru, muj vztah by samozrejme nestal a nepadal na tom, jestli ten druhy vypada jako model, nicmene alespon nejaka fyzicka pritazlivost tam v mem pripade byt musi.
Laissez-faire...
Odpovědět
Možná že je tím myšleno to, že u asexuálů odpadají případy, kdy spolu partneři jsou jen kvůli sexu, se kterým vztah stojí a padá (něco podobného jsem už tady).
Odpovědět
Konečne taký odlišnejší článok o asexualite. Všetky sú na jedno kopyto, tento je trošku iný.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
Pro mě je zajímavý hlavně zjištění, že Janeane Garofalo je asexuální. Je to moje oblíbná herečka, ale tohle jsem vůbec netušil.
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex