Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otroci sexu
#1
Ahoj. Som tu nova a naozaaaj sa mi nechce pouzivat diakritiku, tak ma zato prosim nezabite... Dost vela clankov s novacikmi zacina ahoj :D takze som to ahoj nazvat samozrejme nemohla :D Uz ale k veci: Mam 18, som studentka strednej skoly a posledny rok som si vsimla, ze som nielen slusne dievca, co nejde s kazdym, ale ja nejdem s nikym. Ani, ked s niekym chodim. Sex sa mi dost hnusi... Vlastne pohlavne organy druhych sa mi hnusia. Neviem si predstavit, zeby som sa toho dotkla, videla to...alebo zeby sa to nedaj boze malo dotknut mna.... To, ze som asexualna uz neberiem nijak zle. Co je horsie, tak odsudzujem ludi, co maju sex- hlavne ak su promiskuitni. Vam nepridu ako opice? Ako otroci sexu? Stale to pocuvam: Boze on je tak uzasny a sexy, som sa neovladla... alebo: No ona to tak moc chcela, tak preco nie... a dalsie dilly-delly šolly-šelly..... Som jedina, ktora je natolko vyspela vnutorne, ze nepotrebuje prizemne pudy, ktore by mi ovladali a kazili zivot? Ze dokazem milovat a mam rada aj bez nejakeho vkladania svojich veci do cudzich veci :D Aj vam to tak pride, ci len ja som nejaka cudna...??

Btw.: Rada vas vsetkych spoznavam :)
We really are nothing but pathetic puppets to our genitals. Výstraha[/font]
Odpovědět
#2
Ahoj,
podle mě nejsi vnitřně nijak zvlášť vyspělá. Odsuzovat lidi co mají sex je dost hloupé. Asi každý kdo je asexuální nemá rád, když ho někdo odsuzuje za to, že je "divný". Stejně hloupé mi připadá odsuzovat lidi za to, že mají rádi sex. Sexuální pudy jsou sice něco zvířecího a prastarého, ale pokud někdo ty pudy má, tak proč by je měl odmítat? Tím by došlo tak akorát k nějakému problému. Spousta lidí si sex dokáže užívat aniž by z toho byla posedlost a život jim to ani trochu nekazí. Moudrý člověk je podle mě schopný přijmout i svoje temné stránky a různé "nízké" části své osobnosti a nebojuje proti nim.
No ale tak docela chápu, že máš pocit, že ti všichni přijdou jako opice :-) Jestli ti je 18, tak pravděpodobně všichni tvoji vrstevníci pořád řeší kdo se s kým vyspal a co s kým kdo dělal a tak :-) Neřešit! Časem to tak moc hrotit nebudou.
Je fajn, že se dokážeš vnímat a že sis uvědomila, že něco nechceš a nenutíš se do ničeho jenom proto, že to ostatní dělají.
A taky tě rád poznávám :-)
Odpovědět
#3
(07. 03. 2014, 17:40:06)houba Napsal(a): Ahoj,
podle mě nejsi vnitřně nijak zvlášť vyspělá. Odsuzovat lidi co mají sex je dost hloupé. Asi každý kdo je asexuální nemá rád, když ho někdo odsuzuje za to, že je "divný". Stejně hloupé mi připadá odsuzovat lidi za to, že mají rádi sex. Sexuální pudy jsou sice něco zvířecího a prastarého, ale pokud někdo ty pudy má, tak proč by je měl odmítat? Tím by došlo tak akorát k nějakému problému. Spousta lidí si sex dokáže užívat aniž by z toho byla posedlost a život jim to ani trochu nekazí. Moudrý člověk je podle mě schopný přijmout i svoje temné stránky a různé "nízké" části své osobnosti a nebojuje proti nim.
No ale tak docela chápu, že máš pocit, že ti všichni přijdou jako opice :-) Jestli ti je 18, tak pravděpodobně všichni tvoji vrstevníci pořád řeší kdo se s kým vyspal a co s kým kdo dělal a tak :-) Neřešit! Časem to tak moc hrotit nebudou.
Je fajn, že se dokážeš vnímat a že sis uvědomila, že něco nechceš a nenutíš se do ničeho jenom proto, že to ostatní dělají.
A taky tě rád poznávám :-)

No Ja sa ani s vrstevnikmi nijak moc nestykam... A co poznam ludi aj nad 25+ tak su to stale len opice... a ja neodsudzujem ludi, co maju sex s dlhodobym partnerom. Ja hovorim o ludoch, co maju sex bez lasky. To mi pride zbytocne a prizemne. A okrem toho, dalsia vyvojova faza cloveka po homo sapiens sapiens je homo superior a maju nam zaniknut primarne pudy a rozvinut sa mentalne... preto si myslim, ze sex je krok spat. Skutocna laska sa nevyjadruje fyzicky.
We really are nothing but pathetic puppets to our genitals. Výstraha[/font]
Odpovědět
#4
Mily, romanticky, ohleduplny, esteticky sex je v pohode.
Desny mi prijde ten uchylkovy, abnormalni, nasilny. A to pak nejsou jen opice, ale rovnou prasata nebo dobytek.
Lidi jsou divny a lepsi jen tak nebudou. Cely den vymydleny, navoneny, nevezmou do ruky rohlik bez ubrousku, ale pri sexu se chovaji jako zvirata s hygienou urovne psa.
Odpovědět
#5
(07. 03. 2014, 17:55:34)Haguro Napsal(a): No Ja sa ani s vrstevnikmi nijak moc nestykam... A co poznam ludi aj nad 25+ tak su to stale len opice... a ja neodsudzujem ludi, co maju sex s dlhodobym partnerom. Ja hovorim o ludoch, co maju sex bez lasky. To mi pride zbytocne a prizemne. A okrem toho, dalsia vyvojova faza cloveka po homo sapiens sapiens je homo superior a maju nam zaniknut primarne pudy a rozvinut sa mentalne... preto si myslim, ze sex je krok spat. Skutocna laska sa nevyjadruje fyzicky.
podle toho, co jsi napsala to vypadá, že za správné považuješ to, co tobě vyhovuje a nepotřebuješ žádné racionální zdůvodnění (žádný totiž neuvádíš, nikde nepíšeš, proč by mělo být špatné být promiskuitní, proklamace o nižších pudech nejsou zdůvodněním - proč by měli lidé potlačovat své pudy?)

Navíc si odporuješ. Napřed napíšeš, že se ti nelíbí mít sex bez lásky (z toho plyne, že sex má být indikátor lásky), pak napíšeš, že láska se nevyjadřuje sexem (z toho plyne, že sex není indikátor lásky). Pokud tvrdíš, že láska se nevyjadřuje sexem, potom by ti mělo být tuplem jedno, že spolu lidi šukaj jen tak.
Odpovědět
#6
(07. 03. 2014, 20:04:43)Nikita Napsal(a): Cely den vymydleny, navoneny, nevezmou do ruky rohlik bez ubrousku, ale pri sexu se chovaji jako zvirata s hygienou urovne psa.

Jo, tohle mi připadá taky divný. Znám třeba holku, která kupuje jenom vakuově balený potraviny, aby to náhodou nebylo ochmataný od někoho jinýho, když má jít na hajzl někde v hospodě, tak se tváří, jak kdyby šla na popravu, ale nemá vůbec problém olizovat někomu pohlavní orgány. A já jí připadám divnej, když jí řeknu, že orální sex mi připadá na blití.
Odpovědět
#7
(07. 03. 2014, 20:28:16)UweFiltr Napsal(a):
(07. 03. 2014, 20:04:43)Nikita Napsal(a): Cely den vymydleny, navoneny, nevezmou do ruky rohlik bez ubrousku, ale pri sexu se chovaji jako zvirata s hygienou urovne psa.

Jo, tohle mi připadá taky divný. Znám třeba holku, která kupuje jenom vakuově balený potraviny, aby to náhodou nebylo ochmataný od někoho jinýho, když má jít na hajzl někde v hospodě, tak se tváří, jak kdyby šla na popravu, ale nemá vůbec problém olizovat někomu pohlavní orgány. A já jí připadám divnej, když jí řeknu, že orální sex mi připadá na blití.
tak špína znamená především nebezpečné mikroorganismy a nebezpečné látky...a na udržovaných zdravých pohlavních orgánech, na rozdíl od hajzlů v hospodách nebo ohmataným jídle...žádné nebezpečné mikroorganismy nebo neebezpečné látky nejsou :-)

já osobně umývám i grep teplou vodou a mýdlem...přitom ho samozřejmě nejím se slupkou... A na záchod v hospodě (pokud bych musel sedat) bych nešel, na rozdíl od té tvé kamošky :-D
Odpovědět
#8
(07. 03. 2014, 20:25:07)kirmakX6on Napsal(a):
(07. 03. 2014, 17:55:34)Haguro Napsal(a): No Ja sa ani s vrstevnikmi nijak moc nestykam... A co poznam ludi aj nad 25+ tak su to stale len opice... a ja neodsudzujem ludi, co maju sex s dlhodobym partnerom. Ja hovorim o ludoch, co maju sex bez lasky. To mi pride zbytocne a prizemne. A okrem toho, dalsia vyvojova faza cloveka po homo sapiens sapiens je homo superior a maju nam zaniknut primarne pudy a rozvinut sa mentalne... preto si myslim, ze sex je krok spat. Skutocna laska sa nevyjadruje fyzicky.
podle toho, co jsi napsala to vypadá, že za správné považuješ to, co tobě vyhovuje a nepotřebuješ žádné racionální zdůvodnění (žádný totiž neuvádíš, nikde nepíšeš, proč by mělo být špatné být promiskuitní, proklamace o nižších pudech nejsou zdůvodněním - proč by měli lidé potlačovat své pudy?)

Navíc si odporuješ. Napřed napíšeš, že se ti nelíbí mít sex bez lásky (z toho plyne, že sex má být indikátor lásky), pak napíšeš, že láska se nevyjadřuje sexem (z toho plyne, že sex není indikátor lásky). Pokud tvrdíš, že láska se nevyjadřuje sexem, potom by ti mělo být tuplem jedno, že spolu lidi šukaj jen tak.

Kedze podla tvojho profilu sa ti libi: Ostatní aktivity vyjma soulože a hned nato tam mas Soulož (co si odporuje) a aby to nestacilo: Neobvyklé sexuální aktivity...
Takze pre mna je automaticky tvoj nazor hodny nule ;) Niesi asexualny, tym padom ani nemozes pochopit ludi, co asexualni su a ktorych sex odpudzuje tak ako nas. Vlastne ani neviem, co na tomto webe robis...mal by si si najst nieco skor pre uchylov. Tvoje poucky mas asi velmi nastudovane vsak? A citovat mi niekoho nechces? To ze som si povedala svoj nazor bez toho, aby som dala zdroje na nejaky zdroj (ako ty) nepotrebujem mudrosti niekoho ineho. Mam vlastny nazor a ty si podla mna pokrytec a na tomto webe nemas miesto... Vsetci ostatni, co sa mi tu k tomu vyjadrili boli slusni a k veci. Ty si ma len urazil a rozhodne si nebol slusny. Uz sa nevyjadruj, ak ta pohorsuje moj nazor. Vdaka

(07. 03. 2014, 20:51:59)kirmakX6on Napsal(a):
(07. 03. 2014, 20:28:16)UweFiltr Napsal(a):
(07. 03. 2014, 20:04:43)Nikita Napsal(a): Cely den vymydleny, navoneny, nevezmou do ruky rohlik bez ubrousku, ale pri sexu se chovaji jako zvirata s hygienou urovne psa.

Jo, tohle mi připadá taky divný. Znám třeba holku, která kupuje jenom vakuově balený potraviny, aby to náhodou nebylo ochmataný od někoho jinýho, když má jít na hajzl někde v hospodě, tak se tváří, jak kdyby šla na popravu, ale nemá vůbec problém olizovat někomu pohlavní orgány. A já jí připadám divnej, když jí řeknu, že orální sex mi připadá na blití.
tak špína znamená především nebezpečné mikroorganismy a nebezpečné látky...a na udržovaných zdravých pohlavních orgánech, na rozdíl od hajzlů v hospodách nebo ohmataným jídle...žádné nebezpečné mikroorganismy nebo neebezpečné látky nejsou :-)

já osobně umývám i grep teplou vodou a mýdlem...přitom ho samozřejmě nejím se slupkou... A na záchod v hospodě (pokud bych musel sedat) bych nešel, na rozdíl od té tvé kamošky :-D

Paneboze!! Ty absolutne nerozumies asexualom! Nam sa pohlavne organy nezdaju ciste...ani krasne, ani uzasne ani nic. Prosim ta, chod uz...
We really are nothing but pathetic puppets to our genitals. Výstraha[/font]
Odpovědět
#9
(07. 03. 2014, 20:51:59)kirmakX6on Napsal(a): A na záchod v hospodě (pokud bych musel sedat) bych nešel, na rozdíl od té tvé kamošky :-D

Jenže on je trochu rozdíl v tom, že si na to prkýnko sedneš, nebo to prkýnko budeš olizovat. Jinak prej nejvíc mikroorganismů u člověka je v ústní dutině, takže pokud bych to bral takhle, tak největší humus by bylo líbání. Ale mně nejde ani o nějaký bakterie. Prostě orální sex by mi připadal nechutnej, i kdybych tu kundu předtim umyl wapkou. Bez urážky, milé dámy, ale předpokládám, že většina z vás bude bude mít asi podobný pocity při představě, že byste ho měly někomu vykouřit.
Odpovědět
#10
(07. 03. 2014, 20:57:01)Haguro Napsal(a): Kedze podla tvojho profilu sa ti libi: Ostatní aktivity vyjma soulože a hned nato tam mas Soulož (co si odporuje) a aby to nestacilo: Neobvyklé sexuální aktivity...
to si neodporuje

když bych dal jen soulož a nezatrhl ostatní aktivity vyjma soulože, tak by to znamenalo, že mám rád jen soulož a ostatní aktivity nikoliv. Když jsem chtěl říct, že mám rád všechno, tak jsem musel taky zatrhnout všechno.

(07. 03. 2014, 20:57:01)Haguro Napsal(a): Vlastne ani neviem, co na tomto webe robis...mal by si si najst nieco skor pre uchylov.
před chvílí sis správně všimla, že v profilu je možnost zatrhnout, že člověku se líbí soulož i další sexuální aktivity. Z toho plyne mimo jiné i to, že fórum je i pro sexuály.

(07. 03. 2014, 20:57:01)Haguro Napsal(a): Vsetci ostatni, co sa mi tu k tomu vyjadrili boli slusni a k veci. Ty si ma len urazil a rozhodne si nebol slusny.
můžeš mi říct, kde jsem nebyl k věci a byl na tebe neslušný? Pokud jsem byl, tak se ti omlouvám, ale opravdu si toho nejsem vědom. Možná by bylo fajn, kdybys mi danou pasáž okopírovala, abych se toho příště mohl vyvarovat.

(07. 03. 2014, 20:57:01)Haguro Napsal(a): Uz sa nevyjadruj, ak ta pohorsuje moj nazor. Vdaka
kdybys mě požádala ať se nevyjadřuju, protože TEBE pohoršuje můj názor...tak ano....dokonce bych tě i vyhověl, pokud (a dokud) bys ani ty nereagovala na mě (můžeme se tak domluvit, jestli chceš...já to nechci, ale podřídím se, pokud chceš)

ale ty mi v podstatě říkáš, že pokud ty vadíš mně, tak že mám být ticho :-D Každopádně ty mně nijak nevadíš :-) ...možná nejsem nadšený z tvých názorů, ale vypůjčil bych si podpis adevra: "S vašimi názory nesouhlasím, ale do smrti budu hájit vaše právo je říkat" (nebo nějak tak to tam má)

(07. 03. 2014, 20:57:01)Haguro Napsal(a): Paneboze!! Ty absolutne nerozumies asexualom! Nam sa pohlavne organy nezdaju ciste...ani krasne, ani uzasne ani nic. Prosim ta, chod uz...
já nepsal, že asexuálům se pohlavní orgány zdají čisté (a krásné a úžasné)

(07. 03. 2014, 21:33:07)UweFiltr Napsal(a): Ale mně nejde ani o nějaký bakterie. Prostě orální sex by mi připadal nechutnej, i kdybych tu kundu předtim umyl wapkou. Bez urážky, milé dámy, ale předpokládám, že většina z vás bude bude mít asi podobný pocity při představě, že byste ho měly někomu vykouřit.
tak to chápu

já tvůj příspěvek chápal objektivně - jakože objektivní srovnání nečistoty pohlavního ústrojí a potravin / záchodů
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex