Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blog Úchyl píše: Něco málo o asexualitě
#1
http://uchylpise.blog.cz/1308/neco-malo-o-asexualite

rozbor asexuality z pohľadu sexuála/úchyla :)

Edit 03.01.2022 žiaľ daný článok zmizol v prepadlisku internetu, ani v archíve som ho nenašiel
Odpovědět
#2
nebylo to tak úchylné a nesympatické, jak jsem čekala. a navíc si teďka můžu říkat frigitka, což každý pochopí mnohem rychleji než nějakou asexualistickou terminologii (nepočítám, že to zní roztomile)
Odpovědět
#3
Ach, Bože, toľko žvástov v na takej malej ploche :-D

Citace:"Jenže asexuál nemůže být sexuálně vzrušený, takže sex vidí trochu více… řekněme… objektivně :D"
"potřeba někoho milovat a hladit je snad PROJEVEM sexuálního chtíče"
Z diskusie: "Já se domnívám, že asexualita spočívá v tom, že daný jedinec v životě neměl orgasmus. Jakmile jednou člověk zažije orgasmus, nemůže být asexuální. Chce víc a víc. Opravdu neumím pochopit, jak se to někomu může nelíbit! :D"

Pripadá mi to, ako keď sa prívrženci homeopatie a psychotroniky bavia o vakcinácii a liečbe antibiotikami...
Odpovědět
#4
Radical: Přesně. Například podle autora je každý, kdo neodolá touze pohladit řekněme malé roztomilé koťátko, vlastně ve skrytu zoofilní pedofil :-)
Odpovědět
#5
Šedé chvilky se občas dostavují,ale jsou to skutečně jen chvilky.

Zajímalo by mě,zda se někdy setkal i s nějakým asexuálním úchylem,když se sám za úchyla označuje.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#6
Generalizace je nepříjemná, pokud se nás osobně dotýká, ale pro množství informací je naneštěstí nezbytná. Takže autora trochu chápu, ale je mi líto, že úchyl by ve společnosti měl asi větší podporu, protože ve srovnání s asexuály je normální, nebo alespoň není "nemocný".
Odpovědět
#7
Souhlasím.Další důkaz toho,že být úchyl je společensky přijatelnější než být impotent.
Odpovědět
#8
(27. 04. 2014, 21:30:15)oddcat Napsal(a): Souhlasím.Další důkaz toho,že být úchyl je společensky přijatelnější než být impotent.

To snad ještě ne?!Kroutící očima
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#9
No jo no, tak budu asi jediná, ale mně se ten článek líbil... Je napsaný pro hetero publikum, které asexualitu vůbec nechápe a nějak je potřeba ji definovat a vysvětlit. A ty dva typy asexuálů, jak tam píše, jsem taky už zde vypozorovala... Nevim, nepřijde mi to nijak pohoršující, aspoň je vidět, že se tím zabýval... Asexuál hetero publiku obvykle není schopen souvisle vysvětlit, proč to má, jak to má.
Odpovědět
#10
Mně se také docela líbilo, rozhodně mi nepřišlo, že by v tom článku bylo něco provokativního. Žádné předsudky, žádné popírání asexuality jako takové. A ta teorie s přátelstvím je docela zajímavá, rozhodně to vede k zamyšlení nad podstatou lásky.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zvěřina píše o asexualitě zerubis 23 49050 18. 06. 2016, 23:47:02
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara
  Něco pro Lady Chloë pros-diskusni-forum-těJá 1 8055 26. 01. 2010, 11:06:48
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë
  Něco z románu. spag-diskusni-forum-etka 2 8672 14. 05. 2009, 18:00:54
Poslední příspěvek: as-diskusni-forum-ex

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex