Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamni ikonka webu
#11
Jak vis, ze to neni kocici tlapka? ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#12
Joo, presne tuhle velikost sem myslel a vypada to hezky, dobra prace...
Co se tyce loga... to co je vzadu je obecne uznavany znak asexuality. A to co je v popredi jsem nasel na deviantart.com, jako volne siritelne vylepseni standardniho loga. Myslim ze to ma symbolizovat pratelstvi a pohodu, pze pes je dobry pritel cloveka... :)
Odpovědět
#13
aha...no pravdou je, že ta tlapka mi dlouho vrtala hlavou... Teď když to vím, tak mi to přijde hezký, ale není to pro neinformovaného člověka poněkud matoucí? Nestačilo by to "oficiální" logo "okopírovat" od AVENu?
Odpovědět
#14
Pro mě tlapka bude vždy a priori logem Eukanuby (výrobce krmiv pro kočky a psy)
Odpovědět
#15
mně to taky přijde jako by to evokovalo cokoli psího jen ne asexuály
Odpovědět
#16
možná bych ještě hlasovala pro tu ikonku, co se zobrazuje v profilu u orientace "asexuální"... (možná bych dala jemnější přechod z černé do bílé)...což je vlatsně částečně převzaté od AVENu ale ten tvar srdíčka právě symbolizuje to co měla ta packa...tu přátelskost a cit obecně :o)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Informacni oddil webu ke-diskusni-forum-x!k 3 15010 08. 12. 2010, 00:12:55
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex