Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklamni ikonka webu
#1
Napadlo me, jestli by se nehodila nejaka "reklamni" ikonka na asexual.cz a pak ji dat na nejake weby. Totiz jednak to muze prilakat dalsi lidi primo (klikne na ni) a zaroven to pridava pagerank a pak se v google obevime na blizsich mistech.

I kdyz je fakt, bude to chtit jeste obsahovou a vzdelavaci cast webu, krom fora jak je ted, takze je na to cas.

Ale kdyby mel nekdo chut udelat tu maly reklamni banner (ted nevim ty veliksoti, ale ten standard button), tak klidne muze... ;)
Odpovědět
#2
jo, byl by to skvelej napad jak rozsirit tenhle portal...jenze ne vsichni v dnesni dobe jsou tolerantni (da se rici vuci cemu koliv, co trochu vybocuje z jejich koleji)...jedine snad dat odkazy na portaly podobnyho razeni jako je tohlo...to by pak bylo perfektni
Odpovědět
#3
Zkusili jste zařadit stránku do katalogů vyhledávačů? Na Seznamu to aspoň vypadá že ne. Já se do toho pouštět nebudu, protože věci jako popis nebo klíčový slova by měl asi určit administrátor, ale určitě to udělejte, protože teď, když na seznamu zadám Asexualita, tak mi to tuhle stránku ani nenajde (rozhodn ne v prvních 10 výsledcích)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#4
Google bota tady vidím jako návštěvníka pořád, ale na první stránce po vyhledání "asexualita" není.. chtělo by to doladit: :D

Citace:<meta name="keywords" content="asexual, asexuality, asexualni, sex, impotence, frigidita, vztahy, partner, partnerka, zivot" />
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#5
:) to neni jen v klicovych slovech v headeru, zdaleka ne. To uz spis v klicovych slovech na strance. Zkusim udelat nejaka klicova slova na hlavni stranku. A jinak je treba navysit pagerank a to pomoci odkazu z jinych webu. Ja to doclea umim, dobre sou vymmene systemy odkazu, jen je to brutalne narocne. Jednu stranku sem nahnal az na PG 3 behem par dni. :-D Teda projevilo se to za par mesicu, ale ted ja zada nekdo urcita slova, obevuje se uz i na prvni google strane vysledku.
Odpovědět
#6
kexik Napsal(a)::) to neni jen v klicovych slovech v headeru, zdaleka ne. To uz spis v klicovych slovech na strance.

Možná, když jsem dal vyhledat "asexual", tak fórum bylo mezi prvními několika odkazy. Ale "asexual.cz" je nahoře na stránce, takže čert ví, čím to doopravdy je. :D
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#7
Když jsem tam dala asexuálové, tak tam vyjela spousta zajímaých odkazů. :D :D :D
Odpovědět
#8
[Obrázek: baner.png]

Je to můj první pokus o něco takového, tak se moc nesmějte Podrážděný :)

to Kexik: Myslel jsi tuhle velikost?
Odpovědět
#9
Z čeho vlastně vzešel ten symbol v záhlaví (zápatí??) stránky? V pozadí je bílý trojúhelník postavený na začerněný cíp, upřímně tady vidím evidentní inspiraci symbolem AVEN fóra... A proč je přes něj ta tlapka?
53x + m3 = 0
Odpovědět
#10
Kexik má asi rád psy :)

Ještě mě napadlo to zaoblit, myslím, že tak to vypadá i líp...
[Obrázek: baner2.png]
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Informacni oddil webu ke-diskusni-forum-x!k 3 15009 08. 12. 2010, 00:12:55
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex