Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím !!!
#1
Smile 
Som rada, že som objavila tento portál, človek sa necíti tak osamelý so svojim problémom. Už roky sa trápim, že všetky moje vzťahy stroskotajú na mojej nechuti voči sexu. Myslela som si, že je to vždy chyba partnera, že s niekým iným by ma sex bavil. Teraz som konečne nabrala odvahu si priznať, že som "iná". Nie je vôbec ľahké žiť vo svete, kde sa všetko točí okolo sexu, stretávam sa s nepochopením v mojom okolí, som odsudzovaná a zatracovaná. Preto môj obdiv patrí všetkým Vám, odvážnym ľuďom, ktorí sa neboja byť sami sebou !
Odpovědět
#2
Ahoj a vitaj. Som rad ze v tvojich ociach sme taki hrdinovia, ale zdanie klame :) kazdy tu s tym bojujeme, v nasej spolocnosti, ako najlepsie vieme a snazime sa s tym vyrovnat. Niekto lepsie, iny horsie. Vdaka tomuto foru je to vsak znesitelnejsie.
Odpovědět
#3
Nehovoriac o tom, že byť sám sebou v tej veľkej anonymite internetu je rozdiel ako v skutočnosm svete :-)
Odpovědět
#4
Ahoj, ja teda hrdina som, pretože mne to problém nerobí 8-) (robím si srandu, nie som taký namyslený, za akého sa milerád vydávam)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#5
Vitaj a drzim palce, aby si si tu nasla co najviac ludi, ktori ti "sadnu" a snad mozno aj pomozu s nejakymi vecami... vyrozpravat sa je niekedy strasne vela, a bohuzial je malo ludi, co maju okolo seba v reale, mimo internet, takuto moznost vykecat sa... takze vitaj medzi dalsimi "ciernymi ovcami" :)))
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex