Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Am I alien on Earth?
#1
Ahoj.
Nevím jestli tohle je to pravý fórum, kde se svěřit. Snad ale budou moje řádky aspoň trochu k tématu.
Je mi 30. A zatím co většina mých vrstevníků už při nejmenším zakládá rodinu, já nikdy neměl sex. Nikdy jsem ani neměl to co by se dalo nazvat regulérním vztahem. Mám tak nějak pocit, že se to vždycky pokazilo dřív, než to vůbec začalo. Měl jsem pár kamarádek, se kterýma to už vypadalo nadějně. Pak se ale vždycky něco zvrtlo a dneska žádné z nich nedokážu říct ani pozdrav. Vypadá to, jako bych měl talent podělat všechno co se dá.
Tak jsem si řekl, že to zkusím přes seznamku. Že začít s někým koho neznám znamená, že aspoň nemám co ztratit. Ne? ...všechny moje následné schůzky byly jako přes kopírák. Sešli jsme se a během hodinky či dvou probíhající konverzace nikdo z nás toho druhýho ničím nezaujal.
Takhle jednou sedím v hospodě se svým kamarádem a poslouchám jeho historku o tom jak zas támhle přefiknul nějakou holku a zeptá se mě "Proč ty si taky někoho nenajdeš?". A já mu na to odpovím "Protože mě přijde, že jsem ještě nepotkal nikoho s kým bych si rozuměl." A on na to "A myslíš, že s těma holkama co jsem byl jsem si rozuměl?"
A tak jsem si řekl, že to možná bude chtít trochu přímější přístup. Že když... když konečně prolomím tu hranici a budu mít sex, že se to snad nějak zlepší. A jak se dostat k sexu snáze, než za něj zaplatit? A tak jsem vyrazil na privát, se vší přípravou (kondomy v kapse). No a už stojím na dohled od zmíněného privátu, když v tom vidím, jak dovnitř vcházejí tři další pánové, přímo přede mnou. A najednou mě zastihne představa té slečny uvnitř, jak se na ni v ten den vystřídá sedmsetKURVApadesát chlapů a při té představě, že já mám jít po nich, se mi udělá špatně a tak se otočím a jdu zase domů.
Mám pocit, jako bych se narodil na špatné planetě. Jo to bude ono. Jsem mimozemšťan mezi lidmi na zemi.
Odpovědět
#2
A myslis, ze jsi asexual? Nebo "jen" nesmelej (zejmena z duvodu chybejici sexualni zkusenosti) nebo s nekompromisni potrebou dusevniho souzneni s osobou, se kterou bys mel spat? Z toho, co pises, to na me pusobi, ze bys mozna i chut na sex mel, ale ze jsi proste jeste nepotkal tu pravou... jak nam, asexualum, okoli tak casto vysvetluje, jak to s nami je (a ne, neni).
A mas vubec o nejaky vztah skutecne zajem?
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Podle mně je nutit se do něčeho, co člověk nechce, hloupost, která může mít v tomto případě navíc následky - třeba už jenom to, že pokud by to dopadlo katastrofálně, tak to může aktivně znechutit* sex na zbytek života. To by pak mohlo znamenat, že v případě, o kterém mluví hic iacet, by to právě v důskledku takové negativní zkušenosti nevyšlo.

*Je to myšleno tak, že zatímco bez sexu bude sexuální zkušenost žádná/neurčitá (jako programátor bych řekl NULL :-) ), tak po sexu bude zafixována v některém určitém stavu a bude významě ovliňovat další vztahy a/nebo sex.
Odpovědět
#4
Tak si z abstinence udelej prednost. Prohlasuj ze pichani je nuda a vopruz, ztrata casu a holky za to nestoji. Kamaradi se hecnou a nejakou rozhodnozku ti dohodi.A uvidis vo cem to je
Odpovědět
#5
A pokládal sis otázku proč vlastně chceš mít sex? Jestli jenom nepodléháš tlaku okolí? A proč se to tehdy s těma kamarádkama zvrtlo?
Připadá mi, že u hetero(apod.)sexuálů funguje nějaká chemie, řeč těla a další intuitivní věci, které je k tomu sexu dovedou naprosto nenásilně.
Odpovědět
#6
Popravdě to na mě spíš působí, že nejsi mimozemšťan, spíš jsi moc náročnej. Asexualitou to zřejmě nebude.
Odpovědět
#7
(05. 06. 2014, 00:49:09)kremik-telovy Napsal(a): Popravdě to na mě spíš působí, že nejsi mimozemšťan, spíš jsi moc náročnej. Asexualitou to zřejmě nebude.

Ne ani náročnej, ale moc svázanej. Bere život moc vážně.
Jsme jenom inteligentní zvířata na návštěvě na Zemi a to jen na pár let. Významu pro lidstvo mdlého, pro planetu nicotného, pro vesmír nulového.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex