Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014
#1
Kontaktovalo mě sdružení Charlie, LGBT spolek při Karlově univerzitě, s tím, že letos v rámci doprovodného programu pridového týdne plánují pořad na téma asexualita. Předběžně by se mělo jednat o diskusi, které by se měli zúčastnit kromě mě taky sociologové Eva Lammelová a Lukáš Sedláček (oba se tématu asexuality dlouhodobě věnují) plus nějaký psycholog. Konkrétní datum, čas a místo budou teprve upřesněny, každopádně to bude v týdnu mezi 11. a 17. srpnem v Praze.

Má někdo zájem se zapojit? Bude to oficiální akce, takže hledáme pouze vážné zájemce, kteří si skutečně udělají čas a zvládnou veřejné vystoupení.

Pokud se chcete zúčastnit, napište mi sem nebo mi pošlete soukromou zprávu.
Odpovědět
#2
Budu se tesit jako tichy divak v publiku :-) Snad to vyjde casove, vetsi cast toho tydne budu mimo Prahu. BTW pokud tam bude ten "sexualni kouc" (spis uchyl) jako minule na akci tohoto spolku, ktera se tykala asexuality, tak lze vsem doporucit ucast o to vic, bylo to celkem zabavne :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
V tom týdnu plánuji dovolenou,ale kdyby to bylo někdy na jeho začátku či konci,tak ano.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#4
(23. 06. 2014, 16:20:01)spagetka Napsal(a): V tom týdnu plánuji dovolenou,ale kdyby to bylo někdy na jeho začátku či konci,tak ano.

Aktuálně to vypadá na pátek 15., ale oficiální to ještě není.
Odpovědět
#5
(21. 06. 2014, 18:15:31)AlineDaryen Napsal(a): Kontaktovalo mě sdružení Charlie, ...

Pokiaľ viem, nikoho som ešte nekontaktoval 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#6
Škoda, od 11. srpna tady nejsem... mohla by to být zajímavá událost :). Chtěl bych se tedy zeptat, jestli z toho bude nějaký záznam? :)
Odpovědět
#7
(26. 06. 2014, 22:09:29)Charlie Napsal(a):
(21. 06. 2014, 18:15:31)AlineDaryen Napsal(a): Kontaktovalo mě sdružení Charlie, ...

Pokiaľ viem, nikoho som ešte nekontaktoval 8-)

Tak ti to asi zapomněla oznámit sekretářka z tvé továrny na čokoládu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#8
(27. 06. 2014, 14:31:11)adevr Napsal(a):
(26. 06. 2014, 22:09:29)Charlie Napsal(a):
(21. 06. 2014, 18:15:31)AlineDaryen Napsal(a): Kontaktovalo mě sdružení Charlie, ...

Pokiaľ viem, nikoho som ešte nekontaktoval 8-)

Tak ti to asi zapomněla oznámit sekretářka z tvé továrny na čokoládu.

Hnida! Asi ju vyhodím, za čo ju platím!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#9
(29. 06. 2014, 19:33:51)Charlie Napsal(a):
(27. 06. 2014, 14:31:11)adevr Napsal(a):
(26. 06. 2014, 22:09:29)Charlie Napsal(a):
(21. 06. 2014, 18:15:31)AlineDaryen Napsal(a): Kontaktovalo mě sdružení Charlie, ...

Pokiaľ viem, nikoho som ešte nekontaktoval 8-)

Tak ti to asi zapomněla oznámit sekretářka z tvé továrny na čokoládu.

Hnida! Asi ju vyhodím, za čo ju platím!
Jo to udělej, stejně to byla Oompa Loompka...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#10
Tak už je snad definitivní datum, místo i čas, bližší info zde: http://www.praguepride.cz/cs/program/akc...alita.html
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí maš-diskusni-forum-inka 38 50873 15. 06. 2020, 21:53:12
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10066 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Alt-Pride M-diskusni-forum-au 2 8503 16. 08. 2016, 01:29:02
Poslední příspěvek: UweF-diskusni-forum-iltr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex