Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový člen "rodiny" :)
#1
Buďte pozdraveni :)

Podobná spíše dívčímu ekvivalentu Petra Pana, na tomto místě si připadám jako Alenka v Říši divů - a jsem nesmírně šťastná, že existuje...

Mé dávné "doznání" (či coming out, chápeme-li asexualitu jako druh orientace) provázel prazvláštní úkaz. Oslovení užasle zvedli obočí a pronesli: "Ty? A asexuál? Už ses viděla v zrcadle?"
Úžas na mé straně. "Schopnost" odlišit asexuála od sexuála na první pohled... neuvěřitelné. Inu, tolik k tvrzení, že tělesná schránka odráží podobu duše, jež sídlí uvnitř...
Nuže, teď vážně - aneb "asexualita a atraktivita"; slučitelná skutečnost nebo životní komplikace? Je snazší, koresponduje-li vzezření asexuálů s jejich asexualitou? A lze tak činit vědomě?


"Být krásná pro mě znamená cítit se ve své kůži."
[Gwyneth Paltrow]


Cítíte se ve své kůži?


Em :)
Odpovědět
#2
To jak člověk vypadá, nikdy nemůže odrážet to, jaký je uvnitř.
Může být vyvoněný, draze oblečený, a v duši pěkná sketa nebo zrůda. Třeba český politik.
Další může smrdět, a být v hadrech na ulici, protože má čistou bezbrannou duši, na které třeba zapracoval onen vyvoněný pán, a zničil mu život.
Takový hodný bezdomovec je zcela jistě pro všechny asexuálním objektem, a ten bohatý xindl přitahuje mnohé rozhoďnožky.
Tolik k hodnotám.

Jinak osobně nevím zda by měla nějak souviset asexualita s atraktivitou...
Člověk by se měl navenek projevovat tak aby se cítil dobře, a holt pokud je třeba tak krásný jako já :), musí se zájmem počítat.
S s tím se fakt nedá nic dělat, leda tak chodit mezi lidi umolousaný, smrdutý a s nezapnutým knoflíkem u košile. A když budu drsný... tak i s dvěma.
Takže atraktivita je pro asexuála komplikace, jen do té doby pokud nezmění úhel pohledu. Naučí se v klidu odmítat a připustí si že mu lichotí, když lidé ocení že dobře vypadá.

Ale přiznám se že to není lehké. Zrovna nedávno jsem já, metrákové hovado co většinou sedí v MHD sám protože se lidé bojí přisednout, zažil sexuální harašení. A bylo to fakt nečekaný a divný.
Když se dvě ženský začnou bavit přede mnou o vypracovaných mužských zadcích a vybízejí se k tomu aby si ten můj osahali, tak to mne uvedlo fakt do rozpaků...a pochopil jsem jaký to je, když tohle dnes a denně zažívají atraktivní ženy.
Není to teda fakt nic moc.
Ale kvůli tomu o sebe nepřestanu zcela dbát.

Tak končím s rozumováním a jdu si vyholit .....obočí. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
Zdravím,
nevím, jestli by někdo uhádl moji orientaci podle vzhledu, asi ne.
Nemám potřebu zvýrazňovat se líčením, vysokými podpatky, ani vyzývavým oblečením, ale to nic o orientaci neprozrazuje. Akorát některým patronům možná nesplňuji jejich definici ženství. LOL
Znám akorát párek homosexuálů, na kterých jde vidět jejich zaměření hned, ale obvykle to nejde tak jednoduše posoudit.

Že by atraktivita komplikovala asexuálům život, se mi nezdá. Přitažliví lidé třeba přitahují pozornost víc, než by si přáli, mohou třeba vzbuzovat žárlivost, ale jinak si myslím, že atraktivita přináší spíš výhody.
Odpovědět
#4
Záleží skôr na správaní. Ja som vo svojich asexuálnych časoch bola veľmi atraktívna, bola to výhoda, ale inak som to nepociťovala. Nikto ma nikdy nebalil kvôli odmeranosť a "chladnosti".
Odpovědět
#5
No tak vítej. [Obrázek: _wave____dxd_by_dxd.gif]
[Obrázek: avatar.gif]
My jsme tady jedna velká neštastná rodina a teď nás holt bude ještě o jeden krk navíc... [Obrázek: avatar.gif] [Obrázek: biggrin.gif]
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět
#6
Popravdě, být atraktivní je určitě skvělé, jak já bych to bral :D Pro ženu to je jistě výhodnější (jak v čem, přehnaná pozornost není asi moc příjemná). Máte pak snažší najít si práci, zlepšuje to mezilidské vztahy atd.

To jak vypadáme, odráží charakter, nebo sexualitu ... Určitě ne, ale někdy schodou okolností osobnost a vzhled víceméně sedí, je to stejné jako u znamení zvěrokruhu, stane se, že osobnost sedí se znamením, ale je to jen náhoda.
„Jediná věc je nezbytná pro triumf zla, aby dobří lidé nedělali nic.“ - Edmund Burke
Odpovědět
#7
A mnou to zdaleka nekončí... Šklebící se

(tím lépe - 1% prostě nestačí) ;)



(06. 12. 2014, 19:02:00)vendemiaire Napsal(a): No tak vítej. [Obrázek: _wave____dxd_by_dxd.gif]
[Obrázek: avatar.gif]
My jsme tady jedna velká neštastná rodina a teď nás holt bude ještě o jeden krk navíc... [Obrázek: avatar.gif] [Obrázek: biggrin.gif]
Odpovědět
#8
(06. 12. 2014, 19:02:00)vendemiaire Napsal(a): My jsme tady jedna velká neštastná rodina a teď nás holt bude ještě o jeden krk navíc...

To si mňa Jaryne nakrkl
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Jsem tu nový - najdu ? MX-diskusni-forum-CB 0 2758 23. 11. 2020, 19:58:59
Poslední příspěvek: MX-diskusni-forum-CB
  Nový v komunitě Lucius-diskusni-forum- Pelner 28 49159 26. 01. 2019, 00:23:57
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31364 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Ahoj som tu novy Mr-diskusni-forum-. F 10 29061 04. 05. 2011, 22:08:20
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la
Smile Ahoj, jsem tu nový Ste-diskusni-forum-phen 6 17179 22. 09. 2010, 19:10:01
Poslední příspěvek: spag-diskusni-forum-etka

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex