Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nováček
#11
(30. 09. 2014, 02:42:38)ChildFreeMan Napsal(a): Jednoduše a pozitivně:
Milá mami, mám dobrou zprávu - nezestárneš, nebudeš nikdy babi ;)

Dnes som to skúsil. Zobrala to vcelku dobre.

@Audry: Vitaj. Cítal som veľa názorov a postupov od ľudí ktorí svoju orientáciu priniesli na svetlo, aj od tých, ktorí to ešte len plánujú. Sám som sa nikomu nepriznal, ale ako najlepší sa mi javí ten, kde na začiatku povieš, že si asexuál(ka). Zrejme to pre nich bude trochu šok, takže v tejto fáze nemá zmysel veľmi vysvetlovať, čo to je. Až ked začnú klásť sami otázky, začni im na ne odpovedať. Bude ich asi veľa, niektoré z nich možno nebudú príjemné, ale ak si sa rozhodla povedať im o svojej orientácií, asi by si na ne mala odpovedať. Najprv to budú asi otázky typu "aký dopad to bude mať na nás, na Teba, na okolie", proste ako to vyzerá v praxi(budeme mať vnúčatá, vydáš sa apod.), potom ich to možno zaujme a budú chcieť vedieť aj teoriu(čo je to asexualita apod.). Osobne dúfam, že to pochopia a ked nie, tak to aspon budú tolerovať. Držím palce a budem rád, ked nám napíšeš, ako si dopadla, ak sa k tomu odhodláš :-)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex