Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neviditelní uživatelé?
#1
Je možné že od některých uživatelů nevidím příspěvky? :-\ Tak jsem si všimla, že jsem třeba viděla že někdo napsal do tématu a když jsem tam klikla, tak tam nic nového nebylo... ale přitom na svém profilu dotyčný ty reakce má... Je to tím že má někdo zablokované abych to viděla, nebo jak? Nechápavě zírající
Odpovědět
#2
Já tě mám taky zablokovanou, abych nemohl číst tvoje příspěvky.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Tak teď jsem trochu zmatená. Když si mě někdo blokuje, tak nevidí co píšu... Ale já nikoho v blokaci nemám. Nebo teda já nemůžu vidět co píše? A ono je to asi fuk, jen mě to překvapilo... Asi jako že ty nevidíš co píšu a přesto reaguješ, hmmm...
Odpovědět
#4
Máš bod, přišla jsi na to Uplakaný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
Ale jestli po tou toužíš, klidně si mě do ignorance dej. LOL LOL
Odpovědět
#6
když někoho blokuješ, tak se ti místo příspěvku dané osoby zobrazuje tohle: "Obsah této zprávy není vidět, protože "daný uživatel" je na vašem seznamu ignorovaných lidí." tak myslím, že to by jsi asi nepřehlédla. nehledě na to, že každá taková zpráva jde přesto zobrazit, jen si ji musíš ručně rozkliknout
Odpovědět
#7
No já to myslela tak, jestli může někdo udělat abych nemohla číst co píše, ne z moji vůle že jsem ho dala blokovat. Protože se mi to stalo.
Odpovědět
#8
(14. 10. 2014, 14:09:55)Melllisa Napsal(a): No já to myslela tak, jestli může někdo udělat abych nemohla číst co píše, ne z moji vůle že jsem ho dala blokovat. Protože se mi to stalo.

MOŽNÁ ŽE JSI TAK TROCHU BLÁZNIVÁ.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#9
(14. 10. 2014, 16:16:21)adevr Napsal(a):
(14. 10. 2014, 14:09:55)Melllisa Napsal(a): No já to myslela tak, jestli může někdo udělat abych nemohla číst co píše, ne z moji vůle že jsem ho dala blokovat. Protože se mi to stalo.

MOŽNÁ ŽE JSI TAK TROCHU BLÁZNIVÁ.

Hmmm, ne... není to vtipné...
Já se ptám úplně vážně a všichni si tady ze mě utahují... jste jak malý! Kroutící očima Uplakaný
Odpovědět
#10
(14. 10. 2014, 16:21:14)Melllisa Napsal(a):
(14. 10. 2014, 16:16:21)adevr Napsal(a):
(14. 10. 2014, 14:09:55)Melllisa Napsal(a): No já to myslela tak, jestli může někdo udělat abych nemohla číst co píše, ne z moji vůle že jsem ho dala blokovat. Protože se mi to stalo.

MOŽNÁ ŽE JSI TAK TROCHU BLÁZNIVÁ.

Hmmm, ne... není to vtipné...
Já se ptám úplně vážně a všichni si tady ze mě utahují... jste jak malý! Kroutící očima Uplakaný
No, zas tak malý nejsem, a to že jsi tak trochu bláznivá, máš jako své vlastní heslo.
A touto reakcí jsi to vlastně potvrdila...bláznivým totiž chybí vytříbený smysl pro humor, jehož se ti, i vlastním zapříčiněním, zde v hojnější míře dostalo...

(14. 10. 2014, 16:21:14)Melllisa Napsal(a):
(14. 10. 2014, 16:16:21)adevr Napsal(a):
(14. 10. 2014, 14:09:55)Melllisa Napsal(a): No já to myslela tak, jestli může někdo udělat abych nemohla číst co píše, ne z moji vůle že jsem ho dala blokovat. Protože se mi to stalo.

MOŽNÁ ŽE JSI TAK TROCHU BLÁZNIVÁ.

Hmmm, ne... není to vtipné...
Já se ptám úplně vážně a všichni si tady ze mě utahují... jste jak malý! Kroutící očima Uplakaný
No, zas tak malý nejsem, a to že jsi tak trochu bláznivá, máš jako své vlastní heslo.
A touto reakcí jsi to vlastně potvrdila...bláznivým totiž chybí vytříbený smysl pro humor, jehož se ti, i vlastním zapříčiněním, zde v hojnější míře dostalo...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex