Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozloučení
#1
Vím, že to sem úplně nepatří, ale nevím kam jinam s tím...

Ráda bych se rozloučila... rozhodla jsem se, že na tomto fóru končím. Už se tady necítím tak dobře jako na začátku a tak je asi ideální čas na to jít. Díky všem co mě zde podpořili a pomohli mi. Tohle fórum mi pomohlo urovnat si pár věcí a proto mi přijde hloupé, jen tak zmizet bez jediného slova... Ahoj a díky všem. :)

Mell
Odpovědět
#2
To mně mrzí,že už se tu necítíš dobře. :-(
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#3
(17. 10. 2014, 01:17:25)Melllisa Napsal(a): Vím, že to sem úplně nepatří, ale nevím kam jinam s tím...

Ráda bych se rozloučila... rozhodla jsem se, že na tomto fóru končím. Už se tady necítím tak dobře jako na začátku a tak je asi ideální čas na to jít. Díky všem co mě zde podpořili a pomohli mi. Tohle fórum mi pomohlo urovnat si pár věcí a proto mi přijde hloupé, jen tak zmizet bez jediného slova... Ahoj a díky všem. :)

Mell

Piš konkrétně, proč odcházíš. Jedině tak se to tu bude moci opravit.
I kdybych to byl já se svými ráznými řečmi.

Ono něco využít, když je to dobré; je příjemné, ale sobecké.
Zatímco pracovat na tom, aby to bylo stále dobré, jako to tady dělá třeba ta špagetka ( tímto jí nelezu kamsi ), je docela práce. Sebezapření. Ovládání. Nežít jako sobec.

Tvořit, či přesněji řečeno udržovat to dobré - přenášet to přes věky.
Ale to už jsme dále a výše ... ;)
Odpovědět
#4
sk8: Rázné řeči? Popravdě viděla jsem že jsi občas reagoval na moje příspěvky, ale nikdy mi tvoje komentáře nešli zobrazit, tohle je první co od tebe čtu... Ultrachytrý

Jinak nevím proč bych tady měla do detailu vysvětlovat své důvody... Prostě jsem sem přišla z nějakého důvodu, něco jsem si ujasnila a to je celé... Není to žádný konkrétní důvod (jako třeba osoba a nebo nějaké téma) prostě už jen to pro mě není jako dřív. Když jsem sem přišla poprvé, měla jsem pocit že mi tady konečně někdo rozumí... teď už ten pocit skoro nemám...

Ale nepotřebuji aby to někdo řešil, aby mě tady někdo držel nebo něco podobného... prostě mi jen přišlo fér říct, jak to je a že jdu... ne zmizet jako pára nad hrncem... no teď už můžu. Heja hej... ;)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex