Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
vas nazor ?
#11
(28. 12. 2014, 03:13:47)UweFiltr Napsal(a): No jestli jsou v populaci 3% asexuálů, tak by mě fakt zajímalo, kde se všichni schovávaj.

Psychiatrická nemocnice Bohnice, Ústavní 91, 181 02 Praha 8
Psychiatrická nemocnice v Opavě, Olomoucká 305/88, 746 01 Opava
Psychiatrická nemocnice v Dobřanech, Ústavní ul., 334 41 Dobřany
a mnoho dalších Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
(28. 12. 2014, 03:13:47)UweFiltr Napsal(a): No jestli jsou v populaci 3% asexuálů, tak by mě fakt zajímalo, kde se všichni schovávaj.

Myslím, že tam chybí kouzelné slůvko :D (stejně jako ve většině reklam)
Pokud si dobře pamatuju, tak by to mělo být 1 3 % ;)

Ale to co píše CHFM je taky celkem možný, ale doufám že tomu tak není :D
Odpovědět
#13
Tak jsou lidi, co jsou 3% a stydí se za to, je jich dost, nepřiznají to a nepřipouští si to, že by zrovna oni byli "divní". Na FB jsou skupiny asexuálů, sice těch lidí tam není nějak extra moc, ale jsou tam, pokud tam teda nejsou jen pro srandu.
Je jasný že veřejně to 3% lidí nepřizná.
Ale jsou mezi námi! Šklebící se
Kdyby se o asexualitě více psalo a víc se o to lidi zajímali, tak by třeba ti co se za to stydí vylezli z nor a přidali se k nám...:)
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#14
(27. 12. 2014, 23:29:40)ice80 Napsal(a): Hodně lidí tu asi napíše, že 18 let je brzy na zařazení do nějaké škatule, ale když si vezmu nějakou svou osobní retrospektivu, tak jsem asi už v 18 věděl, že je něco trochu jinak. Ale internet teprve rozkvétal a aby se větší množství lidí sdružovalo na takových stránkách, do toho ještě pár let chybělo. Tomu klukovi to řekni, ale na základě jeho rozumnosti si rozmysli, co všechno mu chceš říct. Dokud si nejsi jistá, že bys chtěla vylézt s comming outem, tak bych byl na odhalování asexuality raději opatrný.






rozumím.. ja se tak prave citim a vubec mi to nevadi jsem rada :) ja ani pred rokem nevedela,ze neco takoveho existuje a uz predtim jsem si rikala,ze jsi pripadam "jina" . az sem nasla o asexualite tak se mi to ujasnilo a dost veci navazovalo a nemyslim si,ze je to u me jen nejaky docasny celibat proste citim,ze neni :) uz se stalo vzal to tak trochu zklamane a vypada to,ze se muzu rozloucit s komunikaci jakou sme meli doposud,ale napsal,ze to chape tak mu budu verit. Dekuji za rady ,cenim si toho.
Odpovědět
#15
Ahoj Nikčo :-)
vítám tě tu. Budeš se muset postupně smířit s tím, že nejsi úplně běžný člověk (minimálně tvým nasazením v tréninku ;) neb tě znám i z reálu :-) - více v SZ)... Pro mne jsi už dávno výjimečný člověk (v pozitivním slova smyslu), ale doteď jsem netušila, že tě trápí tento problém... :-(
Odpovědět
#16
Ahoj :)
Uz vím o koho jde ,tak zdravím :)! Ja si to uvedomuji.. s tim nic nenadelam,ale ze by mi to nejak vadilo to zase ne ,clovek se musi smirit.
jee tak dekuju moc vážím si toho. :) Jsem opravdu rada,ze muzu znat lidičky jako vas z oddilu :) (PS: tesim se v Dubnu na Kladky :) :D ) bohuzel ,uz je to celkem dlouho , kazdy den me to jaksi trapilo ,kdyz to tak reknu asi i jeste trapi nevedela jsem komu se poradne sverit tak jsem aspon nasla tuhle stranku.. :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14705 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 116271 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex