Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prozření
#21
Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#22
(26. 02. 2015, 00:15:12)Kristý Napsal(a): Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).

Nenarážím tím na tebe, to bych se tě přece předtím nezastávala. Oni na nás bohužel nemůžou brát ohled, protože nevědí, že existujeme, a nechtějí tomu věřit. Samozřejmě, že by bylo fajn, kdyby ty články o sexu nepsali, nebo alespoň zminimalizovali jejich počet.
Odpovědět
#23
Buďme rádi za současno. Mohlo by to být ještě horší. Nějakého magora napadne, že nemít sex, tím pádem i děti je nepřípustné a začalo by se psát proti asexuálům a tyranizovat bezdětné nebo jinak orientované. Ta tendence už zase začala u soudruhů v Říši zla.
Už i tady jsou pokusy potírat lidi odlišné ve svém chování, než schvaluje hlava namazaná, strana a vláda. Naposledy přáním smrti vegetariánům a abstinentům.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#24
(26. 02. 2015, 00:25:21)Sosna Napsal(a):
(26. 02. 2015, 00:15:12)Kristý Napsal(a): Samozřejmě tím narážíš na mě...ale to já fakt nehodlám někomu něco zakazovat (to by stejně nemělo efekt), můžu se tomu jenom divit, a přát si, aby ten další svět nebyl takhle zkažený...

Přesně...taky bych na svém blogu o tom psala, už jsem tam dlouho nebyla, tak doufám že mě nesmazali.
Ale bylo by to fajn mít někde na netu články o tom...popř. svůj příběh, lidi jako my by si to přečetli a byli by rádi, že v tom nejsou sami :-).

Nenarážím tím na tebe, to bych se tě přece předtím nezastávala. Oni na nás bohužel nemůžou brát ohled, protože nevědí, že existujeme, a nechtějí tomu věřit. Samozřejmě, že by bylo fajn, kdyby ty články o sexu nepsali, nebo alespoň zminimalizovali jejich počet.

Já nemyslela tebe, ale toho "UweFiltra" a jeho poslední větu v příspěvku.
S tvými názory naprosto souhlasím :-)
A za podporu samozřejmě děkuju :-) znamená to pro mě moc...
Ty narozdíl od něho moje příspěvky chápeš :-)
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#25
My jsme nechápající dva. Je to fifty fifty.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#26
(27. 02. 2015, 00:04:38)ChildFreeMan Napsal(a): My jsme nechápající dva. Je to fifty fifty.

No jo no, chlapi...:D
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#27
(26. 02. 2015, 12:11:11)ChildFreeMan Napsal(a): Buďme rádi za současno. Mohlo by to být ještě horší. Nějakého magora napadne, že nemít sex, tím pádem i děti je nepřípustné a začalo by se psát proti asexuálům a tyranizovat bezdětné nebo jinak orientované. Ta tendence už zase začala u soudruhů v Říši zla.
Už i tady jsou pokusy potírat lidi odlišné ve svém chování, než schvaluje hlava namazaná, strana a vláda. Naposledy přáním smrti vegetariánům a abstinentům.

Ještě si myslíte, že nežijete v celkem slušný a tolerantní společnosti?
http://jedensvet.cz/2015/filmy-a-z/26853...y-deti-404
Pro české boševiky od dělníků po Hrad je to režim nejlepší, jediný demokratický a pokrokový.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#28
Kristý: Zatim jsem pochopil akorát to, že články o sexu tě sice vůbec nezajímaj, ale z nějakýho záhadnýho důvodu ty články čteš a pak si stěžuješ, že by se ty články měly nějak zakázat/omezit. Nabízí se otázka, proč to teda čteš.
Odpovědět
#29
(27. 02. 2015, 22:21:45)UweFiltr Napsal(a): Kristý: Zatim jsem pochopil akorát to, že články o sexu tě sice vůbec nezajímaj, ale z nějakýho záhadnýho důvodu ty články čteš a pak si stěžuješ, že by se ty články měly nějak zakázat/omezit. Nabízí se otázka, proč to teda čteš.

Ona si to třeba ani sama úmyslně nečte, ale ta zmínka o sexu se vytasí sama z nějakého naoko rozumného článku. Nebo prostě otevřeš Seznam, chceš se třeba přihlásit na mail nebo si něco vyhledat a na titulce jsou, no jak jinak, než prasárny.
Tím nechci říct, že ty články považuju za bezohlednost. Jenom říkám, že si ty články lze přečíst neúmyslně.
Odpovědět
#30
Ty chodíš na Seznam? To nikdy nedělej, chceš-li si zachovati zdraví své!
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex