Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Muj vztah s NIM!!!!
#31
(05. 03. 2015, 08:19:13)Katarina Napsal(a): Samozrejme, ze jsem se spletla. Studoval astronomii.

Tak jsem měl pravdu. Jak už jsem psal, astrologii, pokud vím, na vysoké škole studovat nejde, tedy minimálně ne v Evropě ... tedy alespoň do doby, než fanoušci Harryho Pottera nepředělaji jeden polský hrad na Bradavice :-)
Odpovědět
#32
Toto je maximálne neperspektívny vzťah a ja neviem, čo v ňom obaja ešte robíte a hľadáte.
To, či sa odlúči od matky, závisí IBA od neho. Chce? Tak nech odíde s tebou niekam (nie až doslova, lebo finančná situácia, ako som vyrozumel, nie je prívetivá). proste sa snažiť odlúčiť a nie žiť s človekom, ktorý ma vyprdol (s prepáčením) do konca života. To je už choré. A termín "choré" nie je vôbec prehnané.
Ak nechce odísť on od matky, odíď ty od neho. Pretože toto, čo vy máte, nie je vzťah dvoch ľudí, ale vzťah troch.
Napadlo mi oidipovský syndróm, aj keď to je tuším po správnosti viazanie sa k staršej žene, ale tuším je to aj prehnaný citový vzťah k matke.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#33
(09. 03. 2015, 15:37:55)Charlie Napsal(a): Napadlo mi oidipovský syndróm, aj keď to je tuším po správnosti viazanie sa k staršej žene, ale tuším je to aj prehnaný citový vzťah k matke.

Je to to druhé (ale možná že existuje nějaký termín i pro to prvni). Navíc, plně to odpovídá své mythologické předloze: podle legend totiž královna Iokasté (někdy psáno jako Jokasté, řecká abeceda nemá písmeno j) vypadala mnohem mladší než byl její skutečný věk, protože stejně jako všechny královny Théb vlastnila Harmoniin náhrdelník, který pro Harmonii, první královnu a ženu krále Kadma, zakladatele Théb, ukul bůh Hefaistos. Každá žena, která tento náhrdelník nosila, si jeho pomocí mohla udžet svou mladistvou krásu.

Jenže jak už to u podobných artefaktů chodí, byl i tento prokletý - Harmonia byla totiž nemanželskou dcerou boha Area a bohyně Afrodity, Hefaistovy ženy. Když to Hefaistos zjistil, přísahal, že se pomstí na veškerém potomstvu vzešlém z této nevěry, a právě pomocí tohoto náhrdelníku (protože která žena by odolala takovému šperku?) uvrhl neštěstí jak na Harmonii, tak na všechny její potomky.
Odpovědět
#34
(09. 03. 2015, 21:09:05)Magramal Napsal(a):
(09. 03. 2015, 15:37:55)Charlie Napsal(a): Napadlo mi oidipovský syndróm, aj keď to je tuším po správnosti viazanie sa k staršej žene, ale tuším je to aj prehnaný citový vzťah k matke.

Je to to druhé (ale možná že existuje nějaký termín i pro to prvni). Navíc, plně to odpovídá své mythologické předloze: podle legend totiž královna Iokasté (někdy psáno jako Jokasté, řecká abeceda nemá písmeno j) vypadala mnohem mladší než byl její skutečný věk, protože stejně jako všechny královny Théb vlastnila Harmoniin náhrdelník, který pro Harmonii, první královnu a ženu krále Kadma, zakladatele Théb, ukul bůh Hefaistos. Každá žena, která tento náhrdelník nosila, si jeho pomocí mohla udžet svou mladistvou krásu.

Jenže jak už to u podobných artefaktů chodí, byl i tento prokletý - Harmonia byla totiž nemanželskou dcerou boha Area a bohyně Afrodity, Hefaistovy ženy. Když to Hefaistos zjistil, přísahal, že se pomstí na veškerém potomstvu vzešlém z této nevěry, a právě pomocí tohoto náhrdelníku (protože která žena by odolala takovému šperku?) uvrhl neštěstí jak na Harmonii, tak na všechny její potomky.

A preto Oidipus zabil svojho otca a so svojou matkou sa oženil 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#35
(10. 03. 2015, 14:37:55)Charlie Napsal(a): A preto Oidipus zabil svojho otca a so svojou matkou sa oženil 8-)

Jenže když to dělal, tak o tom něvěděl, protože své rodiče neznal. Věštírna v Delfách totiž předpověděla, že zabije svého otce, proto se ho jeho rodiče zbavili metodou a lá Plaváček (čímz vznikl klasický Pogův paradox - akce směřující k odvrácení budoucí katastrofy je sama příčinnou oné katastrofy). Když to pak od věštců zjistí, tak se jeho matka/manželka zasebevraždí a Oidipus si vypíchne oči, protože se na to už nemohl dívat.
Odpovědět
#36
(03. 03. 2015, 16:43:03)ChildFreeMan Napsal(a): Hele, závist Velmi šťastný

Myslíš mě?
Já nezávidím, jak už jsem zmínila v několika příspěvcích, sama se scházím s jedním starším je to skvělý chlap, nevyměnila bych ho je milý, hodný, a hlavně umí naslouchat (což se mi opravdu moc líbí a moc to oceňuju). Potkala jsem ho po 2 letech (předtím se mi ale nelíbil), a on se mi prostě hned ten den velmi zalíbil, úplně mě okouzlil.
To chování je pro mě hodně důležité. Takže jsem se do něj zamilovala jak nějaká 15ctka Šklebící se To bylo na konci července minulého roku.
Nejdřív jsem snad celý měsíc přemýšlela jak mu to řeknu, a nakonec se naskytla příležitost…tak jsem mu řekla, že s ním potřebuju mluvit, ale pořád jsem to ze sebe nemohla dostat…bylo to těžký, vůbec jsem nevěděla jak mu to mám říct, a byla jsem pěkně nervozni. No tak jsem mu to nakonec nějak řekla, a on mi odpověděl, že si to myslel, poznal to na mě
Jo člověk nedokáže skrýt dvě věci: že je opilý, a že je zamilovaný
(i když opilá jsem naštěstí nebyla, to by to dopadlo, hlavně já nepíjící! LOL Ani jsem si nedala panáka na kuráž :D)

Jsem ráda, že tu zamilovanost můžu stále prožívat, je to úžasný, člověk má pocit, že všechno dokáže, a má spoustu energie, radosti, síly.
Jo ten Fenylethylamin Srdce :D
I když je to platonická láska, on už je ženáč.
Aspoň mi on nezevšední, můžu se na něj pořád těšit.
Já se stejně necítím na klasický vztah, ten mě spíš děsí, a navíc vím, že by to s ním nešlo.
Potřebuju svůj pocit nezávislosti a svobody. Takže mi to takhle vyhovuje. Třeba to za pár let může být jinak, ale kdo ví co bude...

Řeším současnost, a ta je taková, že jsem zamilovaná až po uši! Srdce
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#37
Ahojte, se mnou se před půl rokem rozešel přítel.On mi vyčítal vše, co tu slečna píše. Včera se mi dostal do ruky časopi o asexuálech.Myslím, že jsem tu dobře. A slečně vzkazuji, aby se s ním rozešla nebo on ji přivede při nejmenším na psychiatrii.Tohle nemá budoucnost!
Odpovědět
#38
krab: byl to dubnový "Svět ženy" ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1571 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8243 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11172 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46817 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18547 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex