Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Manželství se sexuálem
#11
To je smůla, někoho to věkem „přejde“, někoho bohužel ne.
Orwell byl optimista.
Odpovědět
#12
Prej nesexujeme denně ale jen obden LOL LOL prej jen Šklebící se
To mě fakt dostalo! Šklebící se

Upřímně Tě lituju, takhle často se nutit do plemenitby, jen kvůli jeho potěšení :-(
Měl by Tě přece brát takovou jaká jsi, ať už asexuálku nebo neasexuálku.
Vztah není jen o tom usouložit se k padnutí, jak králík.

Vztah je přece o vzájemný podpoře, o porozumění, pochopení, o tom, řešit problémy, že je tady někdo, komu se můžeš svěřit, že člověk není na všechno sám, ale má někoho s kým tím životem jde.
O tom to přece je ne? ;) (nebo mám jenom zastaralý názory, a ta zkažená doba už o tomhle není?)

Nápad s tím koupit mu permanentku do fitka je dobrej, aby se pořádně vybil.
Jinak pokud tě do toho nutí, tak je to od něho pěkně sobecký, být na tvém místě, tak bych ho taky nutila do něčeho, co by mu vůbec nebylo příjemné, aby viděl, jaké to je!
Rozhodně se do toho nenuť, pak se Ti on úplně zhnusí...je to prostě pitomost, když nechceš, tak nechceš. Proč to lámat přes koleno že?
Měl by Tě v tomhle pochopit, a porozumět Ti, bohužel chlapi umí být velmi sobečtí (neříkám že všichni, ale bohužel většina).

Pokud Tě opravdu miluje, tak s tebou zůstane a překousne to :)

Pokud to ale nepochopí, pak asi by bylo lepší jít od sebe...no musíš si to srovnat, jestli ho tak moc miluješ, že tu kopulaci pro něj podstoupíš, nebo zvítězí Tvoje ačkové já :)
"Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká" (Seneca)
Odpovědět
#13
Taky si myslím, že každý druhý den je fakt moc. Myslím si, že běžný sexuál musí bez sexu vydržet celkem dlouho (např. když zrovna nemá partnerku, když zrovna obeplouvá svět na plachetnici :-) apod. ). Myslím si, že ustupuješ víc než on a on zase nejspíš vůbec nechápe, jak moc ustupuješ a tak mu to připadá fér.
Ale úplně se vzdát sexu je pro sexuála myslím si téměř nemožné a hodně škodlivé.
Odpovědět
#14
(14. 05. 2015, 12:32:03)houba Napsal(a): Taky si myslím, že každý druhý den je fakt moc. Myslím si, že běžný sexuál musí bez sexu vydržet celkem dlouho (např. když zrovna nemá partnerku, když zrovna obeplouvá svět na plachetnici :-) apod. ). Myslím si, že ustupuješ víc než on a on zase nejspíš vůbec nechápe, jak moc ustupuješ a tak mu to připadá fér.
Ale úplně se vzdát sexu je pro sexuála myslím si téměř nemožné a hodně škodlivé.
-------------------------------

Mě se taky obden zdá hrozně moc. To se nedá dlouhodobě vydržet bez totálního znechucení. Ani např. řízek, kt. by člověk jedl obden by se za čas přejedl, natož nějaké neoblíbené jídlo. Tohle mi nezní jako kompromis, ale jako galeje.
Odpovědět
#15
(15. 05. 2015, 10:27:13)janajana Napsal(a): -------------------------------

Ani např. řízek, kt. by člověk jedl obden by se za čas přejedl, natož nějaké neoblíbené jídlo. Tohle mi nezní jako kompromis, ale jako galeje.

Mě se řízek obden nepřejí, mám to vyzkoušené...
A dají se střídat, kuřecí, telecí, vepřové, sýrové, z květáku, z ryby, naruby, sekané, plněné...
ŘÍZEK JE MŇAM...
Rád je snídám, i večeřím...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#16
(15. 05. 2015, 12:03:25)adevr Napsal(a):
(15. 05. 2015, 10:27:13)janajana Napsal(a): -------------------------------

Ani např. řízek, kt. by člověk jedl obden by se za čas přejedl, natož nějaké neoblíbené jídlo. Tohle mi nezní jako kompromis, ale jako galeje.

Mě se řízek obden nepřejí, mám to vyzkoušené...
A dají se střídat, kuřecí, telecí, vepřové, sýrové, z květáku, z ryby, naruby, sekané, plněné...
ŘÍZEK JE MŇAM...
Rád je snídám, i večeřím...

Hmm, to zní jak argument sexuálů - prý se sex nemůže přejíst - jednou zepředu, jednou zezadu, jednou v kuchyni.. no klidně i na květáku, s nějakou vepřovější.., plnit, neplnit... no fuj ;)
Odpovědět
#17
(14. 05. 2015, 12:32:03)houba Napsal(a): Taky si myslím, že každý druhý den je fakt moc. Myslím si, že běžný sexuál musí bez sexu vydržet celkem dlouho (např. když zrovna nemá partnerku, když zrovna obeplouvá svět na plachetnici :-) apod. ). Myslím si, že ustupuješ víc než on a on zase nejspíš vůbec nechápe, jak moc ustupuješ a tak mu to připadá fér.
Ale úplně se vzdát sexu je pro sexuála myslím si téměř nemožné a hodně škodlivé.

No asi tak, souložit obden (či snad dokonce denně, jak bylo předtím zřejmě požadováno) to je šílenost, to už je skoro o sedření pohlavního orgánu LOL.
„Když jsem přišel do školy, zeptali se mě, co chci být, až vyrostu. Napsal jsem "šťastný". Řekli mi, že nerozumím zadání. A já jim řekl, že oni nerozumí životu.“ John Lennon
Odpovědět
#18
(15. 05. 2015, 16:09:57)carol Napsal(a): No asi tak, souložit obden (či snad dokonce denně, jak bylo předtím zřejmě požadováno) to je šílenost, to už je skoro o sedření pohlavního orgánu LOL.

To se nevochodí, si to vyzkoušej :p
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#19
(15. 05. 2015, 15:23:25)janajana Napsal(a):
(15. 05. 2015, 12:03:25)adevr Napsal(a):
(15. 05. 2015, 10:27:13)janajana Napsal(a): -------------------------------

Ani např. řízek, kt. by člověk jedl obden by se za čas přejedl, natož nějaké neoblíbené jídlo. Tohle mi nezní jako kompromis, ale jako galeje.

Mě se řízek obden nepřejí, mám to vyzkoušené...
A dají se střídat, kuřecí, telecí, vepřové, sýrové, z květáku, z ryby, naruby, sekané, plněné...
ŘÍZEK JE MŇAM...
Rád je snídám, i večeřím...

Hmm, to zní jak argument sexuálů - prý se sex nemůže přejíst - jednou zepředu, jednou zezadu, jednou v kuchyni.. no klidně i na květáku, s nějakou vepřovější.., plnit, neplnit... no fuj ;)
Zajímavá asociace. :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#20
Znám páry, které to dělají několikrát denně, a jak jsou spokojení a mají se rádi. Láska je krásná, ať se k ní dojde pomocí sexu, nebo ne.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Vztah se sexuálem? LaBo-diskusni-forum-héme 22 47124 06. 12. 2014, 22:12:55
Poslední příspěvek: Bl-diskusni-forum-ues

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex