Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acepedie - AVENwiki
#1
Lightbulb 
Ahoj,
snad mi odpustíte, když se tu jako nováček hned vytasím s pár nápady (pak ještě mířím ke srazům ;) ).
Někde níž to už někoho i napadlo, jen mi přišlo, že to pak zapadlo, protože tamta diskuse byla myslím o zavedení orientace šedých Áček do systému...

Každopádně. Smím-li to tak směle tvrdit, určitě by bylo skvělé a přínosné vytvořit českou verzi AVENwiki, název se mi líbí ACEpedie, ale klidně i jiný ;)
Osobně se klidně můžu cca od příštího měsíce vrhnout na překlady a naházet tam různé články, jen nejsem dost počítačově gramotná, abych uměla vytvořit onu WIKI platformu. (Admine? ;) )

Protože na toto fórum je odkaz z české sekce AVEN, zajímá mě, jestli má obojí "na svědomí" tatáž osoba? Pak by bylo možné udělat wikinu na adrese www.asexuality.org/cz/wiki/ - podobně, jako to již má Španělsko a Francie (či by mohl někdo povolaný z fóra o založení na AVENu zažádat?). Nebo druhá možnost - http://asexual.cz/wiki (nakonec Německo ji taky nemá přímo na AVENu). Tím se rovněž snažím naznačit, že budeme naprosto skvělí, když si wiki vytvoříme mezi prvními 4 a přece nenecháme Německo a ostatní, aby byli lepší! Šklebící se

Vzhledem k tomu, že u nás pořádně žádný informační web není (čímž nechci urážet toto fórum, ale zvažte - fórum vs. encyklopedie... ) si myslím, že je načase s tím hnout, což? :)

(nevím, čí je asexualita.cz, ale taky jde spíš o sumarizaci článků z internetu, než o něco víc "našeho" a je to tam lehce mrtvé - 2012)
Odpovědět
#2
Teď jsem si to na Asexualitě trochu víc prohlídla a ten první komentář T A D Y je právě jedním z oněch důvodů, proč encyklopedii potřebujeme. Nemyslím, že by se toho za uplynulé 3 roky moc změnilo. Krom toho, že je to opravdu smutné (každý přece ví, že všechny sexuality krom té hetero jsou nemoc a jdou léčit, žejo Naštvaný ), tak tam sama ta osoba volá po více informacích. Tak si přece trochu pomožme! Každý není typ na registraci a procházení fóra - někdo chce prostě rovnou utříděné informace, kam může popř. i odkázat pochybovače a známé.

Jestli s wiki souhlasíte, bylo by fajn to sem napsat, aby šel zájem vidět ;)
Odpovědět
#3
Určite to nikomu nebude vadiť a ľuďom by to mohlo pomôcť. Či sa dá vytvoriť lokalizácia priamo na ich wiki to netuším, ale je tam kontakt na adminov, tak sa treba spýtať.
Odpovědět
#4
O stránce asexuality.org/cz jsem si před pár lety dopisovala přímo s AVEN, snažila jsem se zjistit, komu patří a kdo ji spravuje, ale oni sami nevěděli a je zjevné, že od roku 2006 nefunguje. Překlad AVENwiki jsem tu taky navrhovala a AVEN neměl námitky, pokud budou uvedeni jako zdroj. Takže držím palce, ať to tentokrát konečně nějak dopadne :-)
Odpovědět
#5
Tak ještě počkám, až sem koukne admin, jestli ho něco nenapadne - a když by nic, zkusím něco vytvořit i sama ;)
Odpovědět
#6
Jestliže to vytvoříme formou Wiki, bude se moci k jejímu rozvoji připojit každý zájemce, takže určitě budeš vítán ;) Orientačně jsem se už poohlédla a snad bych to přecejen mohla zvládnout rozjet i sama... Jenom se prvně musím vypořádat se školou (cca ten měsíc) :-D
Odpovědět
#7
Překladatelů se obvykle najde dost, důležitější bude najít někoho, kdo nějak obstará web :-) Já nebudu mít na překlad čas, ale korektury bych snad zvládnout mohla.
Odpovědět
#8
Ja zas môžem vytvorený web uverejniť na svoj blog, a budeme mať reklamu 8-)
ahahaahahahahahaahahaha, mám dobrú prácičku.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex