Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ahoj
#1
zdravim, tak po čase slídění na foru se i představím...
Jak už napovídá můj nick, jmenuji se Lukáš
Momentalně žiju v Brně
... ale to tu vlastně stejně nikoho nezajímá (navíc všechno mám v profilu)....
takže spíš přejdu rovnou k tomu proč jsem se dostal na toto forum

Je to už skoro 2 roky co jsme se rozešli s přítelkyní, trvalo mi poměrně dlouho než jsem se z toho oklepal..no po čase kdy už většině kamarádů přislo divný že nikoho pořád ještě nemám tak mi začli dohazovat kamarádky jejich přítelkyň a já jelikož jsem už nerad sám na to většinou kývnul...no problém nastal když mělo dojít k intimnostem a já začal přemýšlet že asi nebudu úplně "normální".
"Normální heterosexual" určitě nejsem,asexual taky ne, spíš bych se definoval jako demisexual s odstupem času když se na to dívám tak i s bývalou přítelkyní (která byla vlastně zatím jediná se kterou jsem měl sex) nám trvalo skoro rok než jsme spolu začli sex provozovat (v té době jsem nějak nevěděl proč vlastně nechci no došlo mi to až nedávno) přišlo na to až z mírného nátlaku z její strany a po dlouhém odloučení od sebe kdy jsem zjistil že mi vážně chybí a že ji miluju.

Ted jsem skoro 2 roky sám, nechybí mi sex...Chybí mi všechno to ostatní co ke vztahu patří, přijít domů a postěžovat si nebo se pochlubit s tím co se mi během dne stalo mít prostě oporu a někoho kdo mě má rád.... no v tom vidím největší můj problém...když už se s někým seznámím tak to velice brzo končí jelikož já prostě nemám zájem o "něco víc" pokud tu osobu (ženu) nemám natolik rád a prostě necítím nějaké hlubší pouto k ní...
a v dnešní době to vidím pro mě jelikož už opravdu nechci být sám jako problém a pokud se to snažím vysvětlit tak stejně jen všechny utečou.. viz. známosti z posledních měsíců kdy jsem třeba slečnu po pár schůzkách pozval k sobě ale ta za tím viděla nejspíš víc než jenom povídání jak jsem zdůrazňoval...přijde mi to všechno strašně uspěchané... že prostě chci někoho víc poznat než přijde na sex....vím že "víc poznat" u mě trvá přinejmenším měsíce ale i tak... všichni jsou strašně hrrr a skoč na mě po dvou schuzkách... ale na to já prostě nejsem

Toť můj příběh a vysvětlení proč jsem vlastně tu

(a omlouvám se že to představení není nějak líp strukturované,píšu to unavený po práci a jdu spát)
Odpovědět
#2
Tak dobrú noc.

Je to mrzuté, ja občas hovorím, že asexualita je trest za minulý život, nejaké prekliate alebo čosi... pretože my sa môžeme zaľúbiť do človeka, ktorý nás odmietne iba kvôli tomu sexu. A potom trpíme, trpíme dvoj až viacnásobne ako sexuálne aktívni ľudia, myslím si.
Prajem veľa šťastia v hľadaní tej pravej.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8897 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex