Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím
#41
Tak to už mám splněno v předstihu. Jaké jsou další dva úkoly?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#42
(15. 11. 2015, 19:49:09)ChildFreeMan Napsal(a):
(15. 11. 2015, 11:08:41)mašinka Napsal(a): Děkuju za tip. :-) Rodnou hroudu jsem měla prozkoumanou ze všech stran, znala jsem i tu nejmenší kavárnu, ale v Praze vůbec netuším, odkud začít. Nedošla jsem dál než do profláklého Světozoru. Očividně jsem mohla dojít aspoň o pár metrů dál. :-D

Nejlépe začít od lesa.
Když má člověk naváto, tak i těch pár metrů popojít je problém. Může to mít na svědomí spousta faktorů: rovnováha, orientace, paměť..

Naváto? Z čeho? Jedině tak z punčáků. :-D
Odpovědět
#43
Tak to by mě zajímalo, kolik by těch punčáků muselo být na takové menší ,,naváto"?
Asi tak bambilión škvrdlimilijónů vagónů?
Ale znám lidi, kterým by stačilo tvrdit že to těsto obsahuje jisté množství tvrdého alkoholu a po třech kouscích by už odpadávali...
Do závinu bych kápl trošku rumové tresti, řekl že je v něm brutálně dobrý a silný kubánský rum a po kafi se štrůdlem by mi zdemolovali nábytek, hlučně zaneřádili toaletu a usnuli ve sprše. :D
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#44
(21. 11. 2015, 09:07:45)adevr Napsal(a): Tak to by mě zajímalo, kolik by těch punčáků muselo být na takové menší ,,naváto"?
Asi tak bambilión škvrdlimilijónů vagónů?
Ale znám lidi, kterým by stačilo tvrdit že to těsto obsahuje jisté množství tvrdého alkoholu a po třech kouscích by už odpadávali...
Do závinu bych kápl trošku rumové tresti, řekl že je v něm brutálně dobrý a silný kubánský rum a po kafi se štrůdlem by mi zdemolovali nábytek, hlučně zaneřádili toaletu a usnuli ve sprše. :D

Docela slušný placebo efekt. :-D :-D :-D
Odpovědět
#45
(21. 11. 2015, 15:23:21)mašinka Napsal(a):
(21. 11. 2015, 09:07:45)adevr Napsal(a): Tak to by mě zajímalo, kolik by těch punčáků muselo být na takové menší ,,naváto"?
Asi tak bambilión škvrdlimilijónů vagónů?
Ale znám lidi, kterým by stačilo tvrdit že to těsto obsahuje jisté množství tvrdého alkoholu a po třech kouscích by už odpadávali...
Do závinu bych kápl trošku rumové tresti, řekl že je v něm brutálně dobrý a silný kubánský rum a po kafi se štrůdlem by mi zdemolovali nábytek, hlučně zaneřádili toaletu a usnuli ve sprše. :D

Docela slušný placebo efekt. :-D :-D :-D
Taková běžná návštěva... :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex