Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chat
#21
Optimální by asi bylo, kdyby si každý mohl nastavit svoji vlastní barvu...
Odpovědět
#22
to si prave nemyslim. Mit kazdy svou barvu, vznikne mozna trochu chaos. Ale uvidime. Tak ci tak chystam uplne prekopat ten chat. A bude se jen docitat, ne refreshovat cely. Budou tam vypsani lide a zalozky. Jen tomu dejte chvili cas :-P
K tem zalozkam... zalozka se udela kdyz napisete soukromou zpravu. Pripadne pak muzete prizvat dalsi lidi a mit tak oddelenou debatu. Uvidime jak to pujde.
Ale pochopte ze mam toho vcelku dost, ale snad se k tomu dostanu co nejdriv. :)
Odpovědět
#23
Pro začátek by myslím stačilo jak jsem psala.... zvýraznit zprávy obsahující nick uživatele, třeba jinou barvou nebo tlustým písmem. Alespoň si pak hned všimnu, že je to mířeno na mne. ;)
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#24
Prave ze ani ne vis. :) Ja bych rad, ale tim ze se to refreshuje cele, kdyz pridavam tagy barev narusta datovy tok a pak to bude skarede skakat. Treba by to tohle jeste prezilo, ale radeji bych chvili pockal. Pokud se zadari, zacnu na tom delat uz zitra, mozna aj dneska vecer, uvidime.
Odpovědět
#25
4Anshin: Osobne s tim problem nemam, nepisu sem nic soukromeho. Ale kdyz jsem to tak nekdy videla, tak co tam po ostatnich zustalo, mi obcas prislo docela osobni. Taky nekdy nekdo zapomene kliknout na to, aby to prislo soukrome apod.
Pokud jde o jinou barvu, kdyz radky obsahuji dany nick, to by kladlo vetsi naroky na pisatele. Malokdo pise ten nick uplne cely, vetsinou to nejakym zpusobem zkrati.

4kexik: Vzdyt na tebe nespechame :-) Je vubec s podivem, jak rychle to zvladas...
Laissez-faire...
Odpovědět
#26
Na novém chatu se mi často stává, že po určité době když na něco kliknu se vypíše "abyste mohli odesílat zprávy, musíte být přihlášeni". Žádné info o odhlášení však nikdy nedostanu, takže si tam spokojeně čekám a přitom už dávno nedostávám zprávy a ani nejsem online.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#27
Poslední dobou se objevují v chatu až příliš často chyby "out of memory"... samozřejmě na vině je opět webhosting. Museli snížit limit paměti protože předtím to bylo v pořádku.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#28
Ted se mi nějak nedaří dostat se na chat.Zmaten
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#29
To je kvůli té reklamě z nového hostingu, Kexik pracuje na řešení:)
Odpovědět
#30
hmm, reklamu nevidim ziadnu a chat mi len preblikne ked ho znovu nacita a zmizne komplet. Vyhodi mi len jeden riadok, ako ked som vo fore. Ale ako citam vyssie, pilne se na tom dela :) tak nic, ja len tak, aby rec nestala ;)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex