Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem tu dobře? ;)
#11
Si to kolektive užij. Já budu radši šťastný individualista.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#12
(31. 12. 2015, 07:59:01)vendemiaire Napsal(a):
(29. 12. 2015, 22:50:49)verujasi Napsal(a): ..... ale je to spíš nešťastný vztah ....

Myslím že sem dobře zapadneš, my jsme tady taková jedna velká nešťastná rodina.. [Obrázek: giggle.gif]
Tak holt teď budeme mít o jeden hladový krk navíc, [Obrázek: cutie_hungry_by_mirz123-d6lis23.gif]
ale to se zvládne.. [Obrázek: tighthug.gif] [Obrázek: lmao.gif]

...nešťastní, ale vtipní ;)
Odpovědět
#13
Někdy je ten život tak těžký, že člověk nemůže než se tomu smát :)
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět
#14
To je pravda, co by nám zbylo, kdyby nás i humor opustil ;) Navíc dneska :D
Odpovědět
#15
Naštěstí to dneska už zítra platit nebude.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex