Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
som zda sa demisexual
#11
(13. 02. 2016, 11:54:55)ChildFreeMan Napsal(a): Nějak jsi nám zhrubnul.
Demižonsexuál ještě dobrý, demik nepochopil srandu, je tu nový, nezná tě, taky tu často plácám rádobyvtipný blbosti, ale následně ho bezdůvodně tupit [Jestli potřebuješ přispět na papírové kapesníčky ...... HĽLLLboko zklamanýýýýýýýýýýííí....] to fakt už legrační není. S tím si zalez na jiná specializovaná fóra.

Jasně, uznávám že to může vypadat hrubě, jenže mě vytočilo to lhaní. Já prolhané lidi fakt nenávidím.
Demižon-sexuál měl být jen nenásilná reakce a jemný vtípek na to co pán napsal. Ale to už jsem vysvětlil výše.
Kdyby pak nenapsal lži, uznal bych že je třeba i citlivá duše, jež to nepochopila a mohlo se jí to dotknout.
Lháři ale citlivý lidé nejsou. Jsou manipulativní a když se někdo takhle odprezentuje, tak ode mě nemůže čekat citlivé zacházení.
Nějakou dobu jsem pracoval v bezpečnostních službách, a občas vypomůžu i dnes, a tak vím jak to může dopadnout, věřit lhářům.
A nerozlišuju malou nebo velkou lež. Je jen jedna.

Pán měl možnost odpovědět na moji ,,hrubost" či nepochopený vtip jinak, verzí a možností je mnoho. Zvolil si lživou manipulativnost... takže mi tímto zamával hadrem před očima.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#12
Jaký lhaní? On ti tajně zahýbal?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#13
(13. 02. 2016, 15:50:13)ChildFreeMan Napsal(a): Jaký lhaní? On ti tajně zahýbal?

To jedině kdyby mi vypil demižon... ale píše, nebo spíš se lživě pokouší vyvolat pobouření a lítost, že ,,jsem jej poslal do puče sprostou poznámkou".
Tudíž jediné co na tom je pravdivé, je to slovo,,,poznámka".
Copak já jsem, do hajzlu, nějaký sprosťák???!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#14
Adevr: Udělat kolem jednoho nedorozumění pořádný cirkus, v tom jsi opravdu machr. :)
Odpovědět
#15
(13. 02. 2016, 20:43:28)Asiel Napsal(a): Adevr: Udělat kolem jednoho nedorozumění pořádný cirkus, v tom jsi opravdu machr. :)
Dík. Vím. :)
To já jen, aby jsme si rozuměli.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#16
tvoj komentar ma proste riadne nasral v tej chvili. a fakt som bol sklamny a to riadne ... tak som to aj napisal. neviem, co je na tom klamstvo, ked niekto vyjadri, ako sa citi. a je mi jedno, ze sa mi za to posmievas, ci chcem kapesnicky.

a aj ked to bola prehnana a precitivela reakcia z mojej strany mozno a sameho ma prekvapila, vtedy taka bola. nehral som sa na daco, co nie som ...
Odpovědět
#17
Chcete-li se zbavit jakéhokoli diskutéra, prudiče nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou adminovy bany. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#18
To demik
V pohodě, beru to že jsi si spletl mou vtipnost se sprosťárnou. Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat, :) a uznávám že neberu v potaz rozpoložení jiných.
Holt nejsem pánbožko. :)

To ChildFreeMan
S tím se nedá než souhlasit.
Asi začnu shánět kvalitní neprůstřelnou vestu.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#19
(15. 02. 2016, 10:12:51)adevr Napsal(a): To demik
V pohodě, beru to že jsi si spletl mou vtipnost se sprosťárnou. Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat, :) a uznávám že neberu v potaz rozpoložení jiných.
Holt nejsem pánbožko. :)

...nějak nejsem s to najít lež v demik-ovu tvrzení a jeho reakce se mi na rozdíl od tvé zdá docela normální (nikoli hysterická, jak manipulativně poukazují některé příspěvky :-D )...

Mně se totiž tvá poznámka o demižonsexuálovi jako odpověď na první sdělení také zdá hloupá...

... a demik nenapsal nic jiného... :-)

...lebo po slovenky SPROSTÝ .... česky znamená HLOUPÝ...

(nikoli sprostý... ale chápu, že Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat :-D )
Odpovědět
#20
(15. 02. 2016, 13:05:35)Morwen Napsal(a):
(15. 02. 2016, 10:12:51)adevr Napsal(a): To demik
V pohodě, beru to že jsi si spletl mou vtipnost se sprosťárnou. Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat, :) a uznávám že neberu v potaz rozpoložení jiných.
Holt nejsem pánbožko. :)

...nějak nejsem s to najít lež v demik-ovu tvrzení a jeho reakce se mi na rozdíl od tvé zdá docela normální (nikoli hysterická, jak manipulativně poukazují některé příspěvky :-D )...

Mně se totiž tvá poznámka o demižonsexuálovi jako odpověď na první sdělení také zdá hloupá...

... a demik nenapsal nic jiného... :-)

...lebo po slovenky SPROSTÝ .... česky znamená HLOUPÝ...

(nikoli sprostý... ale chápu, že Pro někoho je to prostě těžší vybalancovat :-D )

To Morwen

Protože na Slovensko jezdím, vím že ,,sprosté" slovo a i s tím související sprosťák, tam, pokud se jedná o ,,hrubé", také ve významu používají. Navíc když jsem tím dokonce, ve spojeném významu, pána poslal ,,do puče."
To snad nemám brát za překlep, že to měli být papuče? :)
Tak nevím, nevím Morwen,... jestli jsi to malinko nevybalancovala v můj neprospěch. UplakanýUplakanýUplakaný
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6768 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Som asexual? Nex-diskusni-forum-ter 2 7233 27. 11. 2018, 22:09:11
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Rainbow Som zmätená rainbow-diskusni-forum-shit_sia 2 6912 09. 05. 2017, 22:28:22
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31361 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Uf, a som tu Lav-diskusni-forum-onna 2 8720 04. 03. 2017, 21:59:56
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex