Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
som zda sa demisexual
#31
To demik
No super. I mít na někoho vztek, je mnohem lepší než bezúčelová stagnace, a myšlenky nad koncem života.
A navíc jsi mi nevědomky vydělal spoustu prachu. Vstoupím v jednání s vinařskou asociací tradic, která pro zahraniční zájezdy pořádá krojované sexuální hrátky.
A demižonsexuál bude nyní jedním z titulů, v soutěži O zlatou bobuli.
Bude hnědý, rudý a zlatý demižonsexuál.
Demižony, respektive jejich hrdla, a průměry, ať už vnitřní či vnější, budou využívány v soutěžních sexuálních hrátkách, mezi kategoriemi mužů, žen i homosexuálů. Každý zde najde využití a kreativita bude také hrát svoji roli.

Mohu ti nabídnou případně roli porotce, jako jednomu z otců zakladatelů, jako tomu kdo stál u zrodu této , jak věřím, zprudka se rozvíjející disciplíny.
Také je možné dojednat licenční smlouvy se skláři, což by do budoucna mohlo přinést nebývalé zisky.

Tak vidíš, co jsi způsobil.
A to tě ještě k tomu seru. A jen si představ, jaké by to bylo, kdyby jsi mne měl rád!!!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#32
vidis, clovek nikdy nevie, kedy ho osvieti :D
trochu som sa pohol, ale cítim, že som stále na dne. no ale radšej byť o mm v predu ako stáť to je pravda.
Odpovědět
#33
(15. 03. 2016, 13:13:44)demik Napsal(a): vidis, clovek nikdy nevie, kedy ho osvieti :D
trochu som sa pohol, ale cítim, že som stále na dne. no ale radšej byť o mm v predu ako stáť to je pravda.

Není snad nikdo kdo by neměl problém nebo starost. Jde o to jak pojmeš svůj život a jaké si nastavíš priority.
Já se snažím fungovat v režimu, že život není o tom co si člověk nabere, ale to co dá jiným.
Tohle je docela fajn, ale člověk na to fakt asi musí být asexuál, protože podle mých zkušeností bych se takhle chovat nemohl, pokud bych měl partnerku. Ženské mají holt rády peníze... Prý všechny ne, jsou i údajně i jiné, ale zatím jsem takovou bohužel nepotkal...
Někdy se tedy
člověk cítí trošku sám, ale to vždycky přejde, a kolikrát jsem i rád když zase od lidí vypadnu...
A ani depky si mít dovolit nemůžu, protože když jsme jednou probírali sebevraždy, tak mi bylo oznámeno že mi budou kamarádi chodit močit a flusat na hrob...
Tak vidíš...proti mě se máš vlastně fajn...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#34
(15. 03. 2016, 15:19:31)adevr Napsal(a):
(15. 03. 2016, 13:13:44)demik Napsal(a): vidis, clovek nikdy nevie, kedy ho osvieti :D
trochu som sa pohol, ale cítim, že som stále na dne. no ale radšej byť o mm v predu ako stáť to je pravda.

Není snad nikdo kdo by neměl problém nebo starost. Jde o to jak pojmeš svůj život a jaké si nastavíš priority.
Já se snažím fungovat v režimu, že život není o tom co si člověk nabere, ale to co dá jiným.
Tohle je docela fajn, ale člověk na to fakt asi musí být asexuál, protože podle mých zkušeností bych se takhle chovat nemohl, pokud bych měl partnerku. Ženské mají holt rády peníze... Prý všechny ne, jsou i údajně i jiné, ale zatím jsem takovou bohužel nepotkal...
Někdy se tedy
člověk cítí trošku sám, ale to vždycky přejde, a kolikrát jsem i rád když zase od lidí vypadnu...
A ani depky si mít dovolit nemůžu, protože když jsme jednou probírali sebevraždy, tak mi bylo oznámeno že mi budou kamarádi chodit močit a flusat na hrob...
Tak vidíš...proti mě se máš vlastně fajn...

Priority su dolezite, len clovek musi najskor vediet, co chce. Mne sa to pomaly vyjasnieva. Ja ani neviem, ci som vlasnte asexual, len ked som to cital v clanku, tak ma to napadlo.Sex mam fakt rad a po jednom vztahu som sa tak uzavrel, ze som nemal sex uz vyse 4 roky. A prestalo mi to chybat, co ma kus desi. Na druhej strane, ten vztah ma donutil na riadnu pracu na sebe a za tie roky som spravil posun a bola to otrocina po milimetroch a stale este akoby som sa z toho hrabal. To kde som bol, bolo fakt velmi zle a aj ked ten vztah bola skuska ohnom, teraz som rad, ze sa mi to stalo, lebo ma to donutilo k zmenam, ktore by som inac nerobil. No ale na tej ceste si clovek obcas povie, ze to nema zmysel, hlavne ked sa nedostavuju vysledky, alebo zas slapne vedla. Vztahy mam stale problematicke, ale teraz su bez sexu, mozno je to tak aj lepsie. Ale zelam si, aby to raz cele skoncilo okrem ineho konecne aj normalnym vztahom so vsektym, co k tomu patri. A kazdy si nesie svoje daco, to je jasne ...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6767 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Som asexual? Nex-diskusni-forum-ter 2 7232 27. 11. 2018, 22:09:11
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Rainbow Som zmätená rainbow-diskusni-forum-shit_sia 2 6909 09. 05. 2017, 22:28:22
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Som Niekto a som tu nový! Nie-diskusni-forum-kto 15 31359 09. 04. 2017, 21:01:26
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Uf, a som tu Lav-diskusni-forum-onna 2 8716 04. 03. 2017, 21:59:56
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex