Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nejsem si jistá
#1
Zdravím, jsem moc ráda za tyto stránky, které mi pomohly si trochu urovnat myšlenky, ale teď k tomu, jak se věci mají, zatím jsem se neodvážila, to s nikým probrat.

Je mi dvacet, nikdy jsem neměla vztah, nikdy jsem se nelíbala, nikdy jsem neměla sex, všechny ty věci šly, tak nějak mimo mě. Ošklivá nejsem, párkrát jsem se dozvěděla, že jsem se někomu líbila, ale já to nejspíš vůbec nepoznám, a flirtovat neumím, vůbec nevím, jak se v takových situacích chovat, jak reagovat na případné narážky apod, je mi to nepříjemné a tak se většinou takovým situacím vyhýbám. Je to asi půlrok, co uvažuji o tom, zda jsem asexuální, jak je to možné, jestli se to změní, jestli na tyhle věci ještě přijdu...
Dlouho jsem si myslela, že jsem nějak opožděná kvůli anorexii, kterou jsem si prošla v dost nízkém věku, ale teď si říkám, že už by možná byl čas. Z toho možná pramení, že jsou mi nepříjemné doteky, jen obejmutí, nebo třeba chycení za ruku mi nevadí. Pořád mám v živé paměti, jak jsem měla v 15 naprostý šok z toho, jak se spolužačky bavily o sexu. Připadalo mi to nechutné. (a byla jsem přesvědčená, že v 15 sex rozhodně ještě nikdo nemá)
Zamilovaná (do spolužáka) jsem sice byla ale tak zvláštně, moje kamarádka nemohla pochopit, že bych s ním ani nechtěla chodit, prostě mi stačilo ho vidět, povídat si s ním, poslouchat, když něco říká. Byla jsem do něj blázen 4 roky, dokud jsme školu neukončili. Maximální představa byla, že by mě objal, nebo držel za ruku.
Muži/kluci se mi líbí, charakterem, nebo vzhledem, k nahému tělu mám rozporuplný vztah, neodpuzuje mě, ale ani mě to nijak nepřitahuje, stejně mužské, jako ženské. Jinak teď si zpětně vzpomínám, že mezi svými rodiči, jsem nikdy neviděla, jakékoliv "sexuální" chování, jen dva lidi, které žijí vedle sebe, občas někdo řekne, potřebuju obejmout/pohladit, tak prostě druhý přijde a udělá, nic víc jsem nikdy neviděla, nezažila. Mě taky chybí objetí, a vzájemná blízkost, porozumění, ale víc asi ani nechci, ale zas nevím, jestli to není tím, že jsem to nikdy nezkusila.

Takže to je v kostce vše, budu moc ráda, za jakékoliv komentáře, poslední dobou nad tím asi až moc přemýšlím, nedá mi to spát.
Odpovědět
#2
ahoj,
podla toho co pises vyzera ze si asexual a asi aj aromantik, ak ta nelaka ani predstava romantickeho vztahu (bozky, objatia, mazlenie...).
neviem ako ostatni, ale ja tiez ked som nasla slovo asexual, som nad nim rozmyslala 24 hodin denne.
asi si to len potrebujes ulezat v hlave.
Odpovědět
#3
24 hodin? A kdy jsi spala?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#4
no v tom case som ani velmi nespala :)
ty rad chytas ludi za slovicka co :D
Odpovědět
#5
Nejen za slovíčka Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
Ahoj, vítám tě mezi námi. Doufám, že ti tyto stránky pomohou blíže poznat sebe sama. Alespoň mně v tomto ohledu pomohly určitě. V mnoha ohledech jsem se cítil podobně jako ty a taky jsem dost dlouho čekal, že se můj nezájem o sex časem možná změní, ale nestalo se tak. Dnes už se považuji za asexuála, ale cesta k tomu rozhodně nebyla jednoduchá a rychlá. Hodně mi pomohlo čtení příběhů a myšlenek ostatních lidí a jejich konfrontace s mými vlastními zkušenostmi a zážitky. Vlastně to probíhalo trochu jako skládání puzzle, kde do sebe jednotlivé dílky postupně začaly zapadat. Třeba se ti zde taky podaří podobnou skládačku vytvořit a uvidíš, co na ní nakonec bude napsáno :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 17 25622 30. 05. 2020, 15:06:21
Poslední příspěvek: Gin-diskusni-forum-ger
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3428 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20038 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31512 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex