Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosím o radu
#1
Dobrý den,prosím vás o radu, jsem vdaná už 10let a mám 2 malé děti,celou dobu se s manželem hádáme ohledně sexu. Manžel absolutně sex nepotřebuje. Nemusí mít sex klidně i půl roku :-( ,ale mně to bohužel nevyhovuje. Na začátku našeho vztahu to bylo trošku lepší,ale po narození dětí se to strašně změnilo. Já jsem normální ženská, která sex potřebuje o dá se říct i častěji, jenže manžel nic, pořád se hádáme, protože já nevím co dělat, nepomáhá absolutně nic, erotický film, prádélko fakt nic. Pak jsem se někde dočetla, že existují asexuálové, kteří absolutně nepotřebují sex, myslíte si že je to případ i mého manžela? A co mám ted dělat, nejsem zas tak stará abych žila ve vztahu jako v klášteře, bez sexu a něvěru neuznávám :-( , jinak je manžel skvělej chlap. díky
Odpovědět
#2
Ahoj lodičko, kdyžtak se podívej do podtématu s názvem Touží asexuálové po životním partnerovi... ?, tam jsem odpovídala taře, která řeší podobný problém. Třeba v mé odpovědi najdeš také něco pro inspiraci....Jinak my tady většinou řešíme zcela opačný problém, a to že bychom chtěly muže, který splňuje výše uvedené atributy, ( jako že je skvělej chlap ), ale nepotřebuje nutně k životu sex. Uděláme výměnu partnerů...! ;) Ne, dělám si legraci... Pán zelený
Ahoj,
Nela
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#3
Ahoj Neli, díky podívám se a přečtu si to tam. Já jsem z toho fakt neštastná Uplakaný , díky
Odpovědět
#4
Ale nemusí to tak být...zkoušela ses zeptat manžela naprosto otevřeně, jak to s tím sexem má a nebo nemá? Jinak doporučuji také psychologa, možná párovou terapii...
Odpovědět
#5
Možná je jen hyposexuál jako já :) Já to taky mám zpočátku dobré a pak to klesá.
Odpovědět
#6
Ten shluk slov se nedá číst, natož na to něco odpovědět.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14742 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15509 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
  Prosím o radu sa-diskusni-forum-rah 12 26900 07. 11. 2012, 09:27:08
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Moc prosím o radu / názor Mik-diskusni-forum-shee 45 116424 19. 09. 2012, 11:32:41
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas
Smile Prosím zkušené, poraďte mi -diskusni-forum-na 26 53722 18. 09. 2012, 21:38:26
Poslední příspěvek: ra-diskusni-forum-vas

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex