Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj všem
#1
Ahoj,
jmenuji se Zuzka a nemám nejmenší tušení, co a jak sem napsat. Napíšu tedy víceméně svůj příběh a věci, které nemám komu říct. Tak snad to bude mít hlavu a patu. Kroutící očima

Poprvé jsem si pořádně uvědomila, že je něco jinak, až na střední. Všichni se začali párovat a já nic. Nevěnovala jsem tomu moc pozornost, vlastně jsem si říkala, že čtyři roky jsou strašně krátko na pořádný vztah.
Na otázky ohledně kluků jsem vždy odpověděla vyhýbavě, ale nikdo mi nevěřil, že se mi nikdo nelíbí. Jako, asi dvakrát jsem byla "zamilovaná," i když se to asi tak ani nedá nazvat. Začala jsem přemýšlet o své sexualitě, nejvíc jsem přilnula k myšlence, že jsem bi, jelikož jsem nikdy neupřednostňovala ani jedno pohlaví.
Až teď, ve čtvrťáku, jsem objevila asexualitu. Je to opravdu skvělý pocit, vědět, že nejsem rozbitá, že nejsem sama. Aspoň jednu věc teď vím s jistotou, když na mne čeká tisíc dalších. Romantická orientace se ukázala být dalším problémem na cestě k ujasnění si, kdo vlastně jsem. Až dnes jsem našla název, co mi odpovídá - Wtfromantik. Prostě nevím a nepoznám, co jsou romantické pocity a nechápu to.

Nikdy jsem neměla sex, nikdy jsem nebyla na rande, nikdy jsem po nikom doopravdy netoužila. Jsem WTF Ace a jsem tak šťastná.
Děkuji, že jste si přečetli můj citový výlev a pojďme si dát koláč. :D
Odpovědět
#2
Ano, máme tady výborný koláčky https://www.youtube.com/watch?v=cAPge9ge8_w
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj všem Petu-diskusni-forum-lulu 3 1688 07. 02. 2023, 23:38:52
Poslední příspěvek: Pourq-diskusni-forum-uoiPas
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4884 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Ahoj všem :-) Myy-diskusni-forum-shka 6 12015 04. 11. 2018, 21:55:56
Poslední příspěvek: ada-diskusni-forum-1987
  Ahoj všem Lio-diskusni-forum-nel 5 11970 09. 09. 2015, 16:21:22
Poslední příspěvek: Lio-diskusni-forum-nel

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex