Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
má to někdo podobně?
#1
Ahoj,
nevím jestli tady nejsem nepatřičně. Nejprve mě přivedl zájem něco se dozvědět o asexualitě protože mě vždycky zajímala lidská různorodost co se týká sexuality. Mám krásný vztah se svým přítelem (včetně sexu) ale takovým tím všeobecným nározem na sex a sexualitu jsem vždy pohrdala. Prostě mi přijde ubohý, že pro většinu lidí se svět točí právě kolem sexu, že jsou schopni opustit perfektní partnery kvůli vlastní nebo cizí posteli...a měla jsem z týhle přízemnosti i deprese kdy jsem několik dní probrečela. Jinak nevím o tom, že by mě někdy nějaký přítel podvedl - z toho to neplyne, ale tu důležitost vidím ve všech možných projevech.
Na základce jsem dlouho nechtěla s nikým ani chodit a se svým prvním klukem jsem začala chodit v druháku na střední protože už to prostě nebylo "normální"...ale nespali jsme spolu. Druhej kluk přišel po roce a další rok trvalo než jsme spolu začli spát.
Když jsme se rozešli i s třetím klukem, řekla jsem si že se na nějaký vztahy můžu vykašlat a začala jsem zkoušet všelicos ale šlo spíš o sbírání zážitků a zkušeností a to mě brzo přestalo bavit. Teď mám úžasnýho přítele a máme standartní vztah. Sex ale chápu jako jeden z našich nejintimnějších okamžiků a jde mi hlavně o blízkost mezi námi než o sex jako takovej....

proč to píšu...jsem překvapená že existuje tolik škatulek a jelikož jsem asi trošku divná když dokážu ocenit mužskou i ženskou krásu ovšem úplně bez postranních myšlenek (a vadí mi když někdo na tutéž osobu hledí prvoplánově jen jako na sexuální objekt), tak by mě zajímalo jestli taky nejsem nějak pojmenovaná a jestli tyhle pocity nemá třeba více lidí :-) docela by mě to uklidnilo
Odpovědět
#2
Možná tě trochu podpoří, když napíšu, že tyhle pocity dobře znám a vím o lidech, kteří je znají také. A škatulku asi nemá smysl hledat, pojmenováním je tvé vlastní jméno, každý je totiž originál.
Odpovědět
#3
Jestli chceš škatulku proto, abys dokázala najít lidi, kteří to cítí stejně (a tudíž si ověřit, že nejsi sama) - což na tom nevidím nic špatného - tak mě napadá jedině biromantický demisexuál. Nebo jinak řečeno také demibisexuál.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50924 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Je tu někdo? Sh-diskusni-forum-ade 18 27163 29. 02. 2020, 07:37:19
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Má to někdo podobně? Pho-diskusni-forum-uka 9 19356 18. 03. 2018, 22:23:29
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Navštívil někdo z vás sexuologa? Jan-diskusni-forum-ina 35 85210 09. 12. 2010, 11:04:55
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex