Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alt-Pride
#1
Tento týden v prostorách Kliniky v Praze bude probíhat Alt-Pride. Překvapilo mi, že jeden z workshopu bude o asexualitě.

Já o tom nic přesně nevím, ale ráda zúčastním a někoho z vás potkám.

->Program je v příloze


Přiložené soubory Miniatury
   
Odpovědět
#2
(08. 08. 2016, 16:09:08)Mau Napsal(a): Tento týden v prostorách Kliniky v Praze bude probíhat Alt-Pride. Překvapilo mi, že jeden z workshopu bude o asexualitě.

Já o tom nic přesně nevím, ale ráda zúčastním a někoho z vás potkám.

->Program je v příloze

Použití slova "workshop" je poněkud nešťastné :) Pochybuju, že tam někdo přišel.
Odpovědět
#3
Citace:Použití slova "workshop" je poněkud nešťastné :) Pochybuju, že tam někdo přišel.

Spíš je neštěstí, že v tom figuruje klinika, což je nějakej spolek pro salónní levičáky, multikulturní pomatence a podobnou sluníčkovou chamraď.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí maš-diskusni-forum-inka 38 50876 15. 06. 2020, 21:53:12
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014 Aline-diskusni-forum-Daryen 12 32469 16. 08. 2014, 07:56:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex