Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím - představení
#1
Dnes jsem dostala odvahu se pridsat na toto forum, Jsem asexuální. Cítím se osamnělá. Muj dlouhodoby vztah ( manželství) ztroskotal na me nechuti k sexu. Pořad m8 bylo předhazováno že jsem "divná" , až jsem tomu uvěřila. Je hezké najít lidičky pro které snad nebudu " poškozená". Proto vas všechny zdravím a doufám ze zde najdu zpřízněné duše.
Odpovědět
#2
Tak zdravím a vítám, a věřím že tu najdeš přinejmenším pár dobrých názorů a odpovědí na tvé trápení...
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#3
Zdravim tez :-) ja osobne jsem se diky tomuhle foru "nasla", tak snad se to povede i tobe :-) hlavu vzhuru, nejsme divni, jen nesdilime stejnou touhu po sexu jako jini. Kdyz nekdo nema rad pizzu, zatimco ji ostatni miluji, proc by se mel citit divne? :-)
''Jsem vděčný všem, kteří mi řekli NE, protože díky nim jsem to zvládl sám.'' Albert Einstein.
Odpovědět
#4
Není nic špatného na tom být "divný", ale v žádném případě to neznamená být "poškozený".
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Představení Arnold-diskusni-forum- Layne 6 11880 19. 09. 2016, 16:03:13
Poslední příspěvek: Arnold-diskusni-forum- Layne
  Moje představení Evulína 9 20715 07. 09. 2016, 21:29:36
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Krátké představení Vítě-diskusni-forum-zslav 3 8466 20. 06. 2016, 07:51:41
Poslední příspěvek: Ru-diskusni-forum-na
  Představení aneb deníčková vylejvárna Mui-diskusni-forum-rne 31 59217 14. 07. 2014, 20:39:59
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Představení nové členky Ele-diskusni-forum-onor 5 12047 25. 10. 2013, 18:31:03
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex