Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazdar
#1
Ahoj, píšu tu tak asi jako ostatní proto abych našel nějaké odpovědi. Jsem muž je mi něco přes 20 let jsem z Moravskoslezského kraje už pracuji a bydlím sám troufal bych si říct že mládí jsem měl celkem normální, jen přes pubertu jsem trochu zintrovertněl a už obtížně se mi hledá společné téma s klukama natož teprve se slečnou vždy když se mi nějaká zalíbila tak tak to nakonec ztroskotalo na komunikaci. Postupem času jsem si vypěstoval trochu blok že mě nemůže nikdo milovat a vždy když nějakou zaujmu a chce si se mnou povídat a dává mi jasné znamení že chce i něco víc tak vnitřně zpanikařím a snažím se z té situace jakýmkoli způsobem dostat. A teď nechápu své emoce na jednu stranu bych chtěl mít takový ten klasický vztah se všemi těmi klíšé okolo ale na druhou stranu se toho bojím a utěšuju se že mi vlastně ani sex nic neříká.
Odpovědět
#2
ahoj, znám to moc dobře.. přečti si něco o sociální fobii, třeba ti to pomůže...
Odpovědět
#3
(03. 11. 2016, 19:14:38)albatros Napsal(a): ahoj, znám to moc dobře.. přečti si něco o sociální fobii, třeba ti to pomůže...
díky :)
Odpovědět
#4
Sociálna fóbia je až moc krutá diagnóza na tento pidipríbeh, nie? Je to skrátka iba strach, možno zo vzťahu, možno zo skratu v komunikácii alebo také niečo. Strach, že niečo pokazíš a už ťa tá holka nebude chcieť. Napríklad.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nazdar ra-diskusni-forum-dek 10 24993 20. 12. 2010, 10:48:10
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex