Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chaos smútok
#1
Ahojte,

niekedy mi je naozaj veľmi do plaču. Mám pomaly 30 rokov, a veľký chaos. Môj problém je že necítim žiadne vzrušenie. Proste chcem mať niekoho rád veľmi potom túžim...vždy moje vzťahy skončili na tom že nevedel som prejavovať city.

Proste je mi proti srsti bozkávať sa, držať sa za ruku...všetky moje potenciálne partnerky to so mnou skončili, lebo si mysleli že nič k nim necítim...ale ja som ich mal tak veľmi rád. Dokázal som sa hodiny rozprávať, objať, ale nič viac. Keď som dal pusu bolo to také ako matke, alebo sestre, nič som pri tom necítil...Keď ma nechali plakal som ako male decko, lebo som ich ľubil, ale nedokázal som nič viac...Najskôr som si myslel že to nebola pravá žena...Už aj u nás v rodine sú na mňa posmešky, že som čudný, či dokonca či nie som na chlapov...

Neviem kto som, chcem mať niekoho rád tak veľmi...Aj samotné slovo ľúbim sa mi ťažko povie...Neviem kto som čo som, mám chaos...Moja láska akoby išla zo srdca a z objatia a trávenia spoločných chvíl, zážitkov, túlenia sa, rozprávania...Nikdy som nebol typ dobývačný, čo ženu dobíja...ja som to cítil, buď ma máš rada, alebo nie...žiadne dokazovanie lásky...neviem to vysvetliť, ale som z toho nešťastný...nie je to tak že chcem žiť sám, potrebujem niekoho...
Odpovědět
#2
Ach jaj, som na tom podobne, tak viem aké je to naprd. Ale nevzdávaj to, možno si nájdeš nejakú tu. Napokon máš čisté srdce na správnom mieste, nie ako podaktorí v rozkroku.
Niekto z Martina a okolia na stretávky a pokec?
Odpovědět
#3
Ďakujem Ti za odpoveď a podporu...nemám pochopenie ani vo vlastnej rodine...okrem sestri ta ma dieťa všetko muža, ja nič...nechapem prečo som to ja nejak podedil taky gen a ani neviem od koho :-( Ja som videl vzťah vždy na niečom inom ako pretŕčaní sa, bozkávaní a držaní za ruku. Nikdy som nebol ten "drzí" chlapec po ktorom išli dievčatá...skôr som bol citlivejšej povahy no a veľa vecí prežívam vo svojom vnútri, či poplačem si sám v posteli, kde ma nikto nevidí...

Koľkokrát som si nahováral, že ju pobozkám poriadne a nič úplne som sa musel kŕčovito k tomu čo i len donútiť a pripadal som si že toto nie som ja...to nie je pre mňa...hmm vždy to len skončilo si super kamarát, tak dobre sa s tebou rozpráva...
Odpovědět
#4
Chapu te, ale na druhou stranu, zeny bohuzel chteji a potrebuji, aby jim muz daval najevo, ze je ma rad. Mnohdy staci kyticka, vlidne slovo, tuleni, jenze kazda jsme taky jina a intenzita toho dokazovani lasky je ruzna jak u muzu, tak touha po jejich projevech ze strany muzu. Vetsina zen vu, ze vam to dela problemy, i me to obcas moc zamrzi, ale bez tech projevu se asi normalni zenska neobejde nikdy. Me treba nebavi si o ne rikat, nebavi me, kdyz reknu neco hezkyho a cekam podobnou odezvu a ona neprijde. Je mi z toho smutno, ale uz toho chlapa beru akovyho, jakej je. Ale je pravda, ze drzeni za ruku a obcasna pusinka v jeho repertoaru jsou. Nevim, jestli jsem poradila, spis jsem si asi sama vylila srdicko...
''Jsem vděčný všem, kteří mi řekli NE, protože díky nim jsem to zvládl sám.'' Albert Einstein.
Odpovědět
#5
Neměl jsi "chladné" rodiče? Není to nijak vzácné a mně samotnému to připadá lepší, ale člověk v tomto ohledu většinou vychází z toho, co viděl (slyšel) doma v dětství. Říct "miluji tě" je, když se člověk párkrát překoná, poměrně snadné. Takhle jsem se naučil říkat "omlouvám se", když se s někým pohádám, a to i tehdy, když objektivně (hádky o uznatelnosti slova ve Scrabble, když nemáte slovník) nemá pravdu, není v právu apod. Může to znít hloupě, ale ze začátku mi to dělalo strašný problém.
Odpovědět
#6
Rodičov...hmm k nim sa nechcem vyjadrovať...sú chladní k sebe ako ľad :-)...No mám sestru a tú to nijak neovplivnilo...teda aspoň si myslím...som citový mrzák...ako som napísal necítim city k ženám, neprejavujem ich, ale keď nemám nikoho pri sebe je mi tiež veľmi zle...neviem čo ďalej myslel som že vek - čas to napravý keď som mal 20 rokov...no mám pomaly 30 a teraz si už myslím, že niet žiadnej "správnej" cesty pre mňa...som citovým mrzákom, ktorý je navyše už tak slabý že nad tým všetkym občas aj zvlhnú moje oči, no už ani plakať poriadne neviem...trápi ma to naozaj, ale tak zle sa cítim ak mám niekomu povedať mám ťa rád, či pobozkať...nie som vo svojej koži pri tom, napätý neužívam si to a v podvedomí to chcem mať za sebou
Odpovědět
#7
(05. 12. 2016, 08:27:49)Kayreen Napsal(a): .... Vetsina zen vu, ze vam to dela problemy, i me to obcas moc zamrzi, ale bez tech projevu se asi normalni zenska neobejde nikdy. ...

No, ještě je tu možnost zkusit najít, ehm, "nenormální ženskou", například s nějakou tou "poruchou" autistického spektra nebo schiozidku, které by se měly bez každodeních projevů lásky obejít (ty první je stejně nebudou chápat, těm druhým to bude jedno).

Nevýhoda je, že najít takovouto ženu bude velmi, velmi obtížné, protože zaprvé oba typy poruch nejsou nijak časté a navíc se projevují mnohem častěji u mužů (takže procentuelně je jejich výskyt možná i o řád nižší než u asexálů), a zadruhé na ně nebudou fungovat metody pro seznamování pro většinovou populaci. Ale zcela nemožné to není ...
Odpovědět
#8
(05. 12. 2016, 22:34:19)Magramal Napsal(a):
(05. 12. 2016, 08:27:49)Kayreen Napsal(a): .... Vetsina zen vu, ze vam to dela problemy, i me to obcas moc zamrzi, ale bez tech projevu se asi normalni zenska neobejde nikdy. ...

No, ještě je tu možnost zkusit najít, ehm, "nenormální ženskou", například s nějakou tou "poruchou" autistického spektra nebo schiozidku, které by se měly bez každodeních projevů lásky obejít (ty první je stejně nebudou chápat, těm druhým to bude jedno).

Nevýhoda je, že najít takovouto ženu bude velmi, velmi obtížné, protože zaprvé oba typy poruch nejsou nijak časté a navíc se projevují mnohem častěji u mužů (takže procentuelně je jejich výskyt možná i o řád nižší než u asexálů), a zadruhé na ně nebudou fungovat metody pro seznamování pro většinovou populaci. Ale zcela nemožné to není ...

poprosila by som vas aby ste sa zamysleli predtym ako napisete takyto nechutny ableisticky prispevok na ludi o ktorych ocividne nemate vobec ziadne vedomosti
Odpovědět
#9
On to nemyslel zle. Snaží se dle dostupných údajů navrhnout možné řešení. Díky jeho přehledu ale vypadají dosti neobvykle.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
(05. 12. 2016, 22:34:19)Magramal Napsal(a):
(05. 12. 2016, 08:27:49)Kayreen Napsal(a): .... Vetsina zen vu, ze vam to dela problemy, i me to obcas moc zamrzi, ale bez tech projevu se asi normalni zenska neobejde nikdy. ...

No, ještě je tu možnost zkusit najít, ehm, "nenormální ženskou", například s nějakou tou "poruchou" autistického spektra nebo schiozidku, které by se měly bez každodeních projevů lásky obejít (ty první je stejně nebudou chápat, těm druhým to bude jedno).

Nevýhoda je, že najít takovouto ženu bude velmi, velmi obtížné, protože zaprvé oba typy poruch nejsou nijak časté a navíc se projevují mnohem častěji u mužů (takže procentuelně je jejich výskyt možná i o řád nižší než u asexálů), a zadruhé na ně nebudou fungovat metody pro seznamování pro většinovou populaci. Ale zcela nemožné to není ...

To je opravdu naprosto přesné. Dovolím si akorát dodat, že naprostá většina těchto žen se nebude sebediagnostikovat ve výše zmíněných termínech. (Většinou krčej rameny a říkají něco jako: "No, víte, já na to cicmání nikdy nebyla, a nevim co na tom ty ostatní viděj ...")
Protože je možné/pravděpodobné, že přesnou definicí jejich stavu by je potencionální zájemce o partnersví urazil, doporučovala bych volit při seznamování nějaký neutrální opis výše zmíněných diagnóz.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex