Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Něco ještě nemusí fungovat správně kvůli aktualizace systému.

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pravidla seznamky
mo-diskusni-forum-uka Offline
Nováček
*

Registrován od: 16. 07. 2011
Hodnocení: 0
Pravidla seznamky
Prosím, nešlo by do seznamky vložit nějaký pravidla? Zejména by bylo dobré inzerenty upozornit na to, že je vhodné do inzerátu napsat věk. Bez toho to fakt není ono.
Díky.
22. 08. 2017, 15:17:44
Hledat Odpovědět
Ba-diskusni-forum-dy Offline
Vesmírný jezdec
*

Registrován od: 16. 06. 2016
RE: Pravidla seznamky
Právě jsi je upozornil. :D
22. 08. 2017, 18:08:19
Hledat Odpovědět
mo-diskusni-forum-uka Offline
Nováček
*

Registrován od: 16. 07. 2011
Nevěřím tomu, že všichni si to tady přečtou.
23. 08. 2017, 12:00:51
Hledat Odpovědět
Fat-diskusni-forum-man Offline
Smrtijed ;)
*

Registrován od: 08. 09. 2013
Já mám v seznamce taky inzerát a nikdo mi neodepsal. Nedalo se nějak nastavit i toto? :-) Určitě nejsem jediný, kdo by to uvítal, co jsem si všiml :-) :-)

Ale abych jen nekecal - jsem pro návrh :-)
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 23. 08. 2017, 17:30:01 uživatelem Fat-diskusni-forum-man.)
23. 08. 2017, 17:27:16
Hledat Odpovědět
Cha-diskusni-forum-rlie Offline
Démon
*

Registrován od: 25. 02. 2013
Hodnocení: 7
(23. 08. 2017, 17:27:16)Fatman Napsal(a): Já mám v seznamce taky inzerát a nikdo mi neodepsal. Nedalo se nějak nastavit i toto? :-) Určitě nejsem jediný, kdo by to uvítal, co jsem si všiml :-) :-)

Ale abych jen nekecal - jsem pro návrh :-)

Mne nikto neodpísal už na dva inzeráty a to je tu ľudí z Brna po ... vrch Jeseníků 8-)
Buď sme maximálne nesympatickí a odpudiví, alebo máme zlé povahy, alebo máme mix týchto výzorovo-duševných vlastností. Tak nám neostáva nič iné, len ísť na pivo spoločne.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

23. 08. 2017, 18:13:18
Web Hledat Odpovědět
raind-diskusni-forum-ragon Offline
člen neexistujícího klubu
*

Registrován od: 15. 08. 2015
No, zdejší seznamka je fascinujícím vítězstvím neumírající naděje nad neúprosnou statistikou.
Pokud vezmeme v úvahu počet asexuálů v dané lokalitě a přidáme omezení věkem, společenským zařazením, okruhem zájmů a ještě několika dalšími limity, dostaneme zpravidla množinu jednotlivce, která se neprotíná v žádném bodě s jinými kompatibilními množinami. ( A to si tam někteří ještě nacpou nějaký zcela specifický požadavek Velmi šťastný )

Tím nechci rozhodně snižovat snahu po osobním kontaktu, jen si myslím, že její naplnění bude spíš vzácný úkaz.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
23. 08. 2017, 22:13:04
Hledat Odpovědět
neo-diskusni-forum-kane Offline
Nováček
*

Registrován od: 17. 01. 2016
Vida, společenské zařazení, možná i politické preference a barva pleti, popřípadě bych nezapomínal na náboženství. Tyhle všechny kolonky by měl inzerent vyplnit, jinak by mu nemělo být umožněno svůj inzerát vyvěsit. A to určitě není vyčerpávající seznam, jen takový nástřel. Dále bych seznamku nechal pravidelně vyskakovat, nebo aspoň její poslední třeba tři příspěvky bych připíchnul na boční panel, který bych pro tento účel přidal k layoutu stránky. Aby to ožilo.
23. 08. 2017, 22:19:16
Hledat Odpovědět
ad-diskusni-forum-evr Offline
Myslete na čmeláka...
*

Registrován od: 26. 09. 2010
Hodnocení: 2
(23. 08. 2017, 22:19:16)neokane Napsal(a): Vida, společenské zařazení, možná i politické preference a barva pleti, popřípadě bych nezapomínal na náboženství. Tyhle všechny kolonky by měl inzerent vyplnit, jinak by mu nemělo být umožněno svůj inzerát vyvěsit. A to určitě není vyčerpávající seznam, jen takový nástřel. Dále bych seznamku nechal pravidelně vyskakovat, nebo aspoň její poslední třeba tři příspěvky bych připíchnul na boční panel, který bych pro tento účel přidal k layoutu stránky. Aby to ožilo.

Tak určitě. Seznamujte se, i kdyby jste nechtěli!!!
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
24. 08. 2017, 15:19:43
Hledat Odpovědět
neo-diskusni-forum-kane Offline
Nováček
*

Registrován od: 17. 01. 2016
(24. 08. 2017, 15:19:43)adevr Napsal(a):
(23. 08. 2017, 22:19:16)neokane Napsal(a): Vida, společenské zařazení, možná i politické preference a barva pleti, popřípadě bych nezapomínal na náboženství. Tyhle všechny kolonky by měl inzerent vyplnit, jinak by mu nemělo být umožněno svůj inzerát vyvěsit. A to určitě není vyčerpávající seznam, jen takový nástřel. Dále bych seznamku nechal pravidelně vyskakovat, nebo aspoň její poslední třeba tři příspěvky bych připíchnul na boční panel, který bych pro tento účel přidal k layoutu stránky. Aby to ožilo.

Tak určitě. Seznamujte se, i kdyby jste nechtěli!!!

Seznamujte se, i když už jste seznámeni!
24. 08. 2017, 20:44:40
Hledat Odpovědět
ad-diskusni-forum-evr Offline
Myslete na čmeláka...
*

Registrován od: 26. 09. 2010
Hodnocení: 2
(24. 08. 2017, 20:44:40)neokane Napsal(a): Seznamujte se, i když už jste seznámeni!

Tak tohle jsem nepobral... to už je asi ňákej vyšší level.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
25. 08. 2017, 12:01:04
Hledat Odpovědět

Pravděpodobně související témata...
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Information Pravidla fóra Lur -diskusni-forum-Raven 0 62367 25. 01. 2009, 18:30:19
Poslední příspěvek: Lur -diskusni-forum-Raven

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)

Partneri / zpetne odkazy

BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex