Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Konečně správně?
#21
(02. 12. 2017, 19:22:53)adevr Napsal(a): To Aggie74

Ono je nás víc, ale holíme se, tak nás třeba v metru,  na první pohled nerozeznáte.

Aha... ale podle těch fotek a všeho byste měli bejt rozmazaní, ne? Já vím, že to není originální vtip, ale nemohla jsem si pomoct...
Odpovědět
#22
(02. 12. 2017, 17:51:50)Aggie74 Napsal(a): Ježíši, no to je strašný... tohle já třeba absolutně nesnáším, reaguju skoro agresivně, když se mě někdo snaží předělávat, už jsem toho za život zažila dost... nechápu, nechápu, jak vůbec může bejt někdo tak arogantní a takhle zautočit na duševní integritu člověka...

Mně to ani nevadilo. Vlastně jsem ty její snahy bral dost s humorem. A taky jako potěšení pro moje ješitný ego :-)
Odpovědět
#23
(02. 12. 2017, 19:30:00)Aggie74 Napsal(a):
(02. 12. 2017, 19:22:53)adevr Napsal(a): To Aggie74

Ono je nás víc, ale holíme se, tak nás třeba v metru,  na první pohled nerozeznáte.

Aha... ale podle těch fotek a všeho byste měli bejt rozmazaní, ne? Já vím, že to není originální vtip, ale nemohla jsem si pomoct...

To je právě  to správné maskování,  nenechat se rozmazat. Vzdyť jak se říká:,, pod svícnem bývá vosk", nebo tak nějak.
Jen si říkám, jestli zrovna nepletete hlavy asexuální komunitě.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#24
Aggie, ty si pekná huba! V dobrom slova zmysle, samozrejme. Páči sa mi, ako reaguješ na odpovede a tak celkovo si mi po pár písmenách celkom sympatická 8-) Mi to pripomína trochu mňa, tiež som taká huba neotesaná, ale viem odkiaľ pokiaľ a kde sú hranice.
Vitaj medzi nami.
No... jednorožec síce nie som, ale som démon - krásna bezpohlavná bytosť.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#25
(02. 12. 2017, 17:51:50)Aggie74 Napsal(a): ...
Ježíši, no to je strašný... tohle já třeba absolutně nesnáším, reaguju skoro agresivně, když se mě někdo snaží předělávat, už jsem toho za život zažila dost... nechápu, nechápu, jak vůbec může bejt někdo tak arogantní a takhle zautočit na duševní integritu člověka...

Za tím nemusí být arogance, někteří lidé se domnívají, že jejich názor či postoj je ten jediný správný a berou si jako smysl života vyvést ty s odlišným názorem či postojem z jejich omylu a přivést je ke své "pravdě". Z jejich pohledu je to totiž konání Dobra, protože vše, co odporuje jejich názoru/postoji je špatné a tudíž nepochybně Zlo. Nejobvyklejší je to u nábožensví a/nebo politiky, ale jsou lidé, kteří z vás budou zkoušet dělat vegetariána či alkoholika (nebo alespoň ne-abstinenta) ať se vám to líbí nebo ne (obojí jsem osobně zažil, hlavně v tom druhém případě).

Tudíž si dokážu představit, že pro někoho, kdo považuje sex za neodělitelnou součást svého života (respektive něco, bez čeho si on/ona život vůbec nedokáže představit), bude reagovat právě takto. To, že by vůbec uvažoval o opačné možnosti (tj. že jsou lidé, kteří se bez sexu bez problémů zcela obejdou), by totiž namenalo, že jeho či její názor není až tak nezpochybnitelný, no a pokusit se dokázat, že ten druhý je jenom "pomýlený" čí "zmatený" je mnoherm jednoduší způsob, než se vzát svých dogmat a pokusit se přestavět svou pyramidu hodnot na solidnějších základech.

Mimochodem, jsou lidé, kteří vůbec nedovedou pochopit, proč se vám nelíbí jejich útok na vaši duševní integritu - buďto vás nepovažují za "plnohodnotné" lidi, nebo oni sami žádnou dušení integritu nemají a proto naprosto nechápou, co se vlastně pokoušíte bránit ...
Odpovědět
#26
Hm, tohle dává smysl, přesto myslím, že se to nevylučuje s mým tvrzením. Považovat svůj postoj, ať je jakýkoli, za jediný správný, podle mě arogantní je.
Odpovědět
#27
Lidi rádi mění druhé k obrazu svému... a sexuálové prostě tohle berou jako nedostatečnost, jako vadu a jako že asexuál je chudák, co potřebuje pomoct... prostě je pro ně nepředstavitelné, aby člověk nechtěl hned s každým spát, vždyť to přece není možné! :D :D
Odpovědět
#28
Pokud to nabizel v dobrem, jako nabidku pomoci a nepredkladal to jako hotovou vec, tak bych nebyl nannej nastvany.
Oni maji sexualove dost zuzeny obzor, neumi si predatavit proste ze existuje neco jinyho nez to co je pro ne norma.
Je to trochu jako si driv lidi vubec neumeli predtavit ze by zeme nebyla placata. Treba mit trpělivost. Az pokud by nechapali porad i na nekolikaty pokus, tak bych zlomil hul.
Odpovědět
#29
(03. 12. 2017, 16:09:35)Charlie Napsal(a): Aggie, ty si pekná huba! V dobrom slova zmysle, samozrejme. Páči sa mi, ako reaguješ na odpovede a tak celkovo si mi po pár písmenách celkom sympatická 8-) Mi to pripomína trochu mňa, tiež som taká huba neotesaná, ale viem odkiaľ pokiaľ a kde sú hranice.
Vitaj medzi nami.
No... jednorožec síce nie som, ale som démon - krásna bezpohlavná bytosť.

No děkuju za pro mě nezvyklý kompliment ;) Cítím se tu dobře, jste tu samí zajímaví lidé... je to hned příjemnější prostředí, když se k přemýšlení používá hlava a ne pohlavní ústrojí.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Důležitá otázka: Jsem tu správně? Disreputa-diskusni-forum-bleKandra 5 14548 05. 10. 2017, 15:15:25
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22782 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
  myslím, že jsem tu správně MMisc-diskusni-forum-hulka 4 11519 12. 05. 2015, 22:46:32
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Hurá, konečně stránky pro mě! fabius 7 17593 21. 09. 2013, 19:29:18
Poslední příspěvek: Sunnylo-diskusni-forum-vesToby
Lightbulb Konečně jsem se našla! Mich-diskusni-forum-elle 11 28236 12. 07. 2013, 14:22:45
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex