Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Anonymní výzkum k diplomové práci Univerzity Karlovy
#1
Ahoj!
Jsem studentkou sociologie na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy a pro svou diplomovou práci jsem si vybrala téma asexuality. Součástí práce bude výzkumná část, ve které plánuji použít metodu polostrukturovaných rozhovorů. Konkrétně bych se ráda zaměřila na sociální život asexuálů, osobní vnímání sexuality a intimity, partnerský život, názor na viditelnost/neviditelnost asexuality ve společnosti a především vlastní zkušenost, svůj příběh. Na tomto místě bych Vás ráda požádala o účast na tomto výzkumu – setkat se se mnou a popovídat si o daném tématu. V případě zájmu mohu poskytnout bližší okruhy otázek k rozhovoru nebo teoretický rámec práce. Samozřejmostí je také dodržení etického kodexu – tedy naprostá důvěrnost dat a jejich použití pouze pro účely této práce.

Jedinou podmínkou pro účast je vnímání sebe sama jako asexuála (včetně demisexuality nebo „gray ace“) V případě zájmu o zapojení do výzkumu nebo poskytnutí více informací mě prosím kontaktujte na e-mailové adrese n.andresova@gmail.com

Já studuju v Praze, ale nemám problém dojet kdekoli po republice, takže vzdálenost pro mě není překážkou :)

Předem díky,
Nela Andresová
Odpovědět
#2
Jsem velmi zvědavý na účast.
Odpovědět
#3
Nemyslím si, že sa to tu ujme. Skôr by možno malo úspech anonymné vyplnenie dotazníka.
Človek, ktorý si uvedomí svoju zodpovednosť za inú ľudskú bytosť, alebo za nedokončenú prácu, nebude nikdy schopný zahodiť svoj život. Pozná dôvod prečo žiť, a vydrží takmer všetko. (Viktor E. Frankl)
Odpovědět
#4
Wink 
Ja už ten dotazník vyplňujem, anonymne samozrejme.
Odpovědět
#5
Takhle - klasickej dotazník s možnostma a/b/c/d není vzhledem k tématu metodologicky úplně vhodnej, proto jsem se rozhodla pro tuto formu. S Abandonem jsem udělala výjimku, protože je až ze Slovenska a provedli jsme to formou rozepsání se nad mými otázkami přes mail. Je to taky možnost, ale určitě ne preferovaná, protože se z toho vytratí živá interakce s člověkem. Každopádně lepší něco než nic a budu určitě ráda, když se zapojí další :)
Odpovědět
#6
Těším se na spolupráci a na výsledky. :)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nový výzkum sexu Red -diskusni-forum-Alert 1 7678 21. 04. 2009, 21:44:31
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex