Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jednou a naposledy
#1
Thumbs Down 
Zdravím >< jsem tu nový. Chtěl bych na začátek říct, že jsem od narození žena a vypadám i jako žena ale uvnitř jsem muž a proto se tak i vyjadřuji. To jak jsem zjistil , že jsem asexuál bylo způsobeno traumatem když mi bylo 12 let. Nerad o tom mluvím tak to řeknu jen krátce, bylo mi násilně ublíženo a to dost brutálním způsobem. Táhlo se to semnou a já věděl, že na tom asi už nikdy nebudu stejně. Už tomu je 5 let co se to stalo a díky někomu mě v posledním roce dost blízkém vím, že jsem asexuál a budu tak spokojený.  Jediné z čeho mám strach je , že si nikdy nikoho nenajdu  a ,že moje okolí na mě bude koukat skrz prsty.
Odpovědět
#2
Zdravím i já tebe, vítej mezi námi. :) Strachy jsem míval podobné, ale co jsem koukal tady kolem, tak spoustu lidí zde někoho našla/má (někteří i děti). Tvé okolí bohužel neznám, abych mohl soudit, znám pouze svoje, tak držím palec, aby to tvoje bylo tolerantní (ať už jsi prodělal coming-out nebo ne).
Odpovědět
#3
Vitaj medzi nami. Ja som na tom nejak podobne (s tým muž a žena a také tie sračky, čo sa stále oddeľujú). Mne zas tvrdia kamaráti aj bývalí, že mám z detstva nejakú traumu. Tvrdila to aj psychologička a tvrdí to aj moja máti. A ja za toho čerta nemôžem prísť na to, čo to je 8-) takže som teda v kľude. Môj mozog si to asi nejak vyselektoval a teraz som tým, kým som. Možno, keby sa to napraví, budem iným človekom. Ale potom vlastne ani netúžim, už som si nejak zvykol.
Vysvetľovať samozrejme nemusíš nič. Nikto ťa do ničoho nenúti, ani sa ťa nebude vypytovať cez SZ, čo sa vlastne stalo. Myslím, že taktiež niektorí členovia fóra (a nebude ich málo) majú za sebou nejaké tie sračky.
Tak neváhaj a skoč s nami do žumpy!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex